O czym chcesz poczytać na blogach?

Starzenie się

MonaVie – Produkt i Biznes | Pomysł na biznes – dodatkowa praca – dochód pasywny – jak zarobić?

Ciała, czyli 36,6oC, to efekt ciągłego spalania węgla w komórkach. Pojawia się jednak problem, ponieważ przy spalaniu węgla wydziela się dym. Wydzielając dym, wydzielamy węgiel, który jest bardzo spragniony tlenu, więc łączy się z nim tworząc dwutlenek węgla, czyli CO2.

Niezależnie czy w kominku, pożarze, czy grillu, dym jest trujący. Dym w waszych komórkach ciała jest toksyczny i sprawi, że możecie się bardzo szybko zestarzeć, chyba że potraficie temu procesowi przeszkodzić.

Nie w stu procentach, ale sok MonaVie potrafi spowolnić te procesy na tyle, że jeśli będziesz go pił systematycznie do końca życia, jeśli stanie się on częścią twojego codziennego jadłospisu, to w twoim ciele będzie wystarczająco dużo przeciwutleniaczy, aby starzenie nie przebiegało tak szybko.

To co MonaVie jeszcze robi, to pozwala limfocytom typu T-Killer, które są częścią układu odpornościowego, na.

slope.blog.pl

Byłam na nich z moimi skrabami:*:*:*. jak na wsi ale fajnie było:D najlepsze na końcu były fajrewerki. wogóle wspominaliśmy sylwka:). nie wszysycy wszystko pamietaja oczywiście;) no woólgle było super dzieki za wszystko:*

Pierwszym objawem starzenia się jest miłość do życia.

...chyba sie starzeje...
2006-06-04 22:49:13 skomentuj (10)


summer & butterflies
koniec z nauką. FCE napisany, ocenki wystwiione. średnia miedzy 5,13 a 5,2, zachwoanie bdb..

Przeziębienie – jak leczyć


OpisPycnogenol® jest najsilniejszym spośród znanych współczesnej medycynie przeciwutleniaczy. Jego działanie jest zbliżone do witaminy E i C, jednak znacznie silniejsze i efektywniejsze.Przeciwdziała zarówno starzeniu się organizmu, jak i wielu chorobom oraz dolegliwościom.Wartość odżywcza produktu:Węglowodany: 0,18 g/tabletkęWartość energetyczna: 3,03 kJ/tabletkę(0,72 kcal/tabletkę) tj.10,1 kJ/g (2,4 kcal/g) DziałanieZmniejsza ryzyko zawału, chorób serca i układu.

17 sekund

piątek, 02 września 2011
logotyp

15:02, maguka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 29 sierpnia 2011
Nie mogłem się powstrzymać:)

Wróciłem z pracy. Korek na Krakowskiej jak zwykle:( Idea 17 sekund musi poczekać:(

14:42, maguka
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 sierpnia 2011
Starzejemy się

Nic się od tego czasu nie zmieniło. A jednak starzejemy się.

Ogi mnie odwiedził i podarował mi kilogram argentyńskiej yerby mate..

Styl - Uroda - bloog.pl

Z nas chciałaby wyglądać nie na swoje lata, ale zawsze młodziej. Świeża cera, jędrna skóra, lśniące włosy i zgrana sylwetka, a do tego zdrowy, pełen werwy organizm - oto o czym marzymy już po przekroczeniu 30 roku życiu. Wówczas bowiem pojawiają się pierwsze, widoczne gołym okiem symptomy starzenia się: fryzura i pierwsze siwe włosy, lekkie zwiotczenie skóry na twarzy i utrata jej świeżego, młodzieńczego kolorytu. Nasz metabolizm zwalnia i trudniej jest utrzymać stałą wagę, słabnie też popęd płciowy, a organizm wchodzi w fazę.

Wszystko o The Sims 3 - bloog.pl

Gramy) i w którychś ustawieniach jest cos takiedo  jak 'długość życia'
-tam możemy przecigać pasek tym samym przedłużają, bądź skracając długość życia wszyskich simow w rodzinie, ale w okolicy również.
-można też wyłączyć kompletnie starzenie się, ale osobiście uważam że jest to kompletnie bez sensu.
Drugi:
-drugi to po prostu jedzenie owoców życia.
-każdy owoc przedłuża życie o jeden dzień.
Dopowiem jeszcze kilka rzeczy na marginesie.
  Kiedy nasz sim jest.Jej zachcianki, zjeść coś tam, zrobić coś tam, często chodzić do spa. Jak nasza simka będzie miała dobre nastrójniki podczas całej ciąży, ale także podczas porodu, to najprawdopodobniej będzie można wybrać 2 cechy dla dziecka. Niestety czasami tak się zdarza,że nie wszystko pójdzie tak jak chceliśmy i będziemy mogli wybrać tylko jedną lub nawet w ogóle z cech. Podczas ciązy można chodzić do szpitala na wizyty u doktorka. Partnerzy simki nie zawsze zakapują o co kaman gdy tamta rodzi, więc czasami trzeba.