O czym chcesz poczytać na blogach?

Stowarzyszenie umarłych poetów

feel like I'm trying to breathe under water - Onet.pl Blog

poniedziałek. #17
 czyta: Stowarzyszenie umarłych poetów
 słucha: Leszek Żukowski
 patrzy: x

*

 Śpiewanie świątecznych piosenek po angielsku na szczęście już mam za sobą. "Bawiliśmy się!"

*

 Czuję się kompletnie.

Wykredowana

I doskonałość. Szkoła, a właściwie surowy i twardy dyrektor Nolan, nie toleruję niepodporządkowania się, lenistwa i braku wyników w nauce. Mamy kilku główny bohaterów, którzy będą współtworzyć tajemnicze Stowarzyszenie umarłych poetów. Na przód wysuwa się kilka ciekawy postaci, których analizy oczekiwałam i nie doczekałam się.

Zaczynając od Neil’ego Perry. Chłopak pochodzi z domu,.

Canavan Trudi
23 Responses ““Stowarzyszenie umarłych poetów” N.H. Kleinbaum” →

marek czeszkiewicz - Onet.pl Blog

 jest australijskim reżyserem filmowym, studiował prawo i sztukę w Sydney. Autor niezapomnianych filmów m.in.: Stowarzyszenie Umarłych Poetów (Dead Poets Society), Pan i władca: Na krańcu świata (Master and Commander The Far Side of the World),Truman Show (The Truman Show), Bez leku (Fearless), Zielona karta (Green Card). Laureat nagrody Cezara za film.

amelia-snape blog

Z umiarem... Chcę żyć pełnią życia. Chcę wyssać wszystkie soki życia! By zgromadzić wszystko to, co życiem nie jest, i by nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć"

("Stowarzyszenie umarłych poetów")


Świetne zdjęcie. Znalazłam an czymś gronie. Szacunek dla tego kto  je zrobił .I jeszcze  ostatnia rzecz mały i inteligentny.

Bo jeśli tylko chcesz, możesz wszystko!

Ale chyba o chorej na głowie dziewczynie....taaa...nie....nie to nie jest żadna aluzja...no to oki.
Pozdrowienia dla Choinki i Bunny'ego=7
Yo! Niech pismo będzie z wami! XD
I przeczytajcie sobie "Stowarzyszenie Umarłych Poetów", Bo na prawdę warto!
Choina, załamię cię - Przeczytałam to w jeden dzień =7 Teraz zabieram się za "Księge z San Michelle" i "Księgę Ludzi i Zwierząt". A później.....zobaczymy^^ Pewno za fizykę, bo.

Koralinowe cytaty

/dziennikarka pisząca książki na podstawie scenariuszy filmowych  /cytat z  „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” Słowa wypowiedziane  przez profesora John Keating – nie znalazłam foto autorki, więc jest okładka  książki.