O czym chcesz poczytać na blogach?

Stokke

Rodzicielstwo nie poprawne politycznie

Model (i kolor) można czekać nawet do 4 miesięcy, a rodzić teoretycznie mogę zacząć gdzieś na początku kwietnia (termin na 10 maja) wychodzi, że do końca roku trzeba było złożyć zamówienie. A tu dopadł nas koniec listopada.

Szczerze – od razu zaczęliśmy źle. Poddaliśmy się spontanicznym podszeptom i przedświątecznej gorączce w poznańskim Starym Browarze. Idiotyczny pomysł dla tych, którym zależy na nie płaceniu za „prestiż” sklepu w towarze. Od razu nasze gadżeciarskie umysły spostrzegły i poddały analizie (iście inżynierskiej) pojazd kosmiczny zwany wózkiem holenderskiej firmy Stokke.

Przede wszystkim wyglądał cool. Później nawet okazało się, że chyba zbyt cool, bo do teraz przechodnie nie powstrzymują się od komentarzy. Poza tym miał swój filmik reklamowo – instruktażowy, odtwarzany na okrągło w sklepie.

Pierwsza próba kontaktu i okazało się, że nie dość, że się lekko prowadzi (;) hi hi) to jeszcze jest nieprawdopodobnie zwrotny. Ale… hmmmm – twarde kółka= wózek miejski.  Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy, że problemem mogą być nawet kocie łby, czy też przestarzałe płyty chodnikowe.

A dalej okazuje się to jakimś transformersem.

...Szukając anielskich skrzydeł... - Onet.pl Blog


03 July 2009
...Somewhere far from my home...

Żyję! Jakimś cudem doleciałam :) Mój airbus nie roztrzaskał się (baa- tak fajnie się leciało że kimnęłam i przespałam prawie całą drogę) i tym oto sposobem mogę dziś coś napisać. Tu jest po prostu przepięknie! Życie toczy się całkowicie innym rytmem, nie ma pośpiechu, gonitwy za wszystkim...:) Mieszkam jakieś 3 km od Stokke, byłam już w Tonsbergu, a w niedzielę, najprawdopodobniej wybiorę się do Oslo. Jutro mój pierwszy dzień pracy- będę babysitter uroczej 3letniej Agathy:) Słodki dzieciak,myślę , że będzie fajnie ;P. Każdy grosik się przyda, prawda? Co poza tym? Bałam się, że będę mieć kłopoty z komunikacją- ależ się pomyliłam! Nie mam najmniejszych problemów z nawiązaniem rozmowy w języku angielskim-  baa, gadam tyle,co normalnie w domu:P. Która to godzina? Nie mam w ogóle poczucia czasu- tu nie ma w ogóle czegoś takiego, jak noc. Owszem,koło 1 robi się taka "szarówka", ale już o 3 jest całkiem jasno..

lulek star kontra moszna, czyli teraz mam jajka

On: Na pewno odpiszę. Ona: Rozczarowujesz mnie. On: Każdy ma w życiu osoby, które są dla niego ważne: mama, dziadek. Ona: O czym ty mówisz? Żona Tomy Lee tam była i wszystko słyszała.
22:27, lulekstar
Link Komentarze (7) »
Cala prawda
Nie jestem lulek Ani star Jestem krasnal Ale w przeszłosci ritter A chcialbym byc tyczkarzem Jak Anna Rogowska Albo Połnowa Nie - lepiej jak Allison Stokke A pisac jak Nefretete Ostra jak cieciwa Niedosiegla Studzienna
21:27, lulekstar
Link Komentarze (1) »
Nie rozumiem
Nie rozumiem idei bloga Lubie czytac smrody Panci Jest gwiazdą Albionu Martwą Papugą ze sklepu z serami Piersią bez, jak powiedziała obiegowa opinia 28 apostołem Swiat nie jest pojebany, nie tylko Za duzo depresji na blogach Dlatego nie rozumiem idei

Dziecko Królowej Pokoju

Oczach. U nich panuje powszechne nacjonalistyczne zrozumienie sportu: Norwegia jest najlepsza na świecie we wszystkim, jeśli przegrywa to ktoś musiał brać doping.” Argumenty Kowalczyk tylko ich rozśmieszają, “przecież ta polakkdama sama była zdyskwalifikowana w 2005r”, i w ogóle to nie umie przegrywać “daarlig taper”. Kilka dni temu temat podjęła Majdic i też została potraktowana jako “zazdrosna, z męskimi genami”, “kompletnie nie mająca pojęcia o czym mówi”. Generalnie jakakolwiek próba dyskusji jest przegrana na starcie jak z motyką na księżyc. Na czele stoi pan Stokke lekarz reprezentacji oraz pan dyrektor narciarstwa biegowego pan Skinstad, którzy zgodnym chórkiem zapewniają że lekarstwa Bjoergen nie pomogłyby nikomu zdrowemu, BA nawet Bjoergen przy ich pomocy nigdy nie będzie tak dobra jak gdyby była zdrowa. Ci którzy krytykują Bjoergen to “wredziole bez serca.. przeciez ona jest taaaka chora!” Jakiekolwiek słowa krytyki ich zdaniem wynikają z “niewiedzy na ten temat”. W ten sposób sprawa jest zamiatana pod dywan a naiwne narcyzstyczne społeczeństwo norweskie stoi za tą teorią murem, mimo że kłóci się ona ze logiką i przeczy zapisom WADA.

Nie.

Zabawki dla dzieci - Onet.pl Blog

Najlepsze marki wózków dziecięcych

Z wózkami dziecięcymi jest podobnie jak z samochodami. Można kupić tańszy, który następnie okaże się o wiele droższy w normalnej eksploatacji (koszta naprawy, reklamacje), a można kupić droższy i mieć spokój oraz dostęp do dobrego serwisu, gdzie zawsze dostaniemy zapasowy wózek itd.

Najlepsze wózki dziecięce produkują firmy takie jak: Quinny, MacLaren, Stokke, X-lander oraz najpopularniejsza chyba firma – Chicco. Jednak wózek odpowiedniej marki to nie wszystko. Trzeba zapytać o dokładny model, z którego roku podchodzi oraz o ogólne informacje na temat danego modelu.

Wózki dziecięce tego typu z pewnością nie są tanie, ale cóż. Wygoda oraz bezpieczeństwo naszej pociechy powinno być priorytetem dla każdego dobrego rodzica. Na tych sprawach niezbyt można oszczędzać, aby w przyszłości tego nie żałować. Na przykład serwis taniego wózka raczej nie da nam zastępczego w przypadku.