O czym chcesz poczytać na blogach?

Stare piosenki

Moje naiwne pytania - Onet.pl Blog

Płyt odkrywam na nowo, co zespół chciał przekazać.
    Więc jak to jest ? Nie znam się, bo słucham Nalepy, Dżemu, Niemena ? W końcu to klasyka polskiej muzyki (a ciekawe swoją drogą ile osób w wieku 15-26 lat potrafiłoby wymienić przynajmniej po 3 ich piosenki ?). Bo nie da się do takiej muzyki tańczyć (Pink Floyd, The Beatles, Metallica, Happysad, Hey, Farben Lehre itp) - jakoś ludzie tłumnie przyjeżdzają na ich koncerty i świetnie się bawią. Ale kiepskiej baletnicy...Bo smęty ? Wiele piosenek jest smutnych, ale zazwyczaj mają takie być, żeby przekazać coś ważnego. A stare piosenki ? No właśnie - stare, a wciąż ludzie ich słuchają. Piosenki z lat 60' - 90' są nieśmiertelne. A co można powiedzieć o dzisiejszych ? Jak się kogoś dobrze wypromuje, to czasami ma rok sławy, a potem się o nich całkiem zapomina.
    Czy.

S ' A g a p o - tytułowa - bloog.pl

J.R. I jak panią przyjmowano na trasie koncertowej?

Eleni Muszę przyznać , że bardzo sympatycznie. Polonia znała moje stare piosenki, takie jak Miłość jak wino, Na miłość nie ma rady , ale , okazało się, że znali mój nowy repertuar, z tych najnowszych moich płyt - okazało się, że Na wielką miłość i Dla ciebie jestem ja były również        * Pożar w godzinie serc

J.R. Pożar w godzinie serc, Spójrz z dwóch stron, Dla ciebie jestem ja, Na wielką miłość - te piosenki mamy już za sobą, następne z repertuaru Eleni jeszcze przed nami.
A Eleni dyżuruje pod numerem telefonu 44-72-71

***

"Pamiętam dobrze ideał swój..." - bloog.pl

Przerwana nie długo, za jakieś 5 - 10 min, przez gitarę i śpiew. Śpiew to moja ulubiona forma modlitwy podczas adoracji. Muzyka porusza te zakamarki naszych dusz, gdzie nie dociera nic innego. Coś się w nas otwiera. Otwiera się nasze serce. W zależności od tematu piosenki: na miłość, na nadzieję, na spokój, na złość, ewentualnie na głos Boga. Na tym polegać ma modlitwa. Mamy przede wszystkim słuchać, a nie mówić.I muzyka istotnie to ułatwia.

 

Podobne piosenki, a zatem podobne modlitwy. Podobne intencje. I dzisiaj mimo całego dnia spędzonego na budowie, całkiem niespodziewanie również udało mi się trafić na adorację do mojego Kościoła parafialnego. To było jak powrót do przeszłości. Stare piosenki, stare modlitwy. Tylko intencje aktualne. I ma to swoje dobre i złe strony! Przede wszystkim brakowało mi dziś ciszy. Ale to nic. Warto sobie przypomnieć, gdzie się wszystko zaczęło:)

 

Kocham Za BardzoPrzepraszam!!!Bardzo Was wszystkich przepraszam za moją przydługą nieobecność.Teraz też ukradłam chwilkę w pracy korzystając z okazji ze mały śpi.Jestem i żyje i tak ogólnie to prawie wszystko po staremu.Oprócz tego że:
-sprzedalismy samochód hurrra,człowiek się cieszy dwa razy jak kupuje auto i jak je sprzedaje i tym to sposobem właśnie zakończylismy działalność firmy.
-mój małżonek skręcił noge w kostce i ma w szynie.
To co Wam sie dziewczyny lato z wiosną pomyliło czy cuś hihi.I na wspomnienia też mnie wzięło czytając o ogniskach chłopakach z podstawówki itp.Oj tak...rozmarzyłam się .Pojechałabym gdzieś ,posiedziała przy ognisku,pośpiewała przy gitarze stare piosenki.Bo moja gitara to kurzem pokryta gdzieś na szafie leży i tak sobie myślę ze może czas ją odkurzyć i sprawdzić czy potrafię jeszcze na niej brzdąkać?Ognisko..uwielbiam ogniska.Mogę siedzieć przy nim całą noc i wpatrywać sie w nie.Płomienie i.

rozmyta

2006.07.17 19:16

nie opisuje kazdego dnia od wschodu do zachodu słońca, kazdej nocy i poranka... nie pisze co dzis robilam (tlumaczylam stare piosenki Systemu^_^ i ogladalam stare filmy ;p) a chcielibyscie to czytac? o monotonnych przedpołudniach i wieczornych barowych rajdach? o imprezach i samotnych wieczorach? o porankach, gdy nie moge sie pozbierac, o stresie i smutku.