O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Sting

muzyka jest moim całym życiem - Onet.pl Blog

Sumner urodził się w Wallsend, robotniczej dzielnicy Newcastle w Anglii. Od najmłodszych lat chciał zostać muzykiem. Uczęszczał na Uniwersytet Warwick w Coventry lecz go nie ukończył. W latach 1971-1974 uczęszczał do szkoły o profilu pedagogicznym. Zanim zaczął grać muzykę zawodowo pracował kopiąc rowy oraz jako nauczyciel. Początkowo grywał z lokalnymi zespołami jazzowymi takimi jak 'Phoenix Jazzman' czy 'Last Exit'. Z tego okresu pochodzi jego przydomek 'Sting' (pol. 'Żądło'), który wziął się od swetra w czarno-żółte pasy, który muzyk miał na sobie na jednym z koncertów. W 1977 Sting, Stewart Copeland i Henry Padovani (bardzo szybko zastąpiony przez Andy'ego Summersa) utworzyli w Londynie rockową grupę The Police. Grupa wydała szereg znakomitych albumów i zdobyła 6 nagród Grammy na początku lat osiemdziesiątych. Ich ostatni album Synchronicity ukazał się w 1983 roku. Grupa reaktywowała się w 1986, aby nagrać nową wersję piosenki Don't Stand So Close to Me, ale nie na długo. Od tej pory Sting rozpoczął karierę solową. Sting występuje też w filmach i programach telewizyjnych. W 1979 jego debiutem był film Quadrophenia. Jedną z najgłośniejszych ról była postać.

ksiegarnia

Na zawsze się skończyło. Przedłużone zatrzymanie akcji serca, „śmierć mózgowa”, brak oddechu przez ponad godzinę – wszystkie te stany były kiedyś uznawane...

Floodplain - Kronos Quartet


02:08, ksiega123
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 maja 2011
If On A Winter`s Night (Polska cena) - Sting
Po trzech latach przerwy od ostatniego krążka Sting dedykuje swój kolejny album zimie - jego ulubionej porze roku, która od wieków inspiruje i uwodzi artystów swoim wyjątkowym, bajecznym klimatem. Zimową płytę otwiera tradycyjna muzyka Wysp Brytyjskich. Sting wraz z gościnnie występującymi muzykami prezentują nowe, własne interpretacje angielskich piosenek, kolęd i kołysanek, a wśród nich: "The Snow it Melts the Soonest" (tradycyjna ballada pochodząca z Newcastle), "A Soalin`" (angielska "pieśń żebraków"), "Gabriel`s Message" (XIV-wieczna kolęda),.

STING - STING

STING
Sting popularny piosenkarz.
Kategorie: Wszystkie | FANI STINGA MÓWIĄ: | Galeria | Informacje | STING
RSS
niedziela, 02 kwietnia 2006
STING

Gordon Matthew Sumner

, alias Sting urodził się 2 października 1951 roku w rodzinie mieszkającej w Wallsend - robotniczej dzielnicy Newcastle. Dorastał z trójką młodszego rodzeństwa - bratem Philipem i siostrami: Angelą i Anitą. Matka pracowała jako fryzjerka, a ojciec (inżynier) zatrudnił się w mleczarni. Sting zaczął uczęszczać do szkoły podstawowej St. Cuthbert's - katolickiej instytucji o bardzo surowych zasadach, gdzie próbowano zgasić w nim każdą iskierkę życia. Kary były surowe, a sam Sting był wiele razy bity. Kiedy poszedł do szkoły średniej stracił wszystkich kolegów. Sting:

Olcia1410 blog - bloog.pl

wtorek, 11 października 2011 1:51

Jest to jeden z bardziej znanych i popularnych muzyków. Wokalista, gitarzysta i kompozytor. Obdarzony nieco zachrypniętym, mocnym głosem, typowym dla rockmenów. Jego piosenek słuchają już dwa pokolenia, a na koncerty przychodzą tłumy fanów.
Naprawdę nazywa się Gordon Matthew Sumner. W branży muzycznej jest znany głównie jako Sting. Pochodzi z Anglii. Zanim rozpoczął karierę muzyczną pracował jako urzędnik. W 1974 r. ukończył studium pedagogiczne jako, a następnie pracował jako nauczyciel. Jednak Sting od dziecka chciał być muzykiem. Początkowo, jako muzyk, Sting grał w lokalnych zespołach, lecz sławę przyniósł mu zespół Police, w którym odniósł duży sukces Aby w nim grać, Sting zrezygnował z dotychczasowej posady. Był muzykiem tej grupy do czasu jej rozwiązania w roku 1983. W roku 1985 Sting wydał swój album, który był początkiem jego kariery solowej. Zmienił też gatunek muzyczny- zaczął grać soul,.

Dzienniki tłumacza


What might save us me and you / To, co nas może uratować
Is if the Russians love their children too / To to, że Rosjanie też kochają swoje dzieci


Sting mówi tu jako przeciętny Amerykanin podczas zimnej wojny. Boi się Rosjan, nie wierzy w zapewnienia własnego rządu. Patrzy jakby obiektywnie… Widzi i wie, że następna wojna światowa zniszczy swiat, zgładzi ludzkość. Nie chce tego (dziwne, co?). Chce uratować swoje dziecko od „śmiercionośnej zabawki Oppenheimera” – chodzi oczywiście o bombę atomową (Oppenheimer był jednym z głównych fizyków Projektu Manhattan). Sting śpiewa: „dzielimy tę samą biologię, niezależnie od ideologi”. Tak, jesteśmy ludźmi – i my, Amerykanie, i Rosjanie. Tak samo jak my, tak oni, jeśli kochają swoje dzieci, nie dopuszczą do zgładzenia ludzkości. W tym jednym zdaniu zawiera się jedyna nadzieja na przeżycie. Ja również wierzę, że Rosjanie kochają swoje dzieci…

Sting fragile

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.

Nimi..
Dobrze jest jak jest...
Hmm... wiecie na co mam znow ochote... na cieple lozeczko... mhmm....
Posnie sobie... co za problem... wtulic się wygodnie w posciel... zamknac oczy i oddalic się gdzies w dal.... w tle muzyka.... może tak Sting i „Fragile”...


boodyniek 2002-07-24 17:41:33 skomentuj (0)
Ucieczka


Nie czuję bólu, lecz moje życie nie jest łatwe
Wiem,.

All Good Thinks - Onet.pl Blog

2 komentarze

04 stycznia 2011
A thousand years...
Ostatnio bardzo polubiłam Stinga;) Ma ciekawy głos, a przy tym większość jego piosenek posiada miłą, nostalgiczną.

* "Desert Rose"
* "Englishman in New York"
* "Ain't no sunshine"
czy też:
* "Fragile"


 

Sting fields of gold

Chillout...czyli Such a Chill

Jest źle...

"Help me Comfort me,I don't want feel what i'm feling now...."
Silverchair
2004-05-12 22:19:42 skomentuj (5)


Fields of Gold
Przegrałem...
przegrałem z sobą przegrałem z nią...
nie zakocham się,wszyscy zasługują na kogoś lepszego niż ja...
ktoś kto nareszcie spełni ich pragnienia...
a ja zostanę awatarem kogoś kim byłem...

Jest mi źle,ciągne nosem nie wiem czy z przeziębienia czy z Alergii boli mnie brzuch łucham Stinga...prawie spadłem ze schodów, bo mi się w głowie zakręciło...
boję się...to moja wina...

cóż mi pozostało...
2004-05-17 15:34:38 skomentuj.

Bo tak.


Nie wiem co oglądać. Nie mam nic. Czy to znak, że pora wziąć się za naukę? Nieeee... Na pewno sobie coś znajdę ;-).
Oszalałam na punkcie wykonania Fields of gold niejakiej Ady Szulc. Naprawdę. Wiem, że to Sting i że nie powinno sie tak mówić, ale ona zaśpiewała to chyba nawet lepiej ;D. Wrzucę Wam linka, a co:
http://www.youtube.com/watch?v=pcDGzB7Wang