O czym chcesz poczytać na blogach?

Steve irwin

Głową w dół - Onet.pl Blog

Pozdrowienia z....

...Australian ZOO - domu slynnego Lowcy Krokodyli!!! To wlasnie tu znany wszystkim z fantastycznych, brawurowych i bezkrwawych polowan na krokodyle Steve Irwin pracowal i przez wiele lat ralizowal swoja zyciowa misje - RATOWANIA DZIKIEJ PRZYRODY!!! Dzis po jego tragicznej, przedwczesnej smierci paleczke przejela rodzina wraz z fantastyczna zaloga zlozona z pracownikow ZOO oraz przyjaciol i wszystkich ktorych los naszej planety nie jest obojetny!!! Dzis Australian Zoo jest domem dla wielu gatunkow.

luthien-tinuviel.blog

Prawdziwe ja. Czarny robi się hmm bardziej męski, nie gada głupot, nie użala sie. Ja mniej mówię, robię się przytulaśna. Inni tak samo. Na Wacka podziałało w jakiś sposób włączając mu instynkt opiekuńczy. Następna impeza za tydzień... przeliżę go(czarnego of course)

skomentuj (0)

My Hero is you... in memory of Steve Irwin. 2008-06-22 18:04:35

Znów przez przypadek obejżałam program z jego udziałem... ten pamiętny program "The Oceans deadliest", podczas którego Steve zginął. Za każdym razem kiedy przez przypadek zobaczę jakiś program z jego udziałem momentalnie płaczę. Pamiętam chwile mojego dzieństwa kiedy uwielbiałam tego gościa! Całymi dniami oglądałam.

sirius-black-denial blog

Czy nie zostanę sama? Jestem sierotą, choć mam parę bliskich mojemu sercu osób, ale co będzie jak ich zabraknie? Co będzie gdy resztka mojej rodziny wymrze, przyjaciele gdzieś odejdą, a facet stanie się nie do zniesienia i będę sama jak palec? Strasznie się tego boje. Czy ten, z którym jestem już tak blisko to ten jedyny? na pewno nie jest moją bratnią duszą, oj nie. To nie Steve Irwin uganiający się za rannym aligatorem. Nie docenia tego co ja i nie widzi piękna w tak wielu rzeczach, pochodzimy z zupełnie różnych światów i cieszą nas w większości zupełnie różne rzeczy.. ale może będzie nam dobrze. Szkoda, że przez tyle czasu zgrywał kogoś zupełnie innego. Jeśli się nie pozabijamy, to moża uda nam się razem żyć dosyć komfortowo...
Boje.

Różne Dziwne Rzeczy

Gatunku, czyli kanibalizm jest w naturze równie popularna, co wędkarstwo wśród ludzi. Dlatego nawet  takiemu amatorowi jak ja udało się zauważyc to zjawisko. Jakośc słaba, materiał mało sensacyjny ale czasem warto zobaczyc coś takiego z bliska. Pod koniec występują turbulencje spowodowane niesprzyjającymi warunkami pracy- Steve Irwin R.I.P.