O czym chcesz poczytać na blogach?

Street dance 3d

Natalkalbn's Blog

Finaliści brytyjskiej edycji You Can Dance oraz Mam Talent prezentująsię w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia.

Który podbił serca wszystkich widzów będzie dostępny na płycie DVD, a więc w każdej chwili i we własnym domu będziemy mogli ponownie przeżywać emocje wraz z bohaterami “Streed Dance 3D” ! Prawdziwych fanów zapraszam do obejrzenie internetowej wersji tańca finałowego:

'I close my eyes and I can see a better day I close my eyes and pray' - Onet.pl Blog

Rozdział 034.
Biegłam wzdłuż Malcham (czyt. malkham) Street , gdy nagle ktoś złapał mnie za rękę i zaciągnął do zaułku pomiędzy sklepem spożywczym , a domem . Serce biło mi jak oszalałe . Człowiek zasłonił mi usta ręką i zaczął.
Nazywała go “młodszym bratem”. Oto jaka jest prawda…
Jak doskonale wiecie już 11. lutego odbędzie się premiera słynnego filmu Justina Biebera czyli “Never Say Never 3D”. Dlatego też doszło do spotkania managerów Justina Biebera i Seleny Gomez, którzy uznali, że jest to dobra okazja do zrobienia zamieszania. Kazali oni Justinowi i Selenie spędzać.
Moje TOP 10 piosenek JB.
1.Down to Earth
2.Overboard (wolę wersje z Miley)
3.That Should Be Me
4.Favorite Girl
5.Never Say Never
6.Never Let You Go
7.Somebody To Love (z Usherem)
8.Love Me
9.First Dance
10.U Smile

Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic. - bloog.pl

We're just two people and
You're not better than me.
I'd like to ask you some questions if we can speak honestly.

What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?

How do you sleep while the rest of us cry?

święta, święta i nareszcie po świętach :) dzisiaj w pracy, jutro znowu, ale za to wieczorem mam spotkanie klasowe z liceum :) mam nadzieję, że 3d się spisze i przyjdzie dużo ludzi :) muszę jeszcze w związku z tym zorganizować kilka spraw ale jakoś sobie poradzę ;)

pozdrawiam

Podziel.
- prawdziwa włoska pizza :)
69. Zespół - poczytajcie ulubione piosenki to będziecie wiedziec :P
70. Film - "the notebook", "the green mile", "save the last dance", "tylko mnie kochaj" and many many more ;)
71. Program TV - ...
72. Napój - wszystkie alkohole :P
73. Temat do rozmowy - sssssssssex :D
74. Nauczyciel -.

HAYLEY-WILLIAMS.BLOG.ONET.PL ● Twoje pierwsze i ulubione źródło informacji - Onet.pl Blog

A w którejś na pewno wygrają ;)

Wykonałam pięć miniaturek, przedstawiających członków zespołu na czerwonym dywanie (zainteresowanych do obejrzenia Paramore w 3D zapraszam tutajA - kosmetyki firmy Bell, B - telefon Samsung Corby, C- sluchawki Skullcandy Lowrider, D - mata do tańczenia i gra 'Dance Party', E - zestaw dla fana Zmierzchu (koszulka, książki, DVD), F -zestaw płyt CD lub G - mp3 Sansa Fuse} Się kolejna wiadomość o Hayley:
Dzięki wielkie ludzie za danie nam nagrody People’sChoice. Jest tylko jeden sposób żebyśmy byli nominowani i zostaliuznani pośród tak wielu innych nominowanych, a.Występu Paramore w Wembley Arena - a wszystko dzięki miłemu gitarzyście Paramore, Joshowi Farro. Liam i Leona, którzy mieszkają na Exeter Street powiedzieli, że gdyby nie Paramore, nigdy by się nie spotkali - i gdyby Josh Farro nie pozwolił im wejść na scenę, to nie mieliby.