O czym chcesz poczytać na blogach?

Straszne historie

"I Hate Myself And I Want To Die" Kurt Cobain

Głośno przełknęła ślinę...
13:32, n-a-t-a-l-k-a-666
Link Dodaj komentarz »
STRASZNE HISTORIE
,,Dla miłości wszystko" Kasia i Michał byli parą od roku. Na początku było im jak w niebie wspólne spacery, wycieczki, randki, ale teraz wszystko zaczęło się psuć. Kasia zaczęła spotykać się z innym chłopakiem. Kamil wpadł w szał. Groził jej, że.
Który za każdym razem ją dopada i zabija.
13:30, n-a-t-a-l-k-a-666
Link Komentarze (1) »
STRASZNE HISTORIE
,,Tajemniczy nagrobek" W niewielkim miasteczku o nazwie GreenCity na południu Kanady ludzie żyli zawsze zgodnie z naturą. Nie było tam komputerów, samochodów ani żadnego innego sprzętu XXI wieku. Żyła tam mała dziewczyna o imieniu Sandra wraz z.

Karmiąc się złem... - Onet.pl Blog

♣Sarah♣.

Kochani, dzisiaj założyłam tego bloga. Chcę, żeby był on jak najlepszy i oczywiście będę do tego dążyć i starać się. Oprócz tego, że będę oczywiście opisywała moje przemyślenia jak najczęściej, będę również zamieszczać tutaj różne historie, te straszne. Lubię pisać i chcę dzielić się tym z wami. Niektóre historie mogę zapożyczać z blogów, wcześniej zawsze będę pytać o pozwolenie. Będą one podpisane nickiem, lub nazwą bloga. Na dobry początek chcę Wam podziękować, że w ogóle to czytacie. A teraz historia mojej twórczości...

Blog ArchiwumXY

się kobieta. Mieszka pani na cmentarzu?- Zdziwiła się Maja, 
a kobieta twierdząco  pokiwała głową. Tam- i wskazała 
kostnice. Gdy Maja odwróciła głowę kobiety już nie było. 
Popedziła szybko do szkoły, gdzie opowiedziała swoją historie 
nauczycielce, ale ona i cała klasa zaczeli  się jedynie śmiać!

                  
 
      


domu mieli wypadek. Umarli. Niektórzy przechodnie mówili
 że wpadli w poślizg. Lecz jedna staruszka ciągle się 
sprzeczała i mówiła że na drodze widziała białego królika...

Komentarzy: 2 E-mail 2006-08-19 Jeśli macie jakieś straszne historie to możecie 
przysyłać je na mój E-mail

Duchy

Chwili, pomyślał wiec ze to wyobraźnia płata mu figle. Szli przez las, aż w końcu ich oczom ukazał się straszny widok... Na wspomnianej wcześniej polance między drzewami stał samochód przykryty gałęziami i różnymi folia itd... Właściwie był to wrak... Spalony... A w nim... 2 trupy... To było straszne... Chłopaki ujrzeli przed jakieś 15metrów przed sobą czarną postać... Postać powiedziała ze jeśli chcą żyć to mają milczeć... Uciekli do domów... Następnego dnia spotkali się w ciągu dnia i poszli znowu na polankę. Samochodu nie było. Ale miedzy dwoma drzewami wisiał transparent.W wodzie zajmowało dużo czasu, lecz po jakimś czasie, Cate i Sindy były bardo zadowolone z tego że są w tak pięknym miejscu. Dni płynęły bardzo szybko żadnej z nich nie przyszło nawet do głowy gdzie mieszkają i co je niedługo spotka .Żadna z nich nie wierzyła w sprawy nadprzyrodzone, a historie o duchach i wszystko co niewyjaśnione tylko je śmieszyły Pewnego dnia, wieczorem cała rodzina postanowiła rozpalić ognisko, jako, że większość dorosłych była już trochę pijana po rozpałkę wysłały dziewczyny. Cate i Sindy nie były zbytnio zadowolone z tego że późnym wieczorem.

iwa170

A nawet zwierząt. 6. Opętanie diabelskie – wejście złego ducha w ciało człowieka i zawłada jego ciałem (nie duszą!). W pewnych okolicznościach (np. wobec świętości) manifestuje swoją obecność poprzez agresywne gesty, wulgarność, obrazoburstwo. Może wystąpić m.in. wskutek paktu szatańskiego - oddanie się diabłu, dobrowolne trwanie w grzechu, wskutek zaczarowania itd.

Komentarzy: 0 STRASZNA HISTORIA!!!!!!!BRRRRRRR 2008-03-14 Pewnego razu Sandra pojechała z rodzicami w góry. Jednego dnia została sama w hotelu, ponieważ bolała ją głowa. Pospała 4 godziny. Śniła mu się piękna łąka na której było pełno zwierząt... bawiły się z nią. Jednak nagle ze snu wyrwał ją okropny zapach. Coś strasznie śmierdziało jakąś padliną. Wyszła, by to sprawdzić. Zapach dobiegał z pokoju obok. Pomyślała, że może to lokator tamtego pokoju coś gotował na śniadanie i niedokładnie zmył naczynia... Zapukała raz. NIC. Zapukała drugi. NIC. Zapukała trzeci. NIC!!!. Chciała zapukać czwarty raz.