O czym chcesz poczytać na blogach?

Stacja kontroli pojazdów

Przeglądy techniczne - portal z wiadomościami

Z dokładniejszymi stawkami warto zajrzeć do sieci. W Internecie bez większych problemów znajdziemy przynajmniej orientacyjne stawki za przegląd konkretnych rodzajów pojazdów.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
Na bezpieczeństwo nasze, przewożonych przez nas pasażerów oraz wszystkich uczestników ruchu. Warto, zatem przestrzegać tego obowiązku i systematycznie stawiać się w stacji kontroli pojazdów. Przeprowadzenie przeglądu technicznego jest istotne ze względów bezpieczeństwa, a także z uwagi na obowiązujące w naszym kraju przepisy. O.

Owcy Świat - Onet.pl Blog

Kończył mi się okres ważności przeglądu samochodowego, więc udałam się do stacji kontroli pojazdów. Weszłam do biura, gdzie siedziało 3 panów uwalanych smarem i palących papierosy. Zdaje się, że zakłóciłam im kwadrans na papieroska... Przywitałam się.

PRYWATNE GIMNAZJUM I LICEUM W KSAWEROWIE

poniedziałek, 07 lutego 2011
SZKOLENIA W SKLEPIE I STACJI KONTROLI POJAZDÓW W KSAWEROWIE

AKCJĘ PROMUJĄCĄ WALKĘ Z RAKIEM PŁUC PROWADZILIŚMY TAKŻE WŚRÓD.

blog Zych

Więc przy rejestracji każdy podaje swoje precyzyjne dane. Znów mamy do czynienia z oszczędnością czasu i komfortem. Nie wspominając już o warsztatach i stacjach kontroli pojazdów, które sprawdzają nowemu właścicielowi stan jego auta i ewentualnie naprawiają usterki, które mogłyby choć w małym stopniu wpłynąć na bezpieczeństwo.

MoJe GeJoWsKiE żYcIe...

To wie. Czy faktycznie było to auto niesprawne technicznie? Ciekawe, że inne gruchoty są sprawne technicznie. Mniejsza z tym. Po dziewięciu dniach udałem się do stacji kontroli pojazdów. Polecam stację na ul. Poniatowskiego w Bielsku. Te kilka dni auto było niesprawne a po badaniach sprawne? To jak to właściwie jest. A może na pewno chodzi o.