O czym chcesz poczytać na blogach?

Staten island new york

Blog zwirek79

Perskich pojawiały się sporadyczne doniesienia o narodzinach karłowatych kociąt perskich, egzotycznych i kolorpoint. Były one jednak odosobnione. Dopiero od wczesnych lat 80-tych jeden hodowca z Staten Island w USA zaczał prowadzić regularne prace hodowlane, mające na celu popularyzację karłowatych kotów perskich. Od lat 80-tych prowadził dobór hodowlany mający na celu.O tradycyjnych noskach, nie starając się by zyskały tak płaskie pyszczki jak ich więksi krewniacy.
Swoją hodowlę nazwał Mini Isle Cattery (http://www.miniisle.com/) z Long Island, New York.
Nazwę "mini" starał się uznać za własny znak handlowy.
Kotki jakie się rodziły miały na początku względnie normalne rozmiary.
Oto podział jaki zaproponował.

Dharma820's Blog

Udaliśmy się zatem na Staten Island, by stamtąd podziwiać ten najbardziej rozpoznawalny amerykański symbol i panoramę Manhattanu. Ponad 125 lat temu przybyła z Francji do New Yorku jako dar narodu francuskiego dla USA. Miała upamiętniać sojusz Francuzów i Amerykanów podczas wojny o amerykańską niepodległość (….)

kola-13 blog

Jechalam jakas godzine do domu.. i tak sobie mieszkam z wujkiem ciocia i siostra cioteczna kaska hihi fojne mieszkanko maja.. ;-) na 20 pietrze zaraz obok rzeki hudson ktora odziela nowy jork od new jersey ;d kaska odstapila mi sfoj pokoj ;d jest ok ;-) no to jak przyjechalismy z lotniska to ja zjadlam schabowego, zadzonilam do domu powiedziec ze dolecialam i z siostra ogadalam, weszlam na.Dawno notki nie pisalam.. ;p ale mi sie nie chcialo wogole nie mam kiedy ;d bylam jus w duzo miejscach nie chce mi sie wymieniac.. :P albo wymienie ;d
1. jechalam przez verezano czyli bylam na staten island ;d
2. rockeffeler center
3. w wielkim skepie disney'a ;d
4. przy takim jesce wiekszym sklepi z zabawkami ale byl zamkniety ;/ a przed nim stal taki wieeelki misiek zelazny i.

New York - bloog.pl

Na ponad rok czasu, ponieważ widziałam że zainteresowanie nim było bardzo małe, co za tym idzie - straciło sens moje dalsze pisanie na temat New Yorku. Ostatnio całkiem przypadkiem w googlach.pl chciałam znaleźć zdjęcie jakiegoś dużego miasta. Kliknełam w jedno z nich, bo wydawało się ładne i co się.Hey,
chciałam dowiedzieć się, która z niżej wymienionych piosenek związanych z New Yorkiem podoba Wam się najbardziej:


1. Frank Sinatra - New York, New York

  • Staten Island (Hrabstwo Richmond, 460 tys. mieszkańców) ma charakter zdecydowanie podmiejski. To tutaj osiedlają się w miarę lepiej sytuowani Nowojorczycy..