O czym chcesz poczytać na blogach?

Steven wilson

dziennik człowieka szczęśliwego

Do mnie ktoś, kto gdzieś wygrzebał mój strasznie stary wywiad z liderem zespołu Porcupine Tree. To jedna z najlepszych rozmów, jakie w życiu przeprowadziłem. Była na tyle dobra, że po pierwszej - niedokończonej części - dostałem numer domowy Wilsona, który kazał zadzwonić do siebie do domu, aby ją dokończyć. Skąd ten ktoś to wytrzasnął. Strasznie dawno temu to było, ale pamiętam to bardzo dokładnie. Miłe chwile zawodowe.
gerhard 2004-08-10 09:33:32
skomentuj (0) Jest rzeczą diabelską.
(Augustyn)
...

(Święta?) racja. Nie znoszę bezsensownego uporu odrzucającego logikę i racjonalne myślenie.
gerhard 2004-08-10 09:34:38
skomentuj (0)


kwiecień 2001 - Steven Wilson (Porcupine Tree)
Nie czytałem tej rozmowy od lat. Wczorajszy mail sprowokował mnie do poszukania jej w sieci. Jest. Byłem wtedy młodym dziennikarzem, uwielbiałem Porcupine Tree, dlatego do rozmowy przygotowałem się starannie. I.

And if the sky can crack there must be some way back to love and only love

Nie wyjazd na te kilka dni do domu,  pewnie kompletnie bym zwariowała.. Byłam już tak wszystkim zmęczona, że przejechałam te 250 km i zamknęłam się we własnym pokoju czytając Dostojewskiego. Po 3 dniach siedzenia sama ze sobą, słuchania płyty Stevena Wilsona i nowego U2, doszłam do wniosku, że musi się jednak samo ułożyć.. Podjęłam decyzję,  myślę, że najlepszą. Ostatnio wierzę w przeznaczenie jeszcze mocniej niż do tej pory i jeśli ma być inaczej niż postanowiłam, to samo się to.

krótkowłosy pseudointelektualista

Akurat w tym miesiącu ukazuje się kilka bardzo ważnych płyt interesujących dla mnie artystów. I tak sobie pomyślałem, że zamiast szukać tubek czy empetrójek z takiego "Grace for Drowning" Stevena Wilsona po prostu zamówię płytę, poczekam aż przyjdzie, włożę płytę do odtwarzacza i postaram gdzieś odnaleźć zgubione emocje.

20:51,

wzmysłowstąpienie

Archive "Controlling Crowds"
Bruce Springsteen "Working on a Dream"
Franz Ferdinand "Tonight: Franz Ferdinand"
Steven Wilson "Insurgentes"
U2 "No Line on the Horizon"
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja.

aingeal blog

A to sie smuć, bo umarł ktoś ważny. A może dla mnie jest ważne coś innego?! Nie to co dla Was, dorośli! Nie jestem i nie będę dorosła! Nie pozwolę zrobić z siebie potwora. Nie będę taka jak Wy. Nigdy. Obiecuję.
Słucham Steven Wilson&Aviv Geffen---Blackfield. Polecam.
aingeal 2005-08-28 11:05:05
skomentuj (4)