O czym chcesz poczytać na blogach?

Steve jobs

przyjemnostki

Której trąbią w telewizji, że jest tam taka bieda) płaca minimalna wynosi 3538 zł. Jak wygląda przy tym nasze 1500 zł.? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Wam.* Żałosny lans na iPhona, iMaca czy MacBooka udaje się tylko w Polsce, Słowacji, Łotwie, Estonii czy Litwie. Oczywiście Donald i tak twierdzi, że u nas jest dobrze, a np.w Grecji jest źle.

Steve Jobs to bardzo motywująca postać. Świetny mówca, genialny znawca ludzkiego charakteru, który potrafił urobić sobie każdego. Nie zawsze grał fair, popełniał błędy, ranił bliskie osoby, ale miał też niepowtarzalne zalety. Ta mieszanka sprawiała, że był człowiekiem godnym zapamiętania.

Zapamiętajmy to nazwisko - Steve Jobs - człowiek, który skutecznie łączył sztukę z technologią.

* płace minimalne w krajach europejskich – http://biznes.onet.pl/placa-minimalna-w-polsce-i-krajach-ue,36940,4863881,1,analizy-detal średni kurs euro i złotego – http://www.kurseuro.biz/

HR Wisdom Keeper

2011

źródło: businessinsider.com

Może polecane materiały nie są najnowsze, ale z pewnością zaciekawią wszystkich, którzy szukają inspiracji do rozwoju osobistego. Steve Jobs był przywódcą kontrowersyjnym. Wielu podziwiało jego pomysłowość, kreatywność, łatwość w wymyślaniu i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zmian. W życiu spotkało go wiele złego, ale nie poddawał się przeciwnościom. Dla niejednej osoby pozostanie inspiracją do budowania wewnętrznej motywacji.

Ciemny lud to kupi...

Po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że filozofia działania Apple idealnie wpisuje się w motto "ciemny lud to kupi..." Doskonałym przykładem wciskania ciemnoty może być właśnie wprowadzany na rynek nowy iPhone 4.

Telefon z jabłkowym logiem, okrzyknięty największym przełomem w komunikacji od czasu wynalezienia koła i silnika parowego (też przez Steve Jobsa :-), właśnie dostał się w ręce pierwszych fanbojów. Jest to specyficzny odłam "ciemnego luda", który kupuje produkty Apple, bo są produktami Apple. Tłocząc się w makabrycznych kolejkach do iSpotów, jak owce do strzyżenia, ludzie ci w ciemno nabywają telefon, o którym nic nie wiedzą. No chyba że hiperentuzjastyczne zapowiedzi Jobsa należałoby traktować jako.

Hity książkowe

Tylko o Dymitrze Bielikowie. Musi zawędrować na koniec świata, żeby go odnaleźć i dotrzymać złożonej mu przysięgi. Nie wie jednak, czy ukochany nadal pragnie, by go ocaliła…

Czy znajdzie w sobie siłę, by zabić Dymitra? A może poświęci samą siebie w imię wiecznej miłości? Jak pod jej nieobecność poradzi sobie Lissa?

 "Akademia wampirów" to cykl powieściowy, który pokochali wielbiciele "Zmierzchu" Stephenie Meyer.

Bóg kasa i rock'n'roll - Hołownia Szymon, Prokop Marcin

 

Steve Jobs Isaacson Walter

Tagi: hity w 2011
10:25, igatto , Top Lista
Link .

Bestsellery książkowe

Paolini
Dzienniki kołymskie Jacek hugo-Bader
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły
Każdy szczyt ma swój Czubaszek
Marzenia i tajemnice - Wałęsa Danuta
Mourinho. Anatomia zwycięzcy
Pakiet 2 książek Ewa Dąbrowska
Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie
Przebudzona
Putin. Człowiek bez twarzy
Spadkobiercy
Steve Jobs
Tam gdzie ty
Taniec.
  • Ilość stron: 700
  • Rok wydania: 2011
  • Wydawnictwo: Insignis
  • Wymiary: 14 x 21 cm
  • ISBN: 9788361428480
  • Tłumaczenie: Strąkow Michał, Bieliński Przemysła

 

Ekskluzywna biografia Steve'A Jobsa pióra autora bestsellerowych biografii Benjamina Franklina i Alberta Einsteina

Opierając się na ponad czterdziestu wywiadach z Jobsem, przeprowadzonych na przestrzeni dwóch lat - a także na wywiadach z ponad setką członków rodziny, przyjaciół, przeciwników, konkurentów i kolegów Jobsa - Walter Isaacson napisał wciągającą opowieść o.