O czym chcesz poczytać na blogach?

średnia krajowa

nieco-dziennik_blog

Te składniki i kontynuujmy zabawę!" PO głębszym namyśle, jakieś pięć sekund, zrealizowaliśmy nasz błyskotliwy plan.

Dziękuję Ci kochana siostro, że odniosłaś mnie do domu;)
skomentuj (2)


2004-07-28 11:46:42
Średnia krajowa
Tylko dlatego, że od urodzenia, chronicznie i z wzajemnością, jak przystało zresztą na prawdziwego lwa, pół-jedynaka (przynajmniej w kwestii prowadzenia czyli wychowania), również ze względu na wyuczony, i dziękować Bogu od czasu do czasu wykonywany zawód - Kocham SIĘ nad życie - nie przyznam się publicznie, że jestem idiotą. Nie powstrzymam się natomiast przed napomknięciem, że zaczynam się o siebie martwić.
Trochę...

Otóż: Nie wiem dokładnie ile wynosi średnia krajowa, mowa o pieniądzach, nie wiem dokładnie ile potrzebuje przeciętna rodzina na przeżycie miesiąca
w Zjednoczonym Unijnie wciąż niestety PRL-u, ale całkiem możliwe, dość niewykluczone i bardzo prawdopodobne, że w tym miesiącu, który się jeszcze nie skończył.

Poszukiwania Radości Szczęścia Miłości w codziennym życiu...

Zagubiony - naprawdę nie wiem co teraz zrobić. Jestem zdenerwowawny - wkurzony wręcz i wogule brak mi słów...

Naprawdę uczyłem się w tym roku bardzo dużo, ale szczęście nie dopisało bo pisałem historię zamiast geografii! :( I jak się okazało historia była trudniejsza - średnia krajowa 33 pkt, a geografia najprostrza - średnia krajowa 60 pkt.

Nie dopisało mi szczęście, ale może ten kraj poprostu mnie nie chce? Może już wystarczy tego przebywania tutaj, a może ta pustka do której trafiłem to znak, że już wystarczy tego życia w moim wykonaniu?

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; text-align: left; ">Dość już o Sakiewiczu, czas na sprawy poważne: gazety piszą dziś o pieniądzach. W ''Fakcie'' ponura, chociaż zupełnie nie nowa wiadomość, że większość Polaków zarabia mniej niż wynosi średnia krajowa (3611 zł brutto). Dwie trzecie Polaków zarabia mniej. Nie wiem, jaki jest jeszcze sens liczenia "średniej płacy" w sytuacji, kiedy prezes banku zarabia miesięcznie pół miliona, a taksówkarz w łodzi 1900 zł. Dziś średnia krajowa to oczywiście wkurzająca ludzi statystyczna.

Locke

Matur (za wesoło nie jest) i minister R. Giertych pokazał Polakom swój geniusz i ustanowił amnestię dla nieuków. Do tego wysunął projekt zmian przy określaniu kryteriów zdawania matur. Można „oblać” jeden przedmiot całkowicie pod warunkiem, że ze wszystkich egzaminów średnia będzie musiała osiągnąć 30% punktów. Centralna Komisja Egzaminacyjna, która to opracowała projekt, jak widać pewnie posiada kompleksy na punkcie swoich matur i takie głupoty tworzy. A do tego amnestia ma działać wstecz.

Jednakże najbardziej frapuje stosunek cen elektroniki do przeciętnych zarobków. W pierwszym kwartale tego roku średnia krajowa to jakieś 2500 złotych, zaś średnia w Stanach za 2004 rok (do takiej udało mi się dotrzeć) to około 3200 dolarów. Nawet jeżeli uznamy, że 1 zł w Polsce odpowiada 1 $, to i tak ceny sprzętu w Polsce są niewspółmiernie wysokie. I jak tu się w takim razie rozwijać skoro.

Paragwaj

(tzw. Chaco).

Kiedy pojechać: od marca do maja i od września do listopada.
Paragwaj leży w strefie klimatu zwrotnikowego. Średnia temperatura okresu letniego, trwającego między październikiem a lutym wynosi 24C-28C. Najchłodniejszymi miesiącami są tu lipiec oraz sierpień, średnia temperatura waha się w granicach 16C-19C. Średnia krajowa suma opadów wynosi około 1500mm. Jednak opady są też zróżnicowane regionalnie. Na wschodzie kraju wynoszą one od 2000 do 3000mm, w Chaco 800mm, a przy granicy z Boliwią 400mm. Rejon Chaco należy też do najgorętszych regionów Ameryki Południowej, temperatury osiągają tu.

Seks w Liceum (Moje Liceum 2.0)

    w dniu czwartek, 26 Luty 2009 @ 5:56 pm | Odpowiedz mała-ruda!

    Waciak, może powinieneś występować w pornolach? Nie wierzę w Twoje 23 cm, dla mnie to jest śmieszne, średnia krajowa to 15 cm, więc… no zdarzają się kozacy, ale cóż, jako kobieta mówię Ci, ze taki średni krajowy jest najlepszy. Nie lubię chodzić jak kaczka ani ja, ani większość kobietek.