O czym chcesz poczytać na blogach?

Step up 3 soundtrack

tonffillka wita w swym skarbie :D - Onet.pl Blog

Tańce...

  •  "W rytmie hip-hop'u" - taniec finałowy
  •  "Shall we dance" - feel it
  •  Dance to inspire
  • Step up 2 - The Streets - taniec finałowy :))
  • Ekipa Step Up 2
  • Taniec finałowy Step Up 2
Jak np. "John" bardzo klimatyczne ze względu na pięknie brzmiące pianinko... a skoro już jesteśmy przy lżejszych klimatach to również polecam coś zupełnie odmiennego od w.w. soundtrack'a a mianowicie chodzi mi o ścieżkę dźwiękową z filmu pt. "City of Angels".. trochę tkliwa marmoladka ale jak każdy wie marmoladki są słodkie :)) Również miło.

Że nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach trzeba iść dalej z niewielkimi poprawkami tego co robiliśmy dotychczas i próbować... polecam...hmm.. wybiurczo ;)

 

P.s. plusem oczywiście niewymagającym komentowania jest Keanu

który jak zwykle daje z siebie wszystko :D

tonffillka (00:30)
I to przed siódmą rano...dla wyjaśnienia to nie jest prywatny ośrodek]- jako melodyjka wygrywany jest hymn UE czyli popularna "Oda do radości"... i jako taki "radosny" pacjent czytam uprzejmą "notkę-wywieszkę" zaadresowaną m.in. do mnie wystosowaną przez NFZ informującą mnie o tym, że szarpnęli się i na jeden miesiąc na mnie przypada...uwaga,.

PIJ MLEKO BĘDZIESZ WIELKI !!!!!

W dawnych czasach, lecz was nei będą dziesiątkować, ciebie i tobie podobne napalone modnisie, dzięki superprezerwatywom. Superprezerwatywy: rzucaj sie na wszystko, obciągaj druty, uprawiaj seks w trójkę i sodomię pod gołym niebem, na przykład na parkingach, bo tylko to cię interesuje. Superprezerwatywy: jużnic nie przeszkadza ci być dziwką."

Łaskawie, napisane własnorecznie przeze mnie, zwolnienie podpisał, które potem musze zanieść nauczycielowi u którego sie zwalniam. Sama to ledwo ogarniam) i to że teraz jestem w 3, a nie 2, 'g'.
Skoro już się dorwałam do jakiegoś masowego środka przekazu -akurat ten blog jest tylko z nazywy sprawowanej funkcji "masowy"- chciałabym przekazać.Przytłacza? Oj przytłacza, przytłacza czuję się przytłoczona niczym olej który, jak wiadomo, tłoczy się w tramwaju. A tak poważnie to jedyne co mnie ostatnio przytłoczyło to 'Step up' ,bzk jak go ogladałam to chyba mnie nawet trochę w fotel wgniotło. (a propos Petey Pablo - Show me tha money -Step up soundtrack -polecam)
w szkole zmienił sie tylko system zwolnień i usprawiedliwień (chory, mam cichą nadzieję, że nie przetrwa i żeby się zwolnic z wf'u nie bede musiała.

Przyjdz do mnie nocą...

Razy dziennie, jak przyjdę do pracy i jak wrócę do domu. Nienawidzę takiej pogody. Poza tym dostałam regularnego fioła na punkcie „Step Up 2”. Chyba nawet większego niż przy „Moulin Rouge”. Oglądałam go już 2 razy i korci mnie, żeby pójść trzeci raz. Wyrzucone pieniądze w błoto??? Może, ale nie dla mnie. Ostatnio zauważyłam, że staje się dziwna… Tak można być jeszcze dziwniejszym =] Soundtrack z filmu znam już prawie na pamięć. Ulubiona postać… hehe nie nie… nie jest to Chase =P Blake też nie =D Uwielbiam.

Się tak wygiąć do tyłu =])

Poza tym jestem całkiem normalna =] Chyba…

P.S. Moja niunia kochana =]
 

skomentuj (2)


Spacer
2008-04-15
11:36:15

parki.blog.interia.pl

Się gubi.. Hah, ale są dobre strony tego, że kilka godzin dziennie trzeba poświęcać na naukę.. Człowiek nareszcie zaczyna się robić systematyczny i jak się zdeterminmuje, to może wszystko.. Latwiej coś postanowić.. A jeśli przy okazji wpadnie 4 czy 5, to fajnie.. Dawniej jak bym miała 3 albo 4 to bym się załamała, ale teraz mam kamienną twarz..

Jejku co ja piszę? I tak nikt tego nie czyta...

Cassidy'ego... Sean Paul, Ciara, Danity Kanye- ich piosenki to niezłe klepy... Słuchałyśmy wczoraj z siorą soundtrack z filmu "Step up"- jest nawet, nawet... Chciałabym obejrzeć ten film, na razie u nas, w tej dziurze, tego nie grają...

Tak.