O czym chcesz poczytać na blogach?

Stella maris

krokodyle blog

Cudnie przed zmrokiem. Znów morze falujących traw, urwiska jak pokryte gęstą zieloną sierścią. Ciepłą zieloną sierścią. A powietrze już całkiem zimne. Wyciągam z plecaka rękawiczki.

Seafood chowder w Stella Maris. Najlepszy, może dlatego, że pierwszy spróbowany. I zupełnie niedietetyczne ciastko czekoladowe, z lodami waniliowymi. A wszystko w wypełnionej zachodzącym słońcem, przeszklonej werandzie hotelu. Rozkoszne zakończenie wycieczki..

Z pamiętnika Cynika - bloog.pl

- 10 dni laby . Tradycyjnie spędze go z połowicą w Trójmieście . Postanowiliśmy ,że w tym roku będzie mniej statycznie , chcemy polatac po okolicy bardziej dalszej niz bliższej - Kaszubskie lasy i jeziora . Oczywiście Hel i rybka w Stella Maris (polecam) , jeśli zdrowie i kondycja połowicy pozwoli to chcemy przejść pieszo (sic!!) z Gdyni do Gdańska plażą .

Cały ten misternie knuty plan jest tylko po to żeby zająć czymś głowę , zapomniec o Kiedyś . Ona.

Napotkane perełki... - bloog.pl

uważają, że założony przez nich klasztor i kościół znajdują się nad grotą Eliasza. Założone

Sanktuarium nosi nazwę Stella Maris, "Gwiazda Morza". Góra Karmel uważana jest za

świętą przez; Żydów, Chrześcijan, muzułmanów i bahaitów. Och, gdyby kamienie tej.

RESET - blog Andrzeja Celińskiego - Onet.pl Blog

W systemie podatkowym państwa i okazje do nadużyć. Co szybko miało się okazać. Odrażająca sprawa arcybiskupa poznańskiego uwodzącego kleryków w podległym mu seminarium. I jego uporczywa obrona przez najwyższe kościelne instancje. Afera Stella Maris w Gdańsku z wielomilionowymi przekrętami. Krycie przez arcybiskupa przemyskiego, obecnego przewodniczącego konferencji Episkopatu Polski przestępczej działalności księdza z Tylawy. Mimo skazującego wyroku nikt nie zdobył się na.

bisz at ownlog '06

patrzę, jak grzbiety fal łaszą się do ud Afrodyty
a moja dłoń zaciska się na rękojeści miecza
jak szczęki wilka chwytające sarni kark,
w nieludzkim, boskim pragnieniu


Malcolm Liepke

stella maris


Link 20.09.2010 :: 14:45 Komentuj (1)
"zanim ją poznał jego życie było niepotrzebne, nadliczbowe, mogło się z nim stać bodajże cokolwiek, nie interesowało go to zbytnio; nie miał nic, nie potrzebował niczego w.