O czym chcesz poczytać na blogach?

Stoki narciarskie

Kompot z gwoździ

Załamujący jest zakaz spożywania alkoholu wszędzie gdzie się da. W niedzielne popołudnie siadając na kocu w parku oczywiście da się wyjąć butelkę wina czy puszkę piwa, tyle, że zamiast sera i chipsów dostaniemy w jako dodatek mandacik. Kolejny idiotyzm to wprowadzenie zakazu picia na stokach narciarskich. Może nie jestem wytrawnym snowboardzistą, ale kilka razy na stoku byłem i jakoś nie widziałem pijanych w sztok. Tzn. widziałem, ale nie na stoku. Wzruszająca jest alkoholowa niewinność polityków, którzy nie wiedzą, że jak kto nawalony to ma problemy z chodzeniem a co dopiero z.

Ktoś powie, że można mieć poalkoholowe zaburzenia psychomotoryczne i dalej zasuwać na desce. Jasne, tylko że wtedy powinien być zakaz biegania, grania w lotki, jeżdżenia na hulajnodze i rolkach po alkoholu. Zastanawiam się jak bardzo jeszcze można dobić polską turystykę zimową. I tak rodzime stoki traktowane są jak zło konieczne – 10 min zjazdu, godzina czekania na wyciąg. Jak to pokonać bez grzańca w międzyczasie? Równie dobrze można by wprowadzić zakaz używania nart.

Zastanawia mnie jak daleko ograniczanie praw wpłynie na nasze zachowanie. Nie ma nic gorszego niż chore.

PORADY I INFORMACJE

Zobacz mój profil
Notki
Stoki Narciarskie W AUSTRII 2011-01-07
W AUSTRII POLECAŁ BYM STOK Hinterstoder (600 m n.p.m.) - 35 km stoków, 10 wyciągów, 28 km tras biegowych LUB Spital a. Pyhrn (650 m) - 15 km stoków, 9 wyciągów, 29 km tras biegowych TO SĄ NAJLEPSZE STOKI W AUSTRII
wSzYsTkO wOkOłO 2011-01-07

Swiat wedlug Wilmy - Onet.pl Blog

Juz drugi raz pisze notke, pierwsza byla ladna dluga i na temat a ta bedzie ktorka i zwiezla a to daltego ze poprzednia gdzies zaginela w swiecie internetu. Weekend byl udany w dwa dni zaliczylismy, Blue Mountain czyli miasteczko polozone pod stokami narciarskimi tak blisko ze prosto ze stoku mozna wjechac do swojego pokoju hotelowego hehehe, pozniej odwiedzilismy Owen Sound gdzie zwiedzilismy przystan, odwiedzilismy zamarznieta plaze Wasaga Beach i na koniec dnia udalo nam sie zaliczyc msze w Polskim Kosciele:) w Mississauga.

A dzis mamy Family.

tylko ja jestem ładna, tylko ja jestem mądra i tylko ja tak sądzę!!!

2007-02-11

Jak obiecałam!!!

Dagmara!!!
Dagmara jest wysoką blondynką, oczy nie wim jakie ma!!! Ale chyba, pewnie niebieskie!!!

Sorki, że dopiero piszę, bo ja na stoku narciarskim byłam!!! Brrr... ale zimno!!! Oczywiście na stoku!!!
 ;-D

Komentarzy: 3

Blog NIsia120

Komentarzy: 0 Przygoda na stoku narciarskim 2010-02-05

W sercu Gór Skalistych – blog Slava

Płonie niebo na zachodzie.

Nawet bardzo wysoko w górach jeszcze jesiennie, choć wiele partii pokrywa już śnieg.

Kiedy pracuję nad tym wpisem, dolinę Słonego Jeziora z całą aglomeracją miejską pokrywa już biała warstwa śniegu, a góry zasypane jego grubą warstwą. Stoki narciarskie gotowe przyjąć pierwszych amatorów białego szaleństwa. Do pięknej i majestatycznej Pani Jesieni z całym jej urokiem i przepychem przyjdzie nam teraz tęsknić aż do przyszłego września. Bywaj Królowo i zajrzyj tu znowu koniecznie w przyszłym roku.