O czym chcesz poczytać na blogach?

Stfu

even in this age of winter, the time I spent with you was not a lie. - Onet.pl Blog

- A właśnie, chciałem się spytać. Jakiej słuchasz muzyki?

Z serii debilnych pytań za sto punktów. Nie odpowiedział mi jak zwykle, może powinienem go zabrać do logopedy? Może to wada wymowy uczyniła go tak nieszczęśliwym i osowiałym człowiekiem? Nie, nada się raczej terapeuta.

- Dzisiaj wieczorem jest koncert dobrej, lokalnej kapeli.Widziałem Cię na ostatnim gigu, więc myślę, że by Ci się spodobali.

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że ze mnie taki poczciwy i serdeczny facet jest. Stfu, to ta szalona kobieta tak na mnie wpływa.

Fureta yubisaki Kogoesou ni furue..

W dupę, ale w tej chwili było to niemożliwe. Posłałem mu chłodny uśmiech i posłałem obiecujące spojrzenie w stronę drzwi, sugerując, by w końcu wyszedł. Chyba załapał, po pomachał mi i puszczając oko (Mi?! To było do mnie?!) wyszedł, zamykając za sobą przedział.

Nadal drżały mi dłonie, gdy przebrany (Nie wspomnę, że przez pięć minut próbowałem założyć płaszcz lewa na prawą, a już tymbardziej o tym, że zawiązałem go zbyt mocno i prawie się udusiłem, nim rozwiązałem supeł..) wróciłem do moich tymczasowych towarzyszy niedoli (Stfu! Miało być podróży...). Reszta widząc mnie w uniformie szkolnym chyba się zorientowała i wybiegła, mając nadzieję, że zdąży nim pociąg wjedzie na stację. Ach, no tak. Nasze mundurki nie były ot, takimi zwyczajnymi mundurkami, jakie noszą dzieciaki w publicznych szkołach w Anglii, czy też i takich prywatnych, dla rozpuszczonych bachorów. Nie tylko ze względu na walory estetyczne, były po prostu bardzo praktyczne, jeśli chodzi o nasz tryb codziennej pracy. Odporne na większość kwasów, Z mocnego splotu utrzymującego (mniej-więcej) ciepłotę ciała, wytrzymałe.

O

Kategorie: Wszystkie | Akcje | Dzień jak co dzień | Przemyślenia | Sny
RSS
niedziela, 07 czerwca 2009
Nasza - Klasa i Mój - Sen

Tak  , wiadomo nasza klasa jest portalem społecznościowym . żeby pokemony mogły rozsyłać swój stfu. spam

i zyliony łańcuszków  o umierających dzieciach itp. ale Ja nie o tym . a więc dziś w nocy miałem kompletnie pojebany sen opowiem w skrócie :

w Śnie szukałem kobiety z naszyjnikem w kształcie serca , no i na nieszczeście znalazłem . była to pewna dziewczyna z przed paru lat , dla krórej straciłem głowe a ona mnie zajebiście mocno zraniła .

o dziwo w śnie byłem z nią bardzo szczęsliwy , po przebudzeniu sie odrazu chciałem sen kontynuuować i udało sie cały sen był jak z bajki czułem że ona mnie kocha i ja ją nie wiem co mój.

prostota sieci

16:38, jacek.jankowski , Reklamy
Link Dodaj komentarz »
Kaczyński po Bushu
Kiedyś była "gierka" z Bushem juniorem, teraz można zobaczyć jak majestatycznie spada Pan Lech (lub Jarosław)

http://www.tutaj.be/
10:48, jacek.jankowski , Różne
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 lutego 2006
Cała prawda o Babciach....
Cała prawda o niektórcy babciach wynajmujących pokoje dla studentów:

http://stfu.ordie.org/stancja.mpg

Strzeżcie się, w ciagu 5 minut babcia może ostarżyć :

Moim zdaniem...

Są powszechnie znane, chociaż żadnych krucjat nie zamierzam urządzać. Niemniej, w okolicah Bożego Ciała obchodziliśmy 20 rocznicę koronacji obrazu Matki Boskiej Rokitniańskiej. To jest już przegięcie - modlić się do obrazków to jedno - ale KORONOWAĆ je….?!

Poprzednio pisałem o wyborach do PE. Otóż kto się tam dostał? Elita polskiego parlamentaryzmu: Kurski, Senyszyn, Cymański, Olejniczak, Ziobro i inni... Wypada tylko współczuć reszcie posłów :P

„Ogólnopolski konkurs, na którym bardzo. Bardzo mi zależy” –  Stfu! Kysz, szatanie! Siło nieczysta, plugawcu jeden ty…! (Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Napis „Bravo” połączony z fotką gromadki emuchów budzi we mnie silne emocje z gatunku tych negatywnych)

Wejdźcie sobie na http://www.whitehouse.gov/contact// i sprawdźcie pola „salutation” i „suffix”. Kozacko, że kontaktując się z prezydentem, możesz dumnie zatytułować się „Dr Adam III Nowak senior”. Amerykanie to dopiero mają wesoło…

… bo najważniejsze to mieć dobra nazwę.

Eggman król - Onet.pl Blog

PISZCIE WIĘCEJ KOMENTARZY!!!!!!

15 grudnia 2010
 Niakah! Wracamyyyy^^
Eggmanek obierał sobiem pomarańczkem, żeby ją zjeść. Koniec FF-a. Do wiszenia... stfu, widzeniaXD*wylogowują się*
Egg-Kiehiehie... Mam super, hyper, szatański plan, dzięki któremu zawładnę CAŁYM TYM BLOGIEM!!!*demoniczny śmiech+krztuszenieXD* *Loguje się na konto Berry'egoO_O*
E-EGG! ZŁAŹ Z KOMPA, ALBO CI GARDŁO PODERŻNĘ!!!
Egg-XP Teraz ja tu piszę!!
Shad-Hej, a ja?
Hak-I ja?
B-Ja?
E-Berry, przecież to twój blog...
B-A no tak...^^"
S-A ja?
Egg-A ty tu skąd?
S-Wpadłem do Electry^^
E-<<"
S-Zapomniałaś, że mieliśmy się ścigać? A poza tym... jeśli nie chcesz, to przyprowadziłem tu Amy, właśnie.