O czym chcesz poczytać na blogach?

Squid

Aussie Dream

Że trafi do butiku, gdzie sprzedają suknie stylizowane na lata 20′-30′ (polecany przez przewodnik), ale niestety go przenieśli.
Po paru godzinach zwiedzania w pełnym słońcu poczuliśmy, że czas najwyższy na plażę. Szybko więc wskoczyliśmy w samochód i pojechaliśmy na Brighton Beach, gdzie kąpiąc się, śpiąc i opalając spędziliśmy leniwe popołudnie. Po pewnym czasie z plaży zerwał nas głód, więc na koniec dnia postanowiliśmy pójść do Chinatown na obiad i w końcu wylądowaliśmy w tajskiej knajpie, gdzie zjedliśmy nasze ukochane green curry oraz salt&pepper squid i choo chee z krewetkami. Ale to było dobre! :)
Warto również wspomnieć, że w YHA mieli miejsce tylko na jedną noc, więc drugą noc w Adelaidzie spędziliśmy w hostelu obok czyli Shakespeare Hostel. Dla odmiany był on w starym, ładnym budynku i w żadnej mierze nie był czysty jak szpital :) Ale spało się dobrze i spokojnie, co najważniejsze!
Kolejny dzień w Adelaidzie poświęciliśmy na centrum miasta oraz ogrody botaniczne. Było strasznie gorąco więc postanowiliśmy, że czas chyba opuścić miasto i udać się do Barossa Valley, ale o tym za chwilę…
Adelaida.

Komputery-Praca-Dom

Oraz jak zaoszczędzić pieniądze na licencjach za oprogramowanie komputerowe. Dla przykładu na starszych i mniej wydajnych komputerach doskonale radzi sobie system Linux, a zamiast drogich pakietów biurowych znanych producentów możemy  zainstalować darmowe  o podobnych funkcjach. Kolejnym przykładem zastosowania dla starego sprzętu komputerowego jest zastosowanie go w roli platformy sprzętowej dla firmowego firewalla internetowego monitorującego wszystkie połączenia wchodzące i wychodzące z Państwa sieci LAN. Instalując na takim sprzęcie odpowiednie oprogramowanie  również darmowe (Linux i Squid) można: zwiększyć szybkość firmowego łącza internetowego, uzyskać możliwość kontroli nad użytkownikami firmowego internetu poprawić bezpieczeństwo informatyczne firmy poprzez uniemożliwienie przeglądania określonych stron www, czy ściągania plików z sieci Torrent. Przykładów można mnożyć wiele. Sprawdź naszą ofertę oraz  umiejętności  i skorzystaj z oferty naszej firmy informatycznej.

Ps. A na weekendy jesienne polecam   wyjazdy na Pałuki , gdzie staropolskiej gościnności możecie Państwo zażyć w ośrodku wczasowym Aura Piastowska znajdującym sie w.

Minecraft Po Polsku

Którym można przyśpieszać wzrost sadzonek: http://www.minecraftwiki.net/wiki/Bone_Meal

 

 

Tagi: beta 12
21:15, sztos-1
Link Dodaj komentarz »
Minecraft Beta 1.2 P.S.

Sekretny blok to "Dispenser", jest on działem wystrzeliwującym strzały (http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=1020&t=135506)

Nowy typ surowca: niebieski kamień (blue stone)

I coś jeszcze o Note box:

 

Oj będzie się działo :)

Tagi: single player techniczne
19:52, sztos-1
Link Dodaj komentarz »
Minecraft Beta 1.2 już jest!

Wiele nowości, między innymi:


Ośmiornica (http://www.minecraftwiki.net/wiki/Squid) - upuszcza atrament

Barwniki do wełny.

schludny blog

Chłopcy robią konstrukcję ze stokrotek i podrobów, wszystko wygląda jak nazi-ołtarz, a wokalista do tego sprawia wrażenie, jakoby był groupie douglasa p z death in june!!! do licha, kocham foals.
o, tu też nei tracą rezonu, wyjmuję fajne nawiązania z myspace:
Alan Lomax //(etno sretno), // destruction(wiadomo), Gummo //(g.sus, wreszcie!) //, rune grammofon //(brum anno 1997)clean guitars that sound like transparent sunshine //(tylko dvd napisałby to lepiej) //, // pot //(dobrze, że nie po polsku) //Terry Riley //(mięknę?)// arrogant beats (już mię nie ma)//, squid // // self hatred // // // stuff, like in general //  / Devo // post-9/11 ennui // // misanthropy // bullshit (unholy black metal war!!!)
padam na wszystko, absolutnie, ostatni raz taka fascynacja idolem to był chyba dizzee rascal, czyli już jakiś czas temu. łu.schludny 2008-03-09 20:41:53
skomentuj (8)
Мишка - топтыжка
międzynarodowe transkrypcje czynią internet trudnym, np sposób, w jaki zapisuje się nazwy rosyjskie to jak dla mnie ciąg dalszy zimnej.