O czym chcesz poczytać na blogach?

Step up soundtrack

... Dark side of me

Pytania się mnożą, na żadne nie znajduję odpowiedzi
często biegam
do ostatniego tchu
kiedy jestem zmęczona fizycznie
nie mam już sił by myśleć


W tle od kilku dni Step Up Soundtrack

Polecam "Małe zbrodnie małżeńskie" w wykonaniu Krystyny Jandy i Jana Frycza.


Może kiedyś ktoś zbierze mnie w jedną, logiczną i spójną całość?

Morze.

Przyjdz do mnie nocą...

Potrafię myć je dwa razy dziennie, jak przyjdę do pracy i jak wrócę do domu. Nienawidzę takiej pogody. Poza tym dostałam regularnego fioła na punkcie „Step Up 2”. Chyba nawet większego niż przy „Moulin Rouge”. Oglądałam go już 2 razy i korci mnie, żeby pójść trzeci raz. Wyrzucone pieniądze w błoto??? Może, ale nie dla mnie. Ostatnio zauważyłam, że staje się dziwna… Tak można być jeszcze dziwniejszym =] Soundtrack z filmu znam już prawie na pamięć. Ulubiona postać… hehe nie nie… nie jest to Chase =P Blake też nie =D Uwielbiam Łosia i jego taniec na schodach i Freestyle do „Bauc” na końcu. Ulubiona scena… hmmm… Taniec Andie i Chase’a na końcu (Na zdięciu-Chciałabym się tak wygiąć do tyłu =])

Poza tym jestem całkiem normalna =] Chyba…

P.S. Moja niunia kochana =]

Myć je dwa razy dziennie, jak przyjdę do pracy i jak wrócę do domu. Nienawidzę takiej pogody. Poza tym dostałam regularnego fioła na punkcie „Step Up 2”. Chyba nawet większego niż przy „Moulin Rouge”. Oglądałam go już 2 razy i korci mnie, żeby pójść trzeci raz. Wyrzucone pieniądze w błoto??? Może, ale nie dla mnie. Ostatnio zauważyłam, że staje się dziwna… Tak można być jeszcze dziwniejszym =] Soundtrack z filmu znam już prawie na pamięć. Ulubiona postać… hehe nie nie… nie jest to Chase =P Blake też nie =D Uwielbiam Łosia i jego taniec.

frywolitki

Wiec uciekam. a śmieje sie do bolu policzkow, brzucha i łez. bezcenne. beztroska. nie obchodzi mnie co o mnie myślisz. if you need me, so do I. if you're crying, I will cry. no matter what we go through - you step up, I'll step up too. i co z tego ze banalnie, nieambitnie, zwyczajnie. Anna Anulka Ania Ana Aneczka. ja. po prostu. ze wszystkim tym co w sobie i do okoła siebie mam. z całym kiczem. i ambicją. z rózowym i bez niego. z tym co lubie kocham uwielbiam. red nails, Orson "no tomorrow", step up soundtrack fragmenatmi, 3 artykuły z 'wysokich obcasów' do herbaty z dylematami co na siebie włozyc w piątek. humorów sto na raz. bo uciekam w tym wszystkim od myślenia po przysłosci.

frywolitki.

parki.blog.interia.pl

Nauki, że człowiek się gubi.. Hah, ale są dobre strony tego, że kilka godzin dziennie trzeba poświęcać na naukę.. Człowiek nareszcie zaczyna się robić systematyczny i jak się zdeterminmuje, to może wszystko.. Latwiej coś postanowić.. A jeśli przy okazji wpadnie 4 czy 5, to fajnie.. Dawniej jak bym miała 3 albo 4."I'm a hustler" Cassidy'ego... Sean Paul, Ciara, Danity Kanye- ich piosenki to niezłe klepy... Słuchałyśmy wczoraj z siorą soundtrack z filmu "Step up"- jest nawet, nawet... Chciałabym obejrzeć ten film, na razie u nas, w tej dziurze, tego nie grają...

Tak.

Mam taką.