O czym chcesz poczytać na blogach?

Stig

Blog Funa

Dobranoc!
P.S. Co piatek wchodza nowe filmy do kina (chyba kazdy o tym wie ;P) takze co piatek po lewej bede zmienial linki w "dziale" "Co nowego w kinach?" ;P
FunTempa 2003-06-05 01:30:37
skomentuj (12)


MS | Turniej

Wczoraj odbyło sie mangowe spotkanie (na którym byłem oczywiście ;P). Godzine przed mangowym umówiłem się z Mi przed Ratuszem, aby iść do Kei'a. Pytacie dlaczego? (:P) Ponieważ Mi przegrała zakład z Kei'em i musiała się przebrać za dresa :D Całkiem do twarzy Jej w tym było ;P (i musiała się tak na MS pokazać). Stig również był z Nami u Kei'a, dołączył do Nas przy Empiku :) i zdobył dla mnie 2 plakaty z filmu "Oszukać przeznaczenie 2" za co mu bardzo dziękuję :D No więc około godziny 14:00 doszliśmy na MS, ale były małe kłopoty z Mi, która schowała się za Ratuszem, ponieważ bała się (?) w takim "stroju" pokazać na MS... ale po wielu trudach udało się Madziorkowi wyciągnąć Ją tam ;P Oczywiście większość osób zaczęło się śmiać bardzo głośno... ale po jakims czasie im przeszło ;P Po około 2 i pół godziny poszliśmy do "Ogródka Jordanowskiego" więc po.

wojciech foit photostream

Większość z Was może być zaskoczona, bo film ten nie był grany w wielkich multipleksach, a jedynie w mniejszych kinach. fabuła 'Dead Snow' była dość prosta. mianowicie grupa hitlerowców-zombiaków wyskakuje ze śniegu i atakują grupkę młodzieży imprezującej w górach w Północnej Norwegii. nic wielkiego, ale można się było uśmiać a czasem i poprzytulać w najstraszniejszych chwilach grozy :P

wczoraj, obczajając jeszcze raz stragany na rynku w Alcie, zauważyłem znajomą mi twarz. był to jeden z aktorów występujących w wyżej wymienionym filmie - Stig Frode Henriksen. więc postanowiłem go zaczepić. okazuje się że kolo jest z Alty i wiekszość ujęć do 'Dead Snow' była krecona w górach nieopodal Alty. najs! Stig przedstawił mi też swojego kumpla, Ørjana Gamsta, który w filmie grał przywodcę zombiaków. oczywiście nie rozpoznałem go na ulicy bo w 'Dead Snow' gość miał lekko zmieniony image, hehe. w każdym razie... pogadaliśmy jeszcze parę minut, potem dostałem autograf i się pożegnaliśmy.

and you know what... Stig Frode seems to be a realy cool buddy :) he invited me to hollywood clubs, so maybe.

umcia.blog

Będąc W Anglii byłam w Londynie.To miasto nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia ale miało swoja magię.Oprócz tego poznałam wielu fajnych ludzi i nieżle się bawiłam.Polecam by zwiedzić anglie ale nie nadługo.No dobra kończe trzymajcie sie komentujcie piszcie o swoich przeżyciach wakacyjnych i pa.

skomentuj (6)

Procesja umarłych 2003-07-17 14:11:38

Gdy tylko poblednie twarz,
całuj mokrymi ustami.
Mewy kredą piszą,patrz,
wiersz nad nocy chmurami.

Stig Dagerman


skomentuj (2)

Polska też potrafi(a jak!) 2003-07-23 16:07:42

Ostatnio z powodu nudy poszłam na filn "Aniołki charliego-zawrotna szybkość".Film może nie jest niczym wielkim ale fajnie się go ogląda w wakacyjny poranek.Stwierdziłam także ,że w naszym kraju sklepy są naprawdę dobrze zaopatrzone.np:tak jak już mówiłam byłam w Angli i spodobała mi się tam torebka.Jednak z powodu jej wysokiej ceny i mojego nie zdecydowania zrezygnowałam z kupienia.

Blog dzidek7lol

16171819202122
23242526272829
30

Księga spox ziomali :D
 
..::Oto Ja::..
dzidek7lol
..::Miliardowice::..
Słówko o mnie
Ema...Jestem Stig lubie słuchać 50Centa,Eminema I Linkin Park,Lubie filmy z Nicolasem Cagem oraz program.

Kiwi

Mi się w mózgu szereg retorycznych pytań o przyjemność rewalozacji (a tym bardziej obserwacji) czegoś takiego jak curling (ja uprawiam go raz w tygodniu szorując mopem podłogi w domu bynajmniej nie budząc takich emocji jak panie ze szczotkami), albo wrestling w wykonaniu karłów (a  może oni są po prostu tak stłamszeni przez przemoc, że mają rozmiar xs), a także wyścigi formuły gdzie jest pińcet okrążeń, wszystko wygląda tak samo i jak pan komentator nie powie który jest kubica to nie mam pojęcia więc gapię się na te fury, w których każdy wygląda jak stig. poza tym wkurzyłam się, jak przedwczoraj  getafe przegrało ze szwabami z munchen a tak ładnie grali i 3:1 było a potem jakiś nazik fartem dwie bramki wkopał i znowu nuda bo bajern przeszedł dalej.
jednak cieszy mnie fakt, że mam z kim grać w siatkę i że małżyk dba o się na rowerku jeżdżąc do pracy.
kartofel robi postępy motoryczne i komunikacyjne. przewala się po całej okolicznej powierzchni, fascynują ją piloty, okulary, badyle bez liści sterczące z doniczek, dzwonki wietrzne w kuchni, zielony obrzydliwiec na cukierki, wszelkie flaszki.

Jack King | Autor Powieści Sensacyjnych | Blog o książkach, pisaniu, i szpiegostwie

Pułkownik Michał Goleniewski uchodzi za jednego z najważniejszych agentów CIA działających na terenie bloku Wschodniego. Był zastępcą szefa Polskiego wywiadu wojskowego, uciekł na Zachód w 1960 roku, wraz z tysiącami tajnych dokumentów, w tym informacji identyfikujących setki wysoko postawionych sowieckich agentów ulokowanych w Zachodnich rządach i agencjach wywiadowczych. Wśród “zdemaskowanych” przez Goleniewskiego komunistycznych szpiegów byli między innymi Kim Philby, George Blake, Gordon Lonsdale, Morris i Lona Cohen, Henry Houghton, Ethel Gee i Stig Wennerström. Znaczenie strategiczne danych przewiezionych przez zdrajcę było tak duże, że Kongres uchwalił rezolucję 5507 honorującą wkład Goleniewskiego dla zapewnienia bezpieczeństwa Ameryki.

W 1961 roku Polskie władze komunistyczne skazały go zaocznie na karę śmierci.

Centralna Agencja Wywiadowcza zdystansowała się od Goleniewskiego (choć niezupełnie, gdyż miał tam popleczników w wysoko postawionych urzędasach), po tym gdy zaczął utrzymywać, iż jest cudownie ocalałym carewiczem Aleksiejem, uratowanym przez jednego z zabójców carskiej.

mężatka_hmm

mężatka_hmm
z wiekiem wszystko zaczyna się kojarzyć z czymś innym...
RSS
sobota, 17 marca 2012
osobliwość...

(dla przypomnienia:) Szwecja znana jest z IKEA, Astrid Lindgren ('Pippi', 'Emil', 'Dzieci z Bullerbyn'), Stig'a Larsson'a ('Trylogia Millenium'), Volvo, Saab, H&M, ABBA, Markus'a Persson'a (wielkiego i wszechmogącego twórcy 'Minecrafta'), Grety Garbo, Alfred'a Nobla, Tetra Pak, ABB, Electrolux, chlebka 'Wasa', AstryZeneki itd. itp...
mało kto wie, (poza granicami Szwecji) że szwedzkie czekoladowe kulki nazywane są 'negerbollar' (swedish negro balls).
kontrowersyjne słowo 'neger' (wymawia się 'niegier' i jest równoznaczne z obraźliwą formą słowa 'Murzyn'), dopiero na początku lat 2000 zmienione.