O czym chcesz poczytać na blogach?

Stadnina koni

Konie rasy Wielkopolskiej i Trakeńskiej! - Onet.pl Blog

i wschodniopruskie z ich krzyżówek powstał ko. W Poznańskiem z połączenia kilku odmian powstał koń poznański.W miarę upływu czasu obie rasy coraz bardziej się do siebie upodabniały, w końcu w 1964 roku oficjalnie uznano je za jedną rasę i nadano nazwę koni wielkopolskich.Zakon Krzyżacki).W 1732 roku została założona przez Fryderyka Wilhelma I Pruskiego Królewska Stadnina Trakenów w Trakenach, skąd wzięła się nazwa tego konia. Hauptgestüt Trakehnen była najznamienitszą, najbardziej znaną i największą w Europie hodowlą koni szlachetnych do wybuchu II wojny światowej. Zgromadzone w Trakenach konie.

... Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :))

Urodziny (a w nich taki minus że już nie mam 13 lat..że jestem o rok starsza, ale czy się cieszę?) , a później oprócz wszystkich uśmiechów, miłych dobrych słów i pomocnej dłoni w dniu dzisiejszym jeszcze jeden powód...
Sobotnia wyprawa do stadniny koni wraz z siostrą i z dwoma koleżankami (w tym jednej jeszcze nie znam:]) ! Ooo jak trudno opisac radość która mi towarzyszy kiedy myślę, że jadę na konie. Uwielbiam jazde konną i wszystko co się wiąże z końmi. Jeżeli czyta to jakikolwiek.

Stadnina Koni "Deszczowa Aleja" - Onet.pl Blog

O Stajni

Deszczowa Aleja to nowa wirtualna stadnina koni.W naszej stajni można spotkać zarówno konie ujeżdżeniowe , skokowe , crossowe , do wkkw , ale również konie hodowlane. Staramy się zapewnić naszym koniom wszystko co najlepsze. Chcemy by większość naszych koni miała również.
2009
 Listopad
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Marzec
Nasze Konie

Moja własna stadnina koni - Oferty dla koni i właścicieli - bloog.pl

Jest 932 628 bloogów | losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Moja własna stadnina koni

: karoki@wp.pl Jest na tym blogu : Administratorką

Regulamin

Nasz "koński" regulamin :) 1.Napisz do Kasika, lub Karo na gg, a jeśli go nie masz to napisz na e-maile. 2.Opisz swoją stadninę. Przyślij zdjęcie jakiegoś konia (jakiej chcesz rasy).Jego dane także będą potrzebne! 3.Gdy będziesz właścicielem jakiejś stajni masz pieniądze za jakiekupujewsz potrzebne żeczy. Te pieniądze nazywają się KOŃKISY.Oznaczamy je literą "K". 4. Co jakiś czas możesz wybrać.

straszne historie - Onet.pl Blog

Pewna rodzina w składzie mama tata i dwie córki – Magda i Ola mieszkali w opuszczonym domu przy starej stadninie koni. Od ponad 40lat stadnina była zamknięta z powodu wypadku 8-letniej dziewczynki na koniu. Młodsza Ola często chodziła tam choć zabraniali jej tego rodzice. Opowiadała że tam jest ogromna siła lub moc która umie zabić człowieka. Wszyscy ją ignorowali. Od kilku dni.

W nocy z dnia 21 na 22 lipca 2009roku przy stadninie koni w Nowym Sączu zginęła 16-letnia Magda Bratek. Ciało ofiary  znaleziono zostało wczoraj przez 18-letnich chłopaków. Przyczyną śmierci było staranowanie przez stado koni. Nie wiadomo gdzie podziały się konie. Nieprawdopodobne jest aby mogły daleko uciec.

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa.

Podróż sentymentalna! 15 lipiec 2007

Odbyłam w sobotę podróż sentymentalną. Od 5 lat nie byłam w stadninie koni, tej w której stawiałam pierwsze kroki w jeździe konnej. Tu kilkanaście lat temu uczyłam się wszystkiego od podstaw. Jeździłam do stadniny w każdej wolnej chwili. Teraz po tylu latach wpadam w wir wspomnień. Co prawda wszystko się.

Marseliana i stadnina koni - bloog.pl

Są 932 633 bloogi | losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Marseliana i stadnina koni

W drodzę zastanawiałyśmy się, czy to ma najmniejszy sens, ale stwierdziłyśmy, że kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje. Kiedy doszłyśmy do szkółki, prawie padłyśmy. Zobaczyłyśmy dwóch (tych samych) mężczyzn prowadzących OSIODŁANEGO konia na padok. Byłyśmy bardzo szczęśliwe, ponieważ straciłyśmy już nadzieję, że będzie tu szkółka. Spytałyśmy się,czy możemy iść i dać koniom chleb, który zawsze im przynosimy. Mężczyźni bez problemu zgodzili się na.