O czym chcesz poczytać na blogach?

Stadiony

Pismo kibicowsko-narodowe WILD BOYS

I utrzymanie obiektów MOSIRu. Cyklicznie wraca temat montażu sztucznego o¶wietlenia na stadionie miejskim. Otwarcie mówił o tym nasz wszechmocny burmistrz. Nie wiem dlaczego Dębica tak pilnie potrzebuje sztucznego o¶wietlenia? Chyba żeby ludowa czę¶ć miasta mogła tam organizować ¶więto dożynek albo gale disco-polo. Dalej na zatrudnienie w urzędzie miasta mog± liczyć niektórzy piłkarze igloopolu. Fikcyjne etaty. Sk±d my to znamy? Wydawałoby się, że te czasy minęły...... . Na koniec bzdura roku! Policja i urz±d miasta chc± wprowadzić w Dębicy identyfikatory upoważniaj±ce do wchodzenia na stadiony. Nie wiem kto był na tyle "bystry" żeby wymy¶lić tak± bzdurę. Identyfikatory nie sprawdziły się nawet w dużych miastach na pierwszoligowych stadionach, a u nas będ± na 4 lidze. Żenada! Jaki kibic będzie dopłacał dodatkowe pieni±dze i biegał z papierami i zdjęciami, żeby i¶ć na czwartoligowy mecz. Czemu to ma służyć? Na stadionie Wisłoki nie było bójki od ponad roku. Dlaczego zwykli kibice maj± być rejestrowani i oznaczeni numerkami jak jakie¶ bydło? Kto¶ mówił, że w ten sposób policja może zidentyfikować chuliganów. Przecież policja przy każdej okazji spisuje.

99er.blox.pl

Długo zastanawiałem się nad ostatnim punktem. Rozważałem falochron - zbawienie Malé, ale ostatecznie zdecydowałem się na Meczet Centralny, największe miejsce kultu na Malediwach. Na zdjęciu wspomniany meczet, a za nim barwna zabudowa wyspy.

Bez wątpienia Malé jest miastem jedynym w swoim rodzaju, spieszmy się je odwiedzić, ponieważ niemal pewne jest, że kiedyś zniknie pod wodami Oceanu Indyjskiego.

Tagi: male malediwy turystyka velaanagee wakacje
05:10, 99er , Na szybko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 31 stycznia 2011
Jeszcze ciepłe: STADIONY NA ROSYJSKI MUNDIAL

Działania - Siekierkowski Stadion

Podstawy do kierunkowych działań. Zamieszcam garść komentarzy w naszej sprawie:

>>Mokotów potrzebuje boisk dla swoich mieszkańców. Jest ich coraz mniej - Warszawianka rozsypała się, Gwardia - niedostępna<<

>>Im więcej kompleksów sportowych , tym lepiej! Dziwić się , że nie mamy piłkarzy, jak nie ma zaplecza...<<

>>Miejsce takie jest potrzebne lokalnej społeczności (zawody sportowe,pikniki, festymy czy koncerty<<

>>Nowoczesny kompleks sportowy umożliwi mieszkańcom Mokotowa uprawianie sportu, zmniejszmy dystans dzielący Warszawę od innych stolic europejskich.<<

>>brakuje porządnego stadionu na Mokotowie. Jest mnóstwo utalentowanych dzieciaków, którzy musza szukać klubów poza swoją dzielnicą.<<

Przeciw stadionowi mokotowskimu głos oddał jeden Pan. Szanujemy!

 

09:35, miloven , Działania
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 stycznia 2011
Spotkanie z nowym przewodnoczacym mokotowskiej komisji sportu

Nie.

Euro 2012 piłka nożna blog

Euro 2012 Sportowe porady dla kibica!

Szukaj

Euro 2012 stadiony

23 lut

Z nich to Stadion Narodowy, który jest jednym z czterech aren przewidzianych na Euro 2012. umiejscowiony został na miejscu Stadionu Dziesieciolecia, który zburzono dwa lata temu. Na Stadionie odbędzie się pięć spotkań, pierwsze trzy mecze należą do fazy grupowej, następnie zostanie rozegrany jeden ćwierćfinał i jeden półfinał. Stadion może pomieścić 56 tysięcy widzów i jest on zdecydowanie najkosztowniejszym projektem na Mistrzostwa Europy w Polsce. W skład stadionu wchodzi cały kompleks – Stadion Narodowy, hala sportowa, olimpijski basen z Aquaparkiem, boisko do hokeja na trawie.

Stadion ma aż 39 wind, 31 ruchomych schodów oraz.

Wymownie


     Wracając jednak do „Kopernika”, to zamarzyło mu się wygranie czegoś w swojej karierze. Proponuję jednak, żeby na tym jednym pucharze (jeśli oczywiście zdobycie go nie przerośnie jego możliwości) zakończył karierę trenerską. Niech zarząd kupi mu bilet powrotny do Barcelony. Sam Józef Maria niech natomiast wróci do kraju i tam zajmie się np. robieniem gazpacho, albo jeszcze lepiej, niech porządkuje park Gaudiego. Ewentualnie niech zajmie się budową Sagrada Familia. Tam trochę roboty będzie, a jak chodzi o budowę bubli to już doświadczenia troszkę zebrał, zwiedzając polskie stadiony. Pytanie tylko, czy do twarzy będzie mu w kasku, ale i na to pewnie jest jakaś rada.  

Gorzej natomiast, jeśli warszawscy „chłopcy z miasta” nadal nie oddali mu paszportu. Wtedy Polski naród jest oficjalnie w ciemnej... uliczce. Jeśli już nawet władze Lecha pójdą po rozum do głowy i zdadzą sobie sprawę, że z Bakero taki trener, jak z górnika poławiacz krabów, to i tak ta imitacja fachowca w pozostanie w ekstraklasie. Przejmie wtedy jakąś Polonię Bytom i dalej będzie się ośmieszał.

Finał Pucharu Polski zbliża nam się wielkimi krokami. Będzie to finał jeśli nie.

Łukasz Naczas - lewicowy blog polityczny... - Onet.pl Blog

Padały poważne wyzwiska także z ust osób starszych, których trudni nazwać zawodowymi pieniaczami. Oburzenie było uzasadnione. Myślałem, że w pewnym momencie zostanę zgnieciony. Po 30 minutach męczarni przedostałem się przez prowizoryczną kontrolę, która nawet nie sprawdziła dowodu osobistego. Dodam, że niektórym sprawdzano, a niektórym z powodu naporu tłumu nie. Gdy już przebiłem się przez tą zaporę musiałem okrążyć całym stadion , ponieważ brama numer 5, którą powinienem wchodzić na obiekt była na drugim jego końcu. Dotarłem do bramek –tutaj technicznie wszystko dobrze, wydrukowany bilet zadziałał bez problemu i już byłem blisko korony stadionu.

Tuż przed meczem postanowiłem kupić ciepłą herbatę. Tutaj kolejne rozgoryczenie. Kolejki może i są normą na stadionie, ale obsługa już kompletnie nie dała sobie rady. W ciągu chwili skończyły się wszystkie zimne napoje w kubkach, które chcieli kupować kibice obok. Głosy niezadowolenia. Przede mną kibic zamówił coś, a dostał zupełnie coś innego. Zaczęła działać jedna kasa i na pytania kibiców dlaczego ludzie są przestawiani do innych kolejek widać było tylko niemoc tych, którzy prowadzili interes. Stałem kolejne 30 minut w kolejce, po to by.

Pamiętnik kibica

Sukcesu - piknik którego interesuje w jednym roku Wisłą a w następnym Cracovia to największe zło dla klubów. Popatrzmy na kluby które mają dobre zaplecze finansowe a nie odniosły sukcesów. Górnik Łęczna, możny sponsor ale mało kibiców. Sukcesu brak. To samo Amica Wronki chyba że za sukces uznać to że w pucharze UEFA musieli kibicom opłacać wyjazdy za granice bo nikt nie chciał ich oglądać, to samo się tyczy Dyskobolii. A teraz w drugą strone. Kasy mało ale sukcesy są. Cracovia - awans rok po roku z 3 ligi. Bo znalazła się grupa zapaleńców która kochała klub, to samo Lechia. Tak zaraz powiecie a co to niby za sukcesy skoro nie grają w Europie. Ale na te stadiony przychodzi po kilka tysięcy osób a na np. Amice w czasach świetności max 1000 osób. A piłka nożna jest dla kibiców. To jest dla ludzi i jak patrze na takie kluby w I lidze jak Odra czy Dyskobolia to aż mi wstyd że grają one tak wysoko a na mecze chodzi tam tyle ludzi co do kina w sobote.

Komentarze: 0 11 listopad 2006-11-11 Dziś mieliśmy Święto Niepodległości. I tu mam kilka swoich spostrzeżeń..