O czym chcesz poczytać na blogach?

średnica

wytwory - bloog.pl

Wskazujący i mruży podejrzliwie oczy Wytwór - Skoro cię nie było, to jak mogłaś być. Coś kręcisz!
- Tak, przędzę skręcam na kolejną miniaturę.
- O!
- Nie "O!" tylko ustaw się ładnie do zdjęcia, nie mam za dużo czasu.
- To najpierw w takiej pozycji - powiedział Wytwór i przybrał pozę lekkiego szpagatu.
- Niech będzie. Ale potem w pozycji leżącej poproszę.
- Ależ proszę.
Pstryk!


- A teraz już w całości się pokaż.
- Pamiętam, pamiętam. Na leżąco. Ale przecież ja wiszący jestem, to co będę się kładł?
- Bo wszystkim wam fotki w tej pozycji pstrykam i tak ma być.
- A ja nie mogę mieć zdjęcia jak dyndam? Proszę. - nalega Wytwór.
- Ale masz parcie na szkoło. Dobra, ale ruchy-ruchy. - ulegam jego błękitnym oczkom.
Pstryk!

- A teraz ustawisz się w końcu jak mówiłam?
- No już. - i rach-ciach Wytwór ustawił się do zdjęcia.
- Uff, nareszcie. - wzdycham i pstrykam.
Pstryk!

Niezapominajek Trzykrotek
Na Wytwora składa się:
kordonek, szklane koraliki: 3 rodzaje, srebrne zawieszki.
Stworzony przy użyciu Czarodziejskiej Różdżki, czyli Szydełka.
Wzrost Wytwora bez bigla: ok. 3,8cm
Każdy Kolczyk składa się z trzech okrągłych Szyszek o średnicy ok. 1,5cm


Podziel się:

Koraliki-M

09 wrzesień 2011

"Kolor czerwony budzi chyba najwięcej emocji. Kiedy spróbujemy przywołać swobodne wyobrażenia, może skojarzyć się z krwią, a zatem z życiem, energią, żywiołowością, agresją, działaniem. Jest to barwa, która działa pobudzająco na przysłowiowego byka i w podobny sposób porusza inne żywe stworzenia, zachęcając je do akcji. Symbolicznie zawsze wiąże się z działaniem, ruchem, energią. Bo — jak głoszą reklamy zachęcające do honorowego oddawania krwi — krew to życie. A zatem czerwień jest bezpośrednio związana ze wszystkimi dynamicznymi przejawami istnienia. Również z agresją.
Nie można pominąć szczególnej erotycznej wymowy tej barwy. Nie bez powodu kobiety od lat malują usta i paznokcie na czerwono. Nawet nie znając symboliki, podświadomie wiedzą, że ich ukochany najsilniej zareaguje na czerwona bluzkę czy spódnicę. Możesz sporadycznie ubrać czerwony kolor w celu dodania sobie witalności i jednocześnie atrakcyjności. Jednak nie jest to kolor szczególnie korzystny do noszenia na co dzień.
Reasumując, wymowa czerwieni to: rozsadza mnie energia, chcę działać, chcę kochać, zauważ mnie i podziel moją pasję, doceń moje możliwości i.

Biżuteria artystyczna, biżuteria ręcznie robiona, Kolczyki, Bransoletki, Naszyjniki, Pierścionki, Broszki, Komplety, Ponczo - Onet.pl Blog


09 sierpnia 2007
Kolczyki - Sofia
A to trzecia propozycja na dziś. Kolczyki Sofia dla kobiety, która lubi łączyć codzienność z elegancją.
Kolczyki wykonane są ze szklanych kryształków żółto-zielonych, w których ciekawie załamują się promienie słońca. elementy łączące i zawieszki wykonane są z posrebrzanych elementów.Długość koczyka bez zawieszki 3,5 cm.

    

TrzyStyle
Dodaj opinie
Kolczyki - Circolo rosso
Za namową mojej siostry zrobiłam dzisiaj kolczyki pasujące do jej bransoletki. Miło jest zrobić komuś taki prezent.
Czerwono - czarne kolczyki wykonane ze szklanych koralików odbijających światło i z posrebrzanych elementów. Długość bez zawieszki 4,5 cm, średnica koła 4 cm.
Kolczyki o pięknej, klasycznej kolorystyce, która nadaje im charakter.

Pihont – blog

Jak wiadomo węże mają różne długości i są wykonane z różnych materiałów. Jednak są cechy którymi powinniśmy się kierować przy zakupie nowego węża.

Przede wszystkim wąż nie powinien być zbyt krótki ani zbyt długi. Długość węża wpływa na stabilność fajii oraz komfort palenia. Nikt chyba nie chce podczas palenia schylać się ponieważ wąż jest za krótki. Jednak zbyt długi wąż tez jest nie dobry, zwłaszcza przy małych fajkach. Im dłuższy wąż tym cięższy, a im cięższy wąż podłączymy do małej fajki tym mniej będzie stabilna.
Ale co nam po wężu odpowiedniej długości gdy jego średnica jest inna niż średnica adaptera? Jeżeli średnica węża jest mniejsza od średnicy otworu adaptera to możemy włożyć np. dwie uszczelki i powinno być ok. Problem jest gdy wąż ma większa średnicę. Radzę pamiętać o tym bo niby wiadoma rzecz, a zdarza się że niedoświadczeni palacze zapominają o tym.
Ważne też jest aby wąż można było myć wodą. Raz na jakiś czas warto to zrobić aby pozbyć się brudu znajdującego się w wężu. Przy wężach tekturowych mycie wodą nie jest zalecane. Oczywiście taki wąż nie jest wykonany w całości z tektury. Tekturowy jest tylko wewnątrz, a na zewnątrz zazwyczaj jest obłożony materiałem skóro-podobnym. Lepiej kupić wąż w.