O czym chcesz poczytać na blogach?

Stowarzyszenie wędrujących dżinsów

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów - bloog.pl

O moim bloogu

To jest nasz wspólny bloog, w którym bedziemy opisywać nasze Stowarzyszenie. Jest to Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, które podróżują razem z nami. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o naszym zgr...

więcej...

To jest nasz wspólny.

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog

Carmen chce je wyrzucić, ale Tibby, Lena i Bridget przymierzają po kolei spodnie i stwierdzają, że każda z nich wygląda fantastycznie. Postanawiają założyć Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów i co tydzień, przez całe wakacje, przesyłać sobie spodnie.

 

Tata Buddy i mama Molly zostają porwani, ich los leży w łapkach pięciu uroczych i nicpotych szczeniąt.

 

NIEDZIELA, 15:10, TVN

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów - komedia

Bohaterkami "Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów" są cztery piętnastolatki, przyjaciółki od urodzenia, które po.

G E V I R T I S - Onet.pl Blog

Sobie do domu.
Gdy wróciłam do domu zjadłam obiad, umyłam włosy i porządnie je wyprostowałam ;P
     Ostatnio czytałam "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" kiedy się założyło te jeansy to zawsze coś się zdarzyło niesamowitego. Czy mi się tylko wydaję czy moja bluzka też coś w sobie ma ?

friend4friend.blog

Żałuję tylu rzeczy, które zrobiłam i żałuję wielu, których nie zrobiłam.

O 3 rano stwierdziłam, że pewnie i tak nie zasnę, więc zabrałam się za Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów i kiedy całkiem nieźle mi szło, książka mi się skończyła. O 4 było już całkiem jasno, ale udało mi się jakoś.Między nami. Sorka za moje zwiechy, ale to przez tą chorobę, przez to, że Jego nie widzę, przez to, że się zagubiłam.

Ps. Może założymy fanlisting wędrujących dżinsów?

U2 Beautiful Day
U2 Elevation
U2 Kite
Amy Studt Testify
U2 Zoo Station

Keiko.

Last winter

Anioł. A potem jeszcze mama mi dała taką jedną super świętną bluzkę i spódnicę! No po prostu extra, nie???
A wiecie w piątek kupiłam sobie "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów - rok później" Przeczytałam w weekend. Super jest. Madzia, Andzia i Eowyna kupujcie tę książkę! Jest po prostu the best. Remember... "Stowarzyszenie.

akhia ownlog archiwum

Dziewczynko, ile ty masz lat? Siedem? Dokładnie rozumiem, dlaczego nie umiem z koleżankami rozmawiać o literaturze - one czytą "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów", a ja "Treny" Kochanowskiego. Odkładają poważniejsze lektury na rzecz własnie takich "Stowarzyszeń". Straszne.

Och, teraz się dowiem jaka jestem zła okropna i że nie mam gustu, bo Stowarzyszenie jest dla dorosłych kobiet i pewnie nigdy w życiu tego nie czytałam. Mam was gdzieś. Wiem swoje i musiałam to powiedzieć.

By the way,.