O czym chcesz poczytać na blogach?

Stadium arcadium

X. Emanuel smaruje kanapki bikos hips dont laj=](dla wtajemniczonych)

Blog.interia.pl Następny blog »
Carpediem...
Zawsze bądź niewinny jak dziecko...
The stadium arcadium
A mirror to the moon
I'm forming I'm warming
State of the art
Until the clouds come.
Pełnych lekcji geografi i tak nawet nas kobieta nie nauczyła ile ma Śnieżka, dobrze że było się skąd dowiedzieć, bo po tej ,,nauczycielce" cudów nie można się spodziewać, to ponad jej siły, nie wymagajmy zbyt wiele...
Matko, ja obrażam grono pedagogiczne..(ups!) No cóż mnie też się coś od życia należy!!!

Znaki życia...: 1 Stadium Arcadium - zarąbista sprawa...!!! 2006-09-13

my music set me free..

Bartka Czapiewskiego na których można znależć moją postać.
Zdjęcia są z marcowego koncertu Pidzamy Porno który odbył się w Uchu.Nie zaznaczałem gdzie jestem na fotce:)


{www.ownlog.com} 10.05.2006 :: 14:46 Komentuj (0)


RHCP-Stadium Arcadium

Perfekcyjna płyta,mój pretendent do albumu roku.28 piosenek i żadna nie jest jakimś tam zapychaczem,jeżeli ma się czas można bez problemu zmęczenia słuchać oa A do Z.Muzycznie niby po staremu,mamy do czynienia z miksem funku z hardrockiem tak jak już nas Red Hoci przyzwyczaili,bez udziwnień;)Płytę promuję sigiel Dani California już przebój a przed nami jeszcze sześć singli-Tell me Baby. Jako trzeci prawdopodobnie Storm in a Teacup, jako czwarty będzie Snow (Hey Oh) natomiast piąty Stadium Arcadium.I to właśnie Snow (Hey Oh) podejrzewam,że będzie największym hitem z tej płyty-przeurocza balladka.Brygada RHCP jest w znacznie lepszej kondycji niż polska kadra:)


{www.ownlog.com} 11.05.2006 :: 22:55 Komentuj (1)
FotoBratki na zamówienie mamy:)

Into The Wild

Kiedyś ci opowiem o tym, jak zrobiliśmy z całą klasą teledysk do „Dani California”, a ja musiałam w świecącym niebieskim garniturze z takim samym cylindrem udawać Anthonego. Ale to dłuższa historia. W ogóle, właśnie gdy miałam na nich fazę i słuchałam „Stadium Arcadium” poznałam was.

-          Jak to?- zaciekawił się muzyk, siadając na stołku za keyboardem.

overdrive.blog

Wokalista miał wyraźne trudności z utrzymaniem rytmu i tonacji. Ale było "Are you gonna be my girl?" i "Rollover DJ", i nawet ludność pod sceną trochę poskakała.

A potem Stadion Śląski wstrzymał oddech. Techniczni długo ustawiali głośniki, wzmacniacze, sprawdzali odsłuchy, generalnie robili dużo zamieszania. Publika klaskała, wrzeszczała i czekała. I się.

Stadium Arcadium 2007-07-04 17:45:36


No i zagrali. Rewelacyjnie. Z niesamowitą energią. I z wielkim szacunkiem dla publiczności. Liczni frustraci, wylewający swoje żale na.

bachora epitafium - mBlog

19:27:21
autor: feweks | skomentuj (4)

wyszedłem dziś do szkoły w ciemnościach (6.30) wróciłem w jeszcze większych o 19.00. coś dziwnego się dzieje bo włączyłem sobie stadium arcadium i słuchać mi się nie chciało zazwyczaj jak na takie posunięcie się decydowałem to słuchałem z jakimś tam zacięciem ,a teraz chuj(jak by to kropa rzekł) .ale nie ważne. chciałbym wszystkim pogratulować starych ,a szczególnie starych z rady starych w naszej szkole..