O czym chcesz poczytać na blogach?

Sterowniki usb

Technikalia

11:46, wycie_auu
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 31 stycznia 2008
Windows NT i USB
Ci, którzy korzystają z NT4.0 (to wcale nie taki zły system do biura) narzekają, że nie ma w nim obsługi USB. To jest prawda, ale nie do końca. Microsoft podjął decyzję o tym, że USB w NT 4.0 nie będzie po to, by zmusić ludzi do kupna Windows 2000.
Tymczasem kilka firm przygotowało sterowniki USB właśnie dla Windows NT.
Oto najważniejszy link w tej sprawie:
http://www.geocities.com/mypublic99/
Działa z typowymi kontrolerami (Intel i VIA). Obsługuje także USB 2.0 z pełną prędkością, ale tylko dla urządzeń, które nie.

ISOF - Oprogramowanie dla nowoczesnej firmy

Dodaj komentarz »
piątek, 16 marca 2007
Nowy certyfikat dla systemu ISOF

Firma HEUTHES wprowadziła nowy typ tokena USB, będącego kryptograficznym zabezpieczeniem pracy w systemie ISOF (www.isof.pl).

Bezpieczeństwo komunikacji z serwerami systemu ISOF jest zapewniane przez protokoły SSL 3.0 i TSL. Serwis ISOF wymaga także, żeby łączący się z nim klient.

  Breloczka do kluczy).

Nowy typ klucza jest lepiej zabezpieczony mechanicznie oraz zawiera ulepszony układ scalony. Komputer użytkownika powinien posiadać: Microsoft Windows 98SE/Me/NT/2000/XP lub Linux, wolny port magistrali USB (1.1 lub 2.0), sterowniki (dostarczane na płycie CD razem z tokenem lub pobrane ze strony WWW). Token działa zarówno z przeglądarką Microsoft IE 6.0 jak i z Firefox 2.0.
Typ tokena: CryptoIdentity ITSEC, Chip: Infineon SLE 66CX322P, certyfikowany na poziomie ITSEC E4 high/CC..

przetworniki, złącza, omron, sterowniki plc, przepływomierz, - mBlog

Być napięcie lub natężenie. Przekaźniki można podzielić na elektroniczne, elektromagnetyczne, czasowe, cyfrowe i bezpieczeństwa. Mają one zastosowanie w obwodach sterowania i automatyka przemysłowa. Kolejnymi urządzeniami, które chcę omówić są sterowniki PLC. Skrót PLC z angielskiego oznacza Programmable Logic Controller. Innymi słowy jest to układ, który można w dowolny sposób zaprogramować i zapisać w pamięci, w którą jest wyposażony. Sterowniki PLC wykonują zapamiętany.Bloków wejść, bloków komunikacyjnych, bloków wyjść, bloków specjalnych i oczywiście pamięci. Słowo złącza jest znane chyba każdemu. Ktoś kto miał choć trochę do czynienia z komputerem orientuje się co to jest na przykład złącze USB. Ten typ złącza służy do złączania urządzeń ze sobą. Pozwala to na pełną komunikację miedzy nimi. To bardzo ważny element urządzeń elektronicznych. A teraz kilka zdań o urządzeniu takim jak przepływomierz. To przyrząd pomiarowy, który służy.

Mateusz Kozak – techlog

2 Mateusz Kozak
Styczeń 9, 2008 o 12:48 pm

Broadcom bez firmware’u raczej działać nie będzie. Taka cecha tego sprzętu..jak z Thomsonem na USB… Cóż, byle czekać na sterownik poprawnie działający.

 • 3

 • maaacieeeeek

  Co dostajemy

  Każdy, kto zakupi Samunga Monte, otrzyma w pudełku:

  • -Aparat – Samsung GT-S5620
  • -Ładowarkę
  • -Kabel USB
  • -Dobrej jakości słuchawki 3, 5mm
  • -2 płyty MINI DVD, zawierające sterowniki
  • -Instrukcję obsługi
  • -Kartę gwarancyjną

  Wygląd zewnętrzny

  Posiadam czarno-srebną kolorystykę telefonu. Monte jest elegancki, zgrabny (wym. 108.8×53.7×12.4mm) i cieszy oko. Z przodu.

  SD zamykane specjalną zatyczką oraz przycisk blokady telefonu, oraz przycisk dedykowany aparatowi.
  Natomiast z lewej strony, przyciski regulacji głośności oraz miejsce na przypięcie smyczy.
  Na górze telefonu, gniazdo na słuchawki 3,5 mm oraz gniazdo mini USB z wcześniej wspomnianą zatyczką.

  Pod klapką

  Ściągając klapkę oczywiście dostaniemy dostęp do baterii i karty SIM, której wejście znajduję z prawej strony telefonu, więc, aby zmienić karty nie musimy wyciągać baterii.