O czym chcesz poczytać na blogach?

Steven spielberg

Kinga Rusin

Z najlepszych na świecie operatorów filmowych, reżyser, producent. 5 razy nominowany do Oskara, dwie statuetki które dostał za zdjęcia do Listy Schindlera i do Szeregowca Rayan’a stoją u niego w domu na honorowym miejscu. Jest z nich bardzo dumny. Od wielu lat tworzy filmowy duet ze Stevenem Spielbergiem. Trudno sobie wyobrazić wielkie produkcje Spielberga bez zdjęć Kamińskiego. Jak mi powiedział rozumieją się bez słów, podobnie widzą każdy kolejny film. Zaprzeczył plotkom jakoby Czas Wojny miał być ostatnią jego produkcją ze Spielbergiem. Stwierdził że Speilbergowi.

mojafilmoteka.blog

I wieloma innymi rzeczami. Dla fanów odmiennych dramatów z serii nie kończącej się szczęśliwym zakończeniem jest to jedna z ciekawszych pozycji.

9/10

skomentuj (0)

Lista Schindlera [1993] - reż. Steven Spielberg 2010-07-05 09:42:35

10/10

skomentuj (0)

Malena [2000]- reż. Giuseppe Tornatore 2010-07-20 23:53:34

9/10

henryk blog

Go do mojego smoczego scenariusza, ktory milion razy lepszy bylby niz ta kicha wczoraj ogladana.
Poniewaz producentow nie znam, sam nie mam zeby kilka milionow dolarow wylozyc na produkcje, poza tym sie na tym nie znam, ale mam historie ktora chetnie sprzedam. Moze napisze e-mail, do Stevena Spielberga... No dobra, moze to zly pomysl bo ten zrobilby z moich smokow dinozaury, a z przeslania widz wylonilby tylko recycling.

Co robi kobieta w kuchni?
... Jest na swoim miejscu.
Co robi kobieta w przedpokoju?
... Ma za dlugi lancuch.

Tym.

Książki? Może znajdziesz coś dla siebie? - Onet.pl Blog

Która bardzo mnie zaciekawiła. Poza tym chciałam troszeczkę poznać zwyczaje gwiazd. Książka, to wspomnienia asystentki gwiazd Hollywód, więc nadaje się idealnie.

Corki Brown opowiada o tym, jak przez ponad 20 lat była asystentką znanych gwiazd, typu Meg Ryan czy Steven Spielberg (gwiazdy występują oczywiście pod pseudonimami). Corki wypełnia większość ich obowiązków, musi w końcu utrzymać siebie i synka, a życie w takim mieście sporo kosztuje. Musi spełniać wiele zachcianek tj. pranie brudnej bielizny, czyszczenie broni, gotowanie na przyjęciach,.

tak widzę kraków...

Eksploatującej w tym miejscu złoża wapienia już w drugiej połowie XIX wieku.
W czasie wojny w kamieniołomie pracowali więźniowie z pobliskiego obozu pracy Płaszów. Steven Spielberg dla potrzeb "Listy Schindlera" umieścił obóz na dnie wyrobiska, a nieusunięte fragmenty scenografii pozostały do dziś.
Okoliczne tereny mają.

BloooOOOG MaGdY

Rolę lidera w grupie.Bywa trochę zarozumiały,ale równocześnie jest zdeterminowany, by zrealizować marzenia o światowej karierze muzycznej.


-Kendal Schmidt


Urodzony 2 listopada 1990 roku w Kansas.Pierwsze aktorskie szlify zdobywał u samego Stevena Spielberga. Kendal do dziś pamięta, że na urodziny dostał od niego niesamowity tort z bohaterami ,,Gwiezdnych wojen''.Ma dwóch braci Kevina i Kennetha. Już jako sześciolatek stanął pierwszy raz przed kamerą i zagrał w reklamie. W 2001 roku wystąpił gościnnie w serialu ,,Kochane.