O czym chcesz poczytać na blogach?

środy z orange

Żyć nie odwracając się wstecz

Kinie? pomyślmy... eeee hmmm eeee chyba w czerwcu? :D i to na czymś z sandrą bullock (nie poszłam tam, ze względów takich, że ja chciałam zobaczyć, tylko że to była akurat środa (środy z orange), i w dodatku urodziny mamy, a nie mając prezentu trzeba było coś wymyślić XD ). Koncert? hmmm ostatni raz hmmm dobra XD nie komplikujmy sobie życia ;D  Wniosek: NADRABIAĆ, nadrabiać.

Czas płynie

 

Kolejny tydzień na AE za mną... Nie jest tak źle jak miało być, chociaż strasznie mnie wykańczają poniedziałki i środy (wychodze po 8 na uczelnie a wracam do domu o 21:15). Ale najlepsze jest to, że w końcu powoli zaczynają się przedmioty, które są na serio ciekawe i mnie na maxa interesują. Pierwszy.

Okiem optymistki

Kiedyś nie było takie tłoku:) Wysyłało się w pn i bez problemu dostawało, a dzisiaj, czasami trzeba cudu :)

08:22, okiemoptymistki
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 listopada 2011
okiemoptymistki
Link Dodaj komentarz »
Środy z Orange

 

Ostatnio kod można dostać wysyłając esa po 12ej.

i Tobie...ja oddać chcę wszystkie słowa, dlatego wołam Ciebie...
2006-04-17 13:36:04 >> " Opowiem Wam Ich historię cz.2 " - i ostatnia...Pobudka o 7:15, jak zazwyczaj w środy,tylko po to,by przed 8:00 dotrzeć do klasy I szkoły podstawowej na praktyki.Co innego gdyby ta praktyka była "praktyką".Ona jednak nie lubiła tego dnia i tych 3 godzin siedzenia na.
W ręce i odczytała wiadomość.Gorąco Jej się zrobiło...Treść ją zamurowała.Otworzyła okno by złapać świeżego powietrza.Nie wiedziała czy to dzieje się naprawdę czy może jest zwykłym wymysłem.Ale godzina i data wiadomości się zgadzała.Wiedziała,że zaraz przyjdzie,że się spotkają.Poprosił aby wzięła Jego kartę z wypożyczalni,aparat i zeszła na.Tulipany.Bała się iść,ale nie chciała po sobie poznać.On gdy je zauważył,też się speszył,ale podszedł.Wręczył Im 2 tulipany i złożył życzenia w Dniu Kobiet od siebie i od salonu Orange,a wszystko to zostało uwietrznione na zdjęciu,które zrobiła Jego siostry koleżanka.Chciała Mu podziękować za kwiatka dając Mu buziaka w policzek,ale nie wiedziała czy.

Super dziewczyny:)))) - bloog.pl

Bawi się Rosjanin z napisem na koszulce:
,,Turcy mają trzy problemy''. Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a na niego tłum.Albo idą w kukurydze się wyszczać. Mam wtedy z nich polewki. Mój dom stoi w cieniu dwóch wierz. W sensie wierz, na których czubku umocowane sa takie iby talerze np. jest to wierza plusa i orange. Oczywiście dzialają zgubnie an moją korę mózgową czy coś tam... Dlatego piszę takie posrane notki. To jest jednak szczegół. Jutro ma być kartkówka z historii, a mi se nie chce.

Poszłam na sportowe. Było za duzo osób więc odbyły sie eliminacje. Na szczęście ja się dostalam i moje dwie przyjaciołki Aga i Kaja też. Będziemy mieć spotkania co tydzień w środy przez CAŁY rok, wyobrażacie to sobie..., bo ja nie:))). Będę musiała już kończyć, bo muszę zrobić pracę na sztukę, a z tym troche mi się zejdzie;**...