O czym chcesz poczytać na blogach?

State street

W krainie deszczowców..

Że ma irlandzkie korzenie.  Poza paradami, Amerykanie mają inne pomysły na celebrowanie 17 marca. W Chicago na kilka godzin farbują rzekę na zielono, fontanna przed Białym Domem również zmienia kolor na zielony tak jak również Empire State Building w Nowym Jorku.

Pośród innych znanych budowli i miejsc, które zazielenią się w tym dniu są Wodospady Niagara w Kanadzie czy London’s Eye w Anglii.

Oprócz widowiskowych sposobów świętowania, wiele.

Z oburzeniem
 • miejscowość Dripsey w hrabstwie Cork miała najkrótszą paradę  – 23,4 metry pomiędzy dwoma pubami – The Weigh Inn a The Lee Valley.
 • dziś nad ranem gardai usunęli protestantów z Occupy Dame Street, którzy okupowali to miejsce od października. Względy bezpieczeństwa w trakcie zbliżającej się parady wzięły górę
 • w marcu wszędzie można kupić okolicznościowe koszulki typu “kiss me, I’m.

 • Tu wpisz jakiś tekst

  16 sierpnia 2006 20:05:17

  Chwilowa zmiana szablonu:) Jutro wyjeżzam..wrocę dopieor we wrzęsniu .z braku cheic tlumaczenia dzis oryginalny tekst:)

  Do you ever have that dream
  where you're walking naked down the street
  and everyone just stares
  Do you ever feel so deep
  that you speak your mind
  to put others straight to sleep
  You wonder if anybody cares
  Sometimes I think I'm the only one
  whose day turned out unlike.Bare naked
  And I just can't take it
  I'm getting jaded
  No I just can't fake it anymore
  'Cuz I'm bare naked
  And I know life's what you make it
  Wish I could float away
  to some other day

  It's all a state of mind
  but I don't mind trying to find a way
  to keep my head above the mess I make
  what the world creates
  sometimes it feels so good to let it all fall
  as the world fall
  I may fall
  we all may fall

  T h i n k P o s i t i v e . . .

  ROOWNIERZ...KONCERICK PLANOWO MIAL SIE ZACZAC O 18 ALE ZE POSLIGZGI NA KONCERTACH TO JEST POLSKA DOMENA TAK WIEC HEH..CZEKALISMY CZEKALISMY I 3 GODIZNY RPAWIE W PLECY NA SAMYM CZEKANIU...
  1 KAPELKA-DHOD- TAKA W SUMIE NIBY ZACHACZAJACY O STREET CORE'A KAPELKA NIC SZCZEGOOLNEGO ALE DALO RADE POSLUCHAC...WIELKIE PLUSY ZALAPALI U MNIE ZA 2 COVERY SOiA...WIEC OGOOLNIE WRAZENIE POZYTYWNE...
  2 KAPELKA-BLOODSTAINED- TAKIE COS CO ZA FAJNE JAK NA MOJ GUST NIE BYLO...NIBY HATE.U NICH SCHIZ MACIEK I JAK SIE OKAZUJE MA BARDZO MILY WOKAL (CZASAMI NIESTETY MI TO RICKIEM TA LIFE PODJERZDRZALO NO ALE TRUDNO...)
  4 KAPELKA-SCHIZMA- NO NIE MA TO TAMTO MOCNO ZAPLUSOWALI U MNIE...ZAGRALI KONKRETNIE CALY CZAS KAWALKI Z STATE OF MIND I POD NACISKIEM WIEC MUZA DOBRA SPIEWANIE NA CALEGO...CALA SALA SPIEWA ATMOSFERA BARDZO ODBRA I PRZEDEWYSZTSKIM NIE WIALO NUDA : )
  5 KAPELKA-L'ESPIRIT DU CLAN- GWIAZDKA WIECZORU...W SUMIE TO JAKOS MNIE NIE ROZWALILI NA.

  No me digas que soy loca...

  3 sentences, during a conversation with Ana. Because, come to think of it, even when I'm alone and talking to myself (yea yea, like u guys don't do that...) I use English. But thank God my Polish vocabulary and grammar came back to its usual state. At first, I guess, I was overthrown by the surrounding Español, and my Polish conversations were a mess.
  Ok, enough about that. Let's babble a bit about what has recently happened. Ok, one more digression, at the begining, W peluquerii. Zmieniam image :))
  Oprocz tego bylysmy u Lany w instytucie angielskiego - Aliance - zaprezentowac Polske jej uczniom. Bylo nawet fajnie. Pomijajac fakt, ze najpierw latalam jak glupia up and down the street, tego glupiego instytutu szukajac. Bo oczywiscie adresu sobie nie zapisalam...
  Spotkalam tez wczoraj w Unicentro Jairita, tego mojego znajomego geja. Alez fajne to spotkanie bylo! Wycalowal mnie i wysciskal i powiedzial ze.