O czym chcesz poczytać na blogach?

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehablitacyjny na świecie

    Comment!

Od 1 maja 2004 będąc członkiem Unii Europejskiej Polska wprowadziła obniżoną stawkę VAT w wysokości 7% na sprzęt rehabilitacyjny oraz artykuły pochodne związane z rehabilitacją. Piszę dziś o tym dziś ponieważ chciałbym wspomnieć jak ważne jest to dla rozwoju polskiej fizjoterapii. OD czasu wejścia do UE w Polsce sprzęt rehabilitacyjny tanieje każdego dnia z uwagi na dwa czynniki, po pierwsze ten o którym wspomniałem a po drugie – szybki rozwój internetu oraz kanału sprzedaży urządzeń rehabilitacyjnych w internecie. Dzięki obniżeniu marży poprzez mniejsze koszty lokalowe firmy zajmujące się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego mogą oferować atrakcyjne ceny na sprzęt zarówno.

Rehabilitacyjny sprzęt w Polsce

Dla natury. Doskonałym przykładem jest w tym momencie łuska gryki, która zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników.

Zastosowanie w szeroko pojętej “rehabilitacji” jest znaczne. Konkretnie …

Łuska gryki doskonale się sprawdza jako naturalne wypełnienie do produktów przeciwodleżynowych. Wartościowy sprzęt rehabilitacyjny powinien charakteryzować się maksymalnym komfortem dla użytkownika. Wybierając łuskę gryki możesz być pewien, że Twój organizm doceni Twe starania.

Poduszki, materace do spania i wałki ortopedyczne mogą mieć najróżniejsze wypełnienie i twardość. Dlaczego nie spróbować z naturalnym wytworem przyrody ???

1a.Strona główna - Strona Piotrusia

Wydatki związane z usprawnianiem dziecka ze złożoną niepełnosprawnością są kilka razy większe niż „utrzymanie” zdrowego dziecka w tym samym wieku. 

Turnusy rehabilitacyjne,sprzęt rehabilitacyjny(który niejednokrotnie nie podlega refundacji),leki,suplementy,specjalna dieta-to wydatek średnio kilku tysięcy złotych miesięcznie...Dla samotnej matki to kwota nie do udźwignięcia... 

Jeżeli chcecie i możecie.

Black2jack45's Blog

Z tytułu utraconego dochodu posiada przede wszystkim charakter wyrównawczy i nie jest podstawą utrzymania bytowego poszkodowanego.

Renta z tytułu zwiększonych potrzeb ( art. 444§ 2 K.C. )

Poszkodowany na podstawie przepisów prawa może ubiegać się o krótkotrwałe naprawienie szkody w postaci renty na zwiększone potrzeby, jakimi są : opieka medyczna, sprzęt rehabilitacyjny ,amortyzacja tego sprzętu, niezbędne leki. Konieczną podstawą do ubiegania się i przyznania jest zaświadczenie lekarskie, które to odpowiednio precyzuje długość rehabilitacji oraz opiekę medyczną.

Zadośćuczynienie ( art. 445 § 1 K.C.)

Zadośćuczynienie jest bardzo szczególną formą świadczenia, gdyż w odróżnieniu od odszkodowania.

Radosny Wojownik

A potem było z dnia na dzień lepiej, aż wreszcie, kiedy po wielkosobotnich nieszporach wczłapałam do zakrystii dość pewnym krokiem, trzymając obie szwedki tryumfalnie uniesione na pół metra nad podłogą, powitał mnie gromki okrzyk: Pan cię uzdrowił! To cud! Po czym padła propozycja: Odrzuć swoje kule i powieś je jako wota! Niestety - sprzęt rehabilitacyjny jest po pierwsze pożyczony, po drugie jeszcze się przydaje, odnoszę wrażenie, że wczorajszy sukces był chwilowym bonusem ze strony... ekhm... obolałej części ciała ;) 

No ale idzie ku lepszemu, na toto się nie umiera, mam przymusowy odpoczynek, który - choć się na niego zżymam - wyraźnie dobrze mi robi, po raz pierwszy od nastu lat.

Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela. A.Saint-Exupery - bloog.pl

16171819
20212223242526
2728293031  

Galerie

  • Podaruj 1 % podatku
  • Sprzęt rehabilitacyjny
  • Z wizytą w telewizji

Archiwum

  • grudzień 2010
  • październik 2010
  • lipiec 2010

O mnie

Walczę o oddech każdego dnia.To bardzo nierówna walka bo z bezlitosną.