O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Staten island

.............Miłość żąda ofiary..........................

Miedzy obiema wyspami. W obu przypadkach prom kursuje jakies 25-30 minut, kursuje w dodatku z taka sama czestotliwoscia. I w obu przypadkach pasazer ma naprawde ladne widoki z promu.

Jednakowoz PRAWIE czyni wielka roznice. Podroz ze Staten Island na Manhattan (lub we wte) to dla wielu Nowojorczykow bulka z maslem i chleb powszedni. Podroz z Malty na Gozo (lub we wte) to...to jest po prostu wyprawa na drugi koniec swiata, przedmiot ozywionych dyskusji przed i po wyprawie, mnostwo przygotowan i.

I could stay awake, just to hear you breathing... - Onet.pl Blog

Wyjechaliśmy właśnie z Manhattanu, co zajęło nam ponad 30 minut, byłam bardzo wdzięczna, że nie wjeżdżaliśmy w samo centrum dzielnicy. Nie wiem, jaki kit starała mi się wcisnąć matka, kiedy opuszczaliśmy lotnisko, przecież z Queens do Staten Island jest kawał drogi. Nie wiem, dlaczego lecieliśmy samolotem, który lądował na JFK. To nie jedyne lotnisko w mieście. Ale to nieważne, było mi wygodnie na tej skórzanej kanapie, a zaduch już mi tak nie dokuczał, kiedy szofer włączył.

:..Charmed..:


Alyssa Jayne Milano jest córką Włosko-Amerykańskich rodziców. Jej mama Lin, jest projektantka mody a ojciec Tom montażysta muzyki filmowej. Alyssa urodziła się 19 grudnia 1972, w klasie robotniczej w Brooklyn'ie i dorastała w skromnym domu na Staten Island. Ma młodszego brata Cory'ego. Pewnego dnia, jej opiekunka, która była tancerką, wzięła Alyssę na przesłuchania do pierwszej międzynarodowej trasy musicalu Annie. Ale to nie opiekunka, ale właśnie Alyssa pokonała 1500 kandydatek! W wieku 7.

Blog zwirek79

PERSY LUDZKIE PUPILKI:
W historii kotów Perskich pojawiały się sporadyczne doniesienia o narodzinach karłowatych kociąt perskich, egzotycznych i kolorpoint. Były one jednak odosobnione. Dopiero od wczesnych lat 80-tych jeden hodowca z Staten Island w USA zaczał prowadzić regularne prace hodowlane, mające na celu popularyzację karłowatych kotów perskich. Od lat 80-tych prowadził dobór hodowlany mający na celu zmniejszanie rozmiarów kotów perskich w swojej.Całkowicie zdrowe.
Hodowca nastawił się na hodowanie kotów o tradycyjnych noskach, nie starając się by zyskały tak płaskie pyszczki jak ich więksi krewniacy.
Swoją hodowlę nazwał Mini Isle Cattery (http://www.miniisle.com/) z Long Island, New York.
Nazwę "mini" starał się uznać za własny znak handlowy.
Kotki jakie się rodziły miały na początku względnie normalne rozmiary.
Oto podział jaki zaproponował hodowca :

Czarodziejki - bloog.pl


Alyssa Jayne Milano jest córką Włosko-Amerykańskich rodziców. Jej mama Lin, jest projektantka mody a ojciec Tom montażysta muzyki filmowej. Alyssa urodziła się 19 grudnia 1972, w klasie robotniczej w Brooklyn'ie i dorastała w skromnym domu na Staten Island. Ma młodszego brata Cory'ego. Pewnego dnia, jej opiekunka, która była tancerką, wzięła Alyssę na przesłuchania do pierwszej międzynarodowej trasy musicalu Annie. Ale to nie opiekunka, ale właśnie Alyssa pokonała 1500 kandydatek! W wieku 7.

Blog justyszeczka

Jayne Milano jest córką Włosko-Amerykańskich rodziców. Jej mama Lin jest projektantką mody a ojciec Tom montażystą muzyki filmowej. Alyssa urodziła się 19 grudnia 1972 roku w klasie robotniczej w Brooklin'ie i dorastała w skromnym domu w Staten Island co równiez ma ukochanego młodszego brata Cory'ego. Pewnego dnia jej opiekunka, którą była tancerką, wzięła Alyssę na przesłuchania pirewszej międzynarodowej trasy musicalu ,,Annie". Ale to nie opiekunka, lecz właśnie Alyssa.

Staten island new york

..:MUZYKA-FILM-GWIAZDY:.. - bloog.pl


Podstawowe informacje

Imię: Christina
Nazwisko: Milian
Data urodzenia: 26. września 1981
Miejsce urodzenia: Jersey City, New Jersey (USA)
Kolor włosów: brunetka
Zajęcie(a): aktorka

Biografia

Christina Milian urodziła się 26..Jest to biała blondynka, jej zawód to piosenkarka. Jej prawdziwe nazwisko to Christina Maria Aguilera. Ma 157cm wzrostu. Jej znakiem zodiaku jest Strzelec. Ostatnie filmy, w których grała Christina Aguilera to "Shark Tale" (2004) gdzie grała Christina , "Reflections on Ice: Michelle Kwan Skates to.
Imię:Christina
Nazwisko: Aguilera
Pseudonim(y): Chrissy X-Tina Christi
Data urodzenia: 18. grudnia 1980
Miejsce urodzenia: Staten Island, New York
Wzrost: 157cm
Kolor włosów: blondynka
Zajęcie(a): piosenkarka

Biografia

Christina Aguilera.

Super.:Blog.:o.:Charmed.:Nowości.:Filmiki.:Fotki - Onet.pl Blog

Rodziców. Jej mama Lin, jest projektantka mody a ojciec Tom montażysta muzyki filmowej. Alyssa urodziła się 19 grudnia 1972, w klasie robotniczej w Brooklyn'ie i dorastała w skromnym domu na Staten Island. Ma młodszego brata Cory'ego. Pewnego dnia, jej opiekunka, która była tancerką, wzięła Alyssę na przesłuchania do pierwszej międzynarodowej trasy musicalu Annie. Ale to nie.

Theodore William urodził się 1 Listopada 1965 roku. Dorastał w trzech miastach: Maryland, Kalifornii Nowym Jorku. Chodził do "Tisch School of the Arts at New York University", gdzie studiował reżyserię.

King był jednym z założycieli "Portal Theatre Company" w Nowym Jorku i miał silną pozycję w Nowojorskim.