O czym chcesz poczytać na blogach?

Ssj4 goku

Świat Anime ^.^ Manga &; Anime Love >.< - Onet.pl Blog

Młoda i piękna uczona, znająca doskonale technikę. Bulma jest chudą izgrabną dziewczyną o niebieskich włosach. Czasami wdawała się we znakigenialnemu żółwiowi kiedy ten próbował ją macać. Potrafi zbudować coś zniczego. Na początku jako młoda dziewczyna była zakochana w Ymachy. Jużw serii DB zaprzyjaźniła się z Goku i razem szukali smoczych kul. Sąbardzo dobrymi przyjaciółmi. Następnie w serii DBZ wychodzi za Vegetę istaje się matką Trunksa i córki Bra. Odegrała ważną rolę w Dragon Ballwymyślając wiele urządzeń które przyczyniły się Z Fighters. Moimzdaniem jest dość barwną i ciekawą postacią godną poświęcenia uwagi.Jest bardzo opiekuńcza i troskliwa. Opiekuje się rodziną. Bulmawymyśliła wiele ciekawych urządzeń które bardzo przyczyniły siębohaterom w Dragon Ball. Jednym z takich urządzeń jest Smoczy radar czyurządzenie wystrzeliwujące fale bults które umożliwiły Vegecieprzemianę w SSJ4 omijając SSJ3.

Bra :  
 
Jest młodą i urodziwą dziewczyną, spotykamy ją w końcówce Z jako.

dragonball blog

Dwie nowe bardzo dobre techniki : Kaioken i Genki Dama. Piccolo próbuje zrobić z syna Goku, z małego, beczącego chłopca, twardego i dumnego wojownika. Reszta przyjaciół trenuje na wyspie u Genialnego Żółwia. Gdy przylatują Nappa i Vegeta, czyli Saiyanie o których wspominał Radim, pod nieobecność Songa giną Tenshinhan, Chaos, Yamcha i Piccolo. Nadlatuje Goku i pokonuje Nappę a potem razem z Krilanem i Gohanem osłabili Vegetę i mogli go zabić lecz darowali mu życie i puścili go wolno. By wrócić do życia przyjaciół Bulma, Krilan i Gohan polecieli na Namek by odnaleść Smocze Kule które spełniają życzenia.Saga FrezeraPo.Pięści. Gdy chcą wskrzesić ludzi Smok odmawia. Powstaje 7 smoków ze złej energii zgromadzonej w Smoczych Kulach, każdy smok ma jedną kulę. Goku, mówi że to jego winna i zaczyna zbierać kule jedna po drugiej unicestwiając przy tym złe smoki. Najtrudniejszy był ostatni smok Li-Shenron. Goku i Vegeta (który przy pomocy urządzenia Bulmy także stał się SSJ4) połączyli się i powstał Gogeta SSJ 4. Meli oni przewagę nad smokiem jednak nie na długo, gdyż fuzja się rozpadła. Goku połknął jedna z kul i jeden z wcześniejszych smoków, Suu-Shenron, który jest naładowany dodatnią energią Songa, pomaga im w pokoniu Li-Shenrona, jedank nie udaje im się to tak łatwo, po wyczerpującej walce Goku robi kulę.

Blog VegittoUSSJ(Ultra Super wojownik) W tym poziomie lekko wydłużają się włosy i ogromnie rośnie tkanka mięśniowa, lecz niestety wojownik bardzo traci przez to na szybkości.
Poziom ten osiągnęli:

Vegeta
Son Goku
Future Trunks
SSJ2(Hyper Wojownik) Poziom ten cechuje się tym, że trochę rosną włosy i stają do góry układając się jakby kolce. Następuje niesamowity przyrost mocy i widoczne są wyładowania elektryczne wokół wojownika.Poziom ten osiągnęli:
Son Goku
Son Gohan
Vegeta

Oozaru: Jest to prymitywny poziom. Wojownik widzący księżyc w pełni staje się gigantycznym gorylem, który traci panowanie nad sobą, a jego siła rośnie 10- krotnie.Poziom ten osiągnęli:

Vegeta
Raditz
Nappa
Son Goku
Son Gohan


Goldedn Oozaru: to samo co w poziomie oozaru, tylko sierść goryla jest złota. przejście w tą fomę jest spowane falami bijącymi od ziemi. Z tego poziomu można przejść w SSJ4.
Poziom ten osiągnęli:

Vegeta
Son Goku
Bebi Vegeta

DRAGON BALL - Onet.pl Blog

Aż do pleców. Całkowity zanik brew. Aura charakteryzuje się bardzo dużą ilością częstych wyładowań elektrycznych. Pomimo że zyskuje się ogromną moc, nie traci się na szybkości. Niestety wadą jest krótki czas trwania tej przemiany, ponieważ ta zmiana wyczerpuję naprawdę bardzo szybko siły wojownika zmienionego w ssj3. Pierwszy ten poziom osiąga Son Goku, który trenował w zaświatach. Jak sam stwierdził bardzo ciężko było mu osiągnąć ten poziom. Następną osobą która osiąga ten poziom jest Gotenks. Przychodzi mu to bardzo łatwo gdyż po udanej fuzji koncentrują maksymalnie energie udało im się osiągnąć ssj3. Gotenks w tej formie wygląda naprawdę efektywnie i posiada masę różnych.


Pierwsze pojawienie się:
- manga: odc. 474 (tom40 str.25)
- anime: DBZ odc.245
Pierwsza postać ukazana w tym poziomie: Goku
Kto osiągnął ten poziom: Goku. Gotenks
Golden oozaru
Jest to stan przejściowy aby osiągnąć ssj4. Od zwykłego Oozaru różni się kolorem (złotym) i siłą. Goku który przemienił się w.