O czym chcesz poczytać na blogach?

Stół

Młodzi tytani wio!! Trzeba odzyskać wafle! - Onet.pl Blog

Chisterycznie ryczeć na podłodze a Raera w akcie desperacji i z braku innego zajęcia rzuciła się na podłogę razem z nią smarkając w dywan. Oj tata będzie zły Oo'

PS9: Sylwik-raven byłybyśmy wdzięczne gdybyś zakopała Bestię z powrotem xDD

PS10: Emmmmm... nie wiem co jeszcze można napisać -.-'

PS11: Notka dlaaaa... Wszystkich! :D Bo ja was tak wszystkich koffam! Tak Raera też... -.-' Spadaj stąd. Ej! To mój blog!! DDx - Raera xPP Oj no nie złość się Raerusiu ;*** - Ichusia

Icha (17:37)
5 Woo Hoo!! Robimy imprezkę XD

14 października 2009
WALĄCY PAN

 

Imię: Walący pan

Pochodzenie: Stolarnia

Zainteresowania: Stół, Mamcia Oczko, Babcia Cybusia, stół, kapusta na stole, mleko na stole, karp na stole,.

Blog

Rocznica wolnych wyborów, fot. Ewa Wołkanowska

wad – grubej kreski, uwłaszczenia przez partyjną ‘górę’ części (na szczęście – niewielkiej) gospodarki, że udało się stworzyć jej stabilne podwaliny. I koniecznie trzeba o tym pamiętać, kiedy, nie decydując w tamtych czasach, nie odczuwając tej presji, choćby obecności wojsk sowieckich w kraju, wszechwładzy UB, nie mając takiej wiedzy, jak teraz, tak łatwo się post factum feruje sądy, oskarża. I to na dodatek (wśród często radio-maryjnej, emocjonalnej, wybiórczej retoryki) pomijając sprawy kluczowe – to, że „Okrągły Stół” był wielkim krokiem na drodze do wolności, nawet za cenę kompromisu z władzą. Wielkim krokiem do stanu obecnego – do kluczowej dla normalnego społeczeństwa, dla demokracji możliwości w miarę równych szans startu w walce o niezłe życie dla olbrzymiej części Polaków! Zwłaszcza dla  tych, którym życia (czy też emerytur) nie zniszczył PRL – młodych obywateli RP, którzy mają możliwość dobrego życia  (także dość przyzwoitej, a co najważniejsze – darmowej edukacji) w wolnym, demokratycznym kraju!
Który ostatnimi laty jest także nie najgorzej (co nie znaczy – idealnie!).

irytek-jz blog


  - Cztery serca - powiedział Fred. Charlie zrobił zawiedzioną minę, Susan puściła.
  - Cztery liście - powiedział Charlie. Trzy gromkie "puszczam!" zakończyły targ.
  - Susan, gwintujesz - mruknął Fred, patrząc w swoją kartę. Susan pomyślała przez chwilę i wymamrotała coś pod nosem. Na stole wylądowała dzwonkowa piątka. Charlie wykonał ruch różdżką i jego karty rozłożyły się przed nim na stole.
  - Charlie, skoro jesteś w tym rozdaniu mugolem, to może zrobisz nam coś do picia? - spytała Susan.
  Charlie wstał i okrążył stół.
  - Tylko zobaczę, co on ma w ręku - mruknął, zaglądając w karty brata.
  Fred wzruszył ramionami.
  - Tu nie ma co grać - powiedział, wykładając swoje karty. - Liście ściągam górą, przechodzę krzyżami na stół, ostatniego przebijam liściem w ręku, dwonkiem na stół, górą, znowu przebijam liściem. Bierzecie dwoma smokami. Pięć wyszło. Charlie, nie wychodź, gramy następne rozdanie, picie potem. Kto prowadzi zapis?
  Jak zwykle, chętnych do prowadzenia zapisu nie było.
  - No dobrze, ja... - westchnęła ciężko Susan,.

Tunele ogrodowe

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Ogród tradycyjny a komplet mebli ogrodowych”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Ogród tradycyjny a komplet mebli ogrodowych”
 • wtorek, 20 marca 2012
  • Jaki wybrać stół ogrodowy?

   Wszelkiego rodzaju zestawy wypoczynkowe drewniane typu stoły, krzesła, leżaki i ławki idealnie nadają się do ogrodów, altanek, ale również na działkę, na taras, do wnętrz pod dachem, jako wyposażenie pokoju czy sali weselnej. Stół drewniany ma główne zastosowanie jako mebel w domu, ale specjalnie przystosowany do warunków atmosferycznych może być wspaniałym uzupełnieniem ogrodu czy tarasu, przy którym można jadać pyszne posiłki wspólnie z całą rodziną, czy zapraszać gości na poczęstunek na świeżym powietrzu. Meble ogrodowe, które mogą.