O czym chcesz poczytać na blogach?

Status quo

Blog tqbuk

A szczególnie moje serce- to okrucieństwo, godmne nie zony a hitlerowca... Jestem kłebkiem napietych do bólu narwów... Za co ona mi to robi? jeszcze tydzien temu kupiłem jej ładny jubilerski prezent... Ale co to dla niej? ze wszystkich uczuć najlepiej opanowała zemstowe zadawanie bólu.. Taki charakter... Ale myślę ze jesli to zemsta, to godna maksymalnego potępienia... Status quo znacie, kończę w oczekiwaniu na dobre zakończenie...

Komentarzy: 0 tylko awizo... piątek, 25 luty 2011, 10:10

kopnij.blox.pl

ka):
admin.kopnij
Czas publikacji:
czwartek, 12 stycznia 2012 22:03

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Biton zostaje w Wiśle, czyli status quo zachowany”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Biton zostaje w Wiśle, czyli status quo zachowany”
 • Sprostowanie dot. wpisu "Kuszczak.

 • finansebankowosc.blog


       

  Tagi: biurokracja, piotr kosmęda, racjonalizacja zatrudnienia, rekrutacja pracowników, rząd się wyżywi, spadek bezrobocia, tyrania status quo, wniosek o zbadanie zgodności z konstytucją

  skomentuj (0)

  Jak "ścigać" dłużnka, który pozbywa się majątku? 2011-01-12 22:55:45

  litery

  O legalizacji, uznając zapewne, że na tak radykalne środki jest jeszcze w Polsce za wcześnie. Jego rząd miał przygotować jednak ustawę, o której wiadomo było tylko tyle, że politykę narkotykową zliberalizuje. Casus Zdrojewskiego udało się więc zracjonalizować w podobny sposób jak aferę hazardową.

  Status quo niczym obrona Częstochowy


  Marihuana w ogóle jest używką pechową. W 1997 roku Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała słynny raport dotyczący konopi, jednak już rok później brytyjski „New Scientist” wykazał, że zatajony został.

  Zapewniając sobie monopol na handel narkotykami. Byłoby zbytnim uproszczeniem i nadużyciem stwierdzenie, że nad Wisłą sytuacja wygląda podobnie. Pewne jest jednak, że silne lobby spirytusowe i przemysłu tytoniowego będzie podnosić argumenty o marihuanie jako furtce do ciężkich narkotyków, i powielać inne stereotypy. Jak Częstochowy będą bronić istniejącego status quo, aby tylko nie doprowadzić do wprowadzenia na rynek kolejnego dobra substytucyjnego, które osłabi pozycję wódki czy papierosów. To również rozgrywki biznesowe zadecydowały, że konopie zostały zdelegalizowane w USA na początku XX wieku, gdy jeszcze służyły w przemyśle, m.in. do produkcji papieru.

  zychasz.blog

  KOSZMAROWA, styczeń 2009 2009-01-14 17:03:34


  ZMIANA CZY STATUS QUO?
  Czego potrzebuje polska demokracja


  Obecna konfiguracja sceny politycznej w sposób szczególny uwypukliła nam poważny problem polskiej demokracji. Chodzi oczywiście o kontrowersję wokół konstytucyjnego podziału kompetencji w ramach władzy wykonawczej. Ten legislacyjny.