O czym chcesz poczytać na blogach?

Stoper

ROKOSTAGEMAN Blog O Wszystkim I O Niczym | kliknij ABOUT aby przeczytac o czym jest mó blog

Tomphson.
* Ogg Vorbis, oparte na MDCT
* Real Audio, podobnie jak Real Video, rekompensuje straty jakości małą objętością, jest stosowany głównie do transmisji na żywo.
……………………………………………………………………………………………………….
Ale zostawmy na chwilę anomalie i ciekawostki narządu słuchu i wróćmy do rzeczy

Polecane na rynku, oraz preferowane przez lekarzy oraz instytucje bhp – STOPERY – mające służyć ochronie słuchu podczas przebywania w środowisku o podwyższonym, niebezpiecznym bądź krytycznym poziomie głośności dźwięku, wywierają korzystny wpływ na nasz aparat słuchu – BEZSPRZECZNIE. Chronią słuch przed przekroczeniem pewnego poziomu, jednak jak? w jakich częściach pasma słyszalnego oraz jakie inne jeszcze oddziaływanie mogą mieć na nasz organizm a szczególnie narząd słuchu?
Spośród wielu przetestowanych przeze mnie rodzajów stoperów-dousznych sprzedawanych w Polsce niewątpliwie na największe uznanie zasługują stopery ślimakowe-silikonowe. Jest to podobna.

Oficjalny blog Szturmu Junikowo - Onet.pl Blog

kk18 (19:03)
Na razie brak komentarzy
JunikowoCup 2009 dla Szturmu!

W trzeciej edycji JunikowoCup Szturm nie zawiódł oczekiwań swoich kibiców. Drużyna Szturmu II sięgnęła po zwycięstwo pokonując w finale po rzutach zespół Stopera.

Cały turniej obfitował w wiele emocji oraz mnóstwo wspaniałych piłkarskich akcji. Po rozgrywkach grupowych awans do półfinałów wywalczyły obie drużyny Szturmu oraz UKS Stoper i KS Mosina. W pierwszym półfinałowym spotkaniu, który okazał się być 'bratobójczym' pojedynkiem pomiędzy Szturmem I, a Szturmem II, padł dość nieoczekiwany lecz zasłużony wynik 3:1 dla Szturmu II. Kolejna bitwa o finał zakończona została zwycięstwem Stopera nad druyżyną gości z Mosiny.

Dalsze emocje wiązały się z meczem o brązowe medale, które ostatecznie wylądowały w rękach KS Mosina. Spotkanie zostało.

Zamykam oczy i widzę jak wspaniała może być ciemność... - Onet.pl Blog

W powietrzu' xD i wogóle ;D. Wygłupiałyśmy się aż żal było na nas patrzeć xD. Taaaaakkk to pewnie dlatego pan X się ciągle na mnie lampił ;P. Albo na moje krzywe nogi xD !!! (spodniczke miałam ;D -> to jakies święto normalnie :P, ale zawdzięczam to Gosce :P). Co sie na niego spojrzałam to on co ?! Glapił się ;/ ! ... Łaził ciągle za mną ! No ludzie ! co za typ xD ! Albo jak siedział na krzesełku i Wojtek z Monika 'zasłaniali mu widok' to jeszcze sie wychylał i lampił ;/ -> niektórzy to są naprawde pogrzani ! ha, ha ... ! >>Przypomne, że to kolega takiego typa, co sie zalecał do qmpeli, z która non stoper jestem :P, tak samo ten pan X z tym typem xD<<. Z dziewczynkami poszłysmy wcześniej (o 20:00), (chciałam na Eurovizje zdążyć ;D). To poszłysmy sobie do szatni. Iwcia mi potem mówiła ze pan X przyszedł zobaczyć czy ide do domu :P. Bo w szatni byłyśmy tylko my ... A on wszedł do drzwi, zobaczył kto jest w szatni i wylazł xDD !!! Co za typ ;/ ... Iwona oczywiście wmawia mi, że ja sie mu podobam. Ha, ha , ha ... śmieszniejszej rzeczy nie słyszałam !!! Przez całą drogę mi dogryzała ;D! Down jeden :| :P. A wracając do Eurowizji ... zame pasztety i same posrane piosenki weszły do finału !!!!! Ofc Polska nie.

Druga Warszawa//Martwa Stolica

Że ciśnie mu się na usta jakis komentarz.


Marek westchnął i spojrzał na sufit. Piękny anioł rozpościerał nad łóżkiem skrzydła, jakby zapewniając, że będzie Jej bronił. Jak większość malowideł w Fundacji, anioł był dziełem Wielebnego. Staruszek miał talent do tworzenia pięknych rzeczy...


Pokręcił głową i znów spojrzał na dziewczynę. Leżała teraz, czysta i wyleczona, w białej pościeli. Kiedy zobaczył Ją po raz pierwszy od Jej... zniknięcia, była w opłakanym stanie. Przed oczami znowu stanął mu widok Jej nagiego, zakrwawionego ciała, leżącego na spalonym szkle. Stoper jeszcze mu za to zapłaci...


Trzeba było załatwić to wtedy, wystarczyło poczekać - mruknął jego blady cień, siadając po drugiej stronie łóżka. Ale jak tylko ją zobaczyłeś, od razu zmiękłeś. Już zawsze będziesz taki bezja...'


Nie dokończył. Mag sięgnął nad łóżkiem i szarpnął; jego avatar efektownym łukiem poleciał na ścianę. Marek stał przez moment, zdziwiony własną reakcją, po czym usiadł znowu przy łóżku. Spojrzał na swoje ręce.


No! Wreszcie pokazujesz, na co cię stać! - rzucił spod ściany avatar. Nie wydawał się w.

Blog smiechawka1

2007-09-04

Komentarzy: 0 2007-09-04 Aktualny temat: Zapraszamy do czytania i komentowania artykulów z Wieści CZATeriowych <tam> http://czateria.interia.pl/czat-magazyn/wiesci
~przychodzi: nie_fikam
zielona---------: Szklany_Sam kup sobie stopery<icon_cmok>
zielona---------: mgwr jego opowiesc<icon_lol><icon_lol>:
Szklany_Sam: stopery?
mgwr: <icon_lol>
Szklany_Sam: a gdzie to można kupic
hehnasty: Szklany_Sam w sportowym <icon_razz>
hehnasty: <icon_lol><icon_lol>:
~odchodzi: d*.*b_JINX
hehnasty: z/w
nie_fikam: Maja <cmok>
nie_fikam: nie mów nic ani <icon_x>
zielona---------: Szklany_Sam takie do uszu<icon_lol><icon_lol><icon_lol>
Szklany_Sam: ta stopery i jeszcze baterie do tego<icon_lol>
aCidka: nie_fikam Wojtus<usta>