O czym chcesz poczytać na blogach?

Stephen marley

frywolitki

Do bani.
dreadful to me is.frywolitki 2009-05-12 20:48:18
skomentuj (1)


słońce na dnie oczu

Erykah Badu, Stephen Marley


2/3, ostatni jutro dzień. nie potrafię sobie wyobrazić tej lekkości, którą w końcu poczuję! mam ochotę na najdłuższy spacer świata, na herbatę w kantorku, na migdały w cynamonie, na kawę fanaberyjną, na dobry.

grzesiek_label

Na palcach jednej ręki i nie przesadzam. Teraz gdy tak próbuje przeskanować w głowie to wszystko co się działo, czuje tylko rosnące ciśnienie w czaszce, która jakimś cudem jeszcze nie eksplodowała. NIE WAŻNE. Ciesze się, że ten rok, jaki by nie był, przeżyłem z P. I nie ważne czy trzymaliśmy się za ręce, czy byliśmy skłóceni, bo zawsze i mimo wszystko byliśmy z SOBĄ. Zawsze. Wszystkiego naj życzę.

Erykah Bady ft. Stephen Marley - In Love With YouWiktoria s

2011r.

 

21:26, blog.wiki
Link Komentarze (1) »
,,Życioryz Boba Marleya''

,
 • David "Ziggy" Marley, ur. 17 października 1968 z Ritą,
 • Stephen Marley

 • Krytyka jest łatwa a sztuka trudna - bloog.pl

  amaican Trip". Materiał na album powstał na Jamajce. Praca przy krążku miała miejsce w legendarnym studio Tuff Gong. Kamil Bednarek i spółka współpracowali z takimi gwiazdami jak: Capleton, Stephen Newland, Earl "Chinna" Smith. Na EP-ce znajdzie się 5 utworów. Zostanie wydany również film dokumentalny zawierający kulisy powstawania płyty oraz wywiady.

   

   

  Można odmówić mu jednak odwagi oraz samozaparcia. Debiutancki album "Szanuj" uzyskał status złotej płyty. Osobiście nie jestem miłośniczką reggae czy dancehall, ale utworu zapowiadającego międzynarodową współpracę SGM z rodakami wielkiego Boba Marleya, czyli "Jamaican Trip" słucha się przyjemnie. Czy ma szansę przebicia? Myślę, że tak. Polacy uwielbiają przecież historię o Kopciuszkach. Teledysk ogląda się znakomicie. Jest ciepły, radosny i... jamajski. Aż strach pomyśleć co by.