O czym chcesz poczytać na blogach?

Strategiczne gry

Planszówki Recenzje

Plantacji. Wszystkie elementy są wykonane solidnie. Znaczniki są wygodne w użyciu.

Instrukcja jest przejrzysta. Wszystko jest dobrze wytłumaczone. Przy pierwszej rozgrywce będzie służyła jako dobra pomoc.

Cel gry

Gracze rozwijają swoją część wyspy. Wznoszą na niej plantacje i budynki. Produkują towary i wysyłają je statkami do portów Europy. Wykorzystując dostępne postacie starają się zdobyć jak najwięcej punktów zwycięstwa.


Blog ShadoX

Komentarzy: 1 Polecam :) 2007-02-23 Interesujesz się fantasy?? A możę po prostu jesteś ciekawy czym się gra w gry RPG i strategiczne gry bitewne?? Jeśli chcesz się coś o tym dowiedzieć wejdż na stronę www.sfan.pl(sprzedaż akcesorji) lub na stronę www.cytadela.pl!! SERDECZNIE POLECAM!!! :)

Komentarzy:

Ciało to tylko powłoka. Tak naprawdę liczy się tylko dusza... - Onet.pl Blog

   - Chciałeś powiedzieć, że raczej ja postawię - poprawiłem okulary, które mi się zsunęły i grzecznie poszedłem za nim.
   W trakcie strategicznej gry w tak zwanego kreta zadzwoniła mi komórka, poinstruowałem mamę gdzie jesteśmy po czym poszedłem po tego maniaka gier, który zdążył podwędzić portfele przynajmniej połowie klientów salonu.
 .

Ci którzy tu wchodzicie porzućcie dogmat liniowości czasu...

Zabawkami, wtedy idą do boju języki, jedno nie jest dłużne drugiemu. Ile razy Tata musiał rozdzielać to kłębowisko przeciwnych poglądów;)
Kiedy kobiety łapią ryby Izraelek z Tatą, idzie poznawać okolicę.
Salomea dusza artystyczna, tworzy obrazy swojej wyobraźni, często grywa z ojcem w strategiczne gry. Drżyjcie mężczyźni, nadchodzi zagłada;) Salomea niejedno męskie serce skruszy. Mała kobietka często wpakowuje się w problemy, wtedy z odsieczą przybywają Rodzice.
Szymek ulubieniec cioci Enigmy, doświadczony przez życie maluch, lubi bawić się żołnierzykami.

totalna-magia blog


Marta nadal nie ma netu...

a ja mam pelna wersje: ZEUS- PAN OLIMPU bozeeeeee, jak sie ciesze! co prawda jeszcze nie mialam okazji pograc NA CALEGO, ale wogole! w porownianiu z demo, to ta pelna wersja... wow!
a Malw. mnie namawiam, na jakies strategiczne gry A JA TAKICH NIE LUBIE. i sie nie przekonam!~~ (bo wogole i tak na tyle twoich pomyslow sie dalam przekabacic!) i fakt- dobrze na tym, wyszlam:) ale w "tomb rajdera" ;P grac nie bede (blech!).
a co do tego, to teraz nawet probuje mange rysowac! (wiem, ze mi nie wychodzi- ale --> robie.