O czym chcesz poczytać na blogach?

Sprzedam mieszkanie

wilenska - sprzedam mieszkanie na Pradze Płn

Wysokość mieszkania - 3 metry. Wokół otoczona jest budynkami z okresu międzywojennego. Kamienica od ulicy Wileńskiej zabezpieczona jest drzwiami z domofonem. Od drugiej strony otoczona jest zamkniętym zadrzewionym podwórzem, gdzie znajduje się parking dla mieszkańców kamienicy i ogród. W kamienicy znajduje się 16 lokali. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bez windy.  Okna wychodzą z jednej strony na ulicę wileńską, z drugiej na ciche, zadrzewione podwórze z widokiem na brzozy. Stan mieszkania w aktualnym stanie wymaga konserwacji.


W pobliżu znajdują.

Pieca gazowego. Dodatkowo w kamienicy znajduje się rowerownio-wózkarnia + indywidualna piwnica (ok. 10m2). Wspólnota mieszkaniowa planuje odnowienie kamienicy: elewacje i instalacje wodno-kanalizacyjną.Mieszkanie nie ma balkonu, ani windy.

 

 

Aktualna cena: 450 000 zł (7240zł/m2)

TEL. 607 956 389

EMAIL: bbobkowski@yahoo.com

Tagi: sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na pradze północ
18:15,

kittyhawk at ownlog '06

at ownlog '06

Sprzedam dom


Link 05.03.2008 :: 18:35 Komentuj (0)

Wielu z nas pamięta, jak drobne ogłoszenia w gazetach, jeszcze kilkanaście lat temu zawierały treść o zakupie domu, to świadczyło o tym,że ktoś na przykład wrócił z zagranicy, albo wygrał spadek, albo też sprzedam dom powracającemu z zagranicy. Teraz takie ogłoszenia już są coraz częściej z różnych innych powodów. Rynek mieszkań jest tak różnorodny i ciągle się unowocześnia, że ktoś , kogo na to stać , może czasem korzystnie wyjść na sprzedaży domu, który chciałby remontować i unowocześniać. Bardzo często, jak zmienią się ludziom gusta, lepiej wybudować nowy dom, czy zmienić mieszkanie na nowsze, bardziej nowoczesne, niż inwestować w remonty i zmiany w tym które posiadają. Na każde mieszkanie, czy dom , tak jak na każdy towar na rynku znajdzie się nabywca, jest to tylko kwestia ceny i czasu. Wiele osób bardzo chętnie wykorzystywało tą swobodę na rynku mieszkaniowym, zachęcani nowymi.

Meble biurowe - bloog.pl

Nabywać mieszkania na tak zwanym rynku wtórnym, czyli od właścicieli, którzy wykupili je w spółdzielniach, lub nowe, od spółdzielni, najczęściej w systemie ratalnym. Wtedy, nie było do pomyślenia, by było tak łatwo coś zmienić, w swoim życiu. Wyjechać do innego miasta, zmienić pracę, tak pozyskać bez problemu mieszkanie, ogłoszeń sprzedam mieszkanie było znacznie mniej niż zamienię mieszkanie, bo to była prawie jedyna forma ruchu na rynku mieszkaniowym.W rubrykach prasowych, tego typu ogłoszenia nieruchomości stanowiły naprawdę znikomą ilość. Zdarzały się sprzedaże domów, ale mieszkania w tamtych czasach były własnością spółdzielni.

Blog DJ'a Maxa - Onet.pl Blog

Brak tytułu
Chcem napisać nowom notkem ale niewiem o czym... (tamte błędy celowo).

Hmm... najciekawsze co się zdarzyło to to, że Misty mi powiedziała, że nie dość, że ze mną nie chodzi to już sprzed jej wyjazdu do Londynu... no fakt, była rozmowa i ona chciała żebyśmy przez jakiś czas ze sobą nie chodzili, ale zdecydowanie zaprzeczyłem - pamietałem, że identycznie było z Elwirą. Boję się że teraz też tak będzie... ale nie było aż tak źle (jeszcze). Wprawdzie jeszcze nie jesteśmy razem, ale po tym jak.
Znam twoje zdanie na ten temat...). Ale po dwóch dniach spotkałem się z Misty, o czym napisałem powyżej.

Dalej... tata mi powiedział, że chyba znalazł mi pracę. Oznacza to, że będę mógł zarobić (suma sumarum to wyjdzie jakieś 1500 funtów), ale jak będę pracować to nie pojadę do Polski... więc jak sprzeda mieszkanie to tylko stracę... Bo nie dość, że już nigdy nie pojadę do Bornego, to jeszcze nie pojadę w tym roku do polski, a kasy ze sprzedaży mieszkania oczywiście nie dostanę... do dupy z tym...

A z trochę milszych wieści... wczoraj obejżałem se film "Fast and Furious: Tokio Drift". Zajebisty film. Chyba.

Buduję dom – poradnik “domowy”

Swoim członkom, na bardzo korzystnych dla nich warunkach. Rubryki o nieruchomościach typu kupię, sprzedam mieszkanie, pokazują jak prężnie rozwija się ta branża. Osoba, która zmęczona jest swoją pracą, może na tym rynku nieruchomości zacząć realizować swoje zainteresowania. Podobnie działają jak magnes oferty sprzedam dom, widać ile ta branża ma ciekawych wariantów rozwoju, ile można w niej ciekawych zadań wykonywać i odnosić sukcesy finansowe oraz rozwijać się i realizować zawodowo w ciekawej pracy.

thermodom – ciepły dom

Mieszkania są na tyle łatwo dostępne na wolnym rynku,że jednak liczba ofert zdaje.

Się,że rodzice czy dziadkowie mogą pomóc im jeszcze w innej formie, mają możliwość przekazania im kawałek gruntu jako działki budowlanej na swojej ziemi, czy obok swego domu i to pomoże im rozpocząć budowę własnego domu. Część z nich ze zdobytym poszukiwanym zawodem trafiała w rejon gdzie zakład pracy załatwiał im mieszkanie. Najczęściej oczywiście przez uzyskanie miejsca w spółdzielni mieszkaniowej, która miała wtedy największą władzę na rynku nieruchomości.

projekty domu jednorodzinnego – dom to alternatywa dla mieszkania

oświetlenie łazienki podporządkowane potrzebom

Inteligentny dom – systemy.

Bez miłości - notatki wrocławskie i żagańskie - Onet.pl Blog

Dla dzieci i młodzieży będącej właściwie świetlicą socjoterapeutyczną. Za redagowanie "Gorzkiego oddechu" nie wziąłem złamanego grosza, jedynie, jak każdy uczestnik książki 10 egz. autorskich i (wyłudziłem) 10 redaktorskich. Podobnie będzie z redagowanym tomem "Dlaczego maj". Niektórzy twierdzą, że za to mam mieszkanie (22 m kw.). Mam ale do generalnego remontu - wszystko na mój koszt (taka łaskawość Tytusa) - bez pieca, poprzedni użytkownicy lokum ukradli piękny poniemiecki kaflak, nie było sieci wodnej i kanalizacji, podtynkowej sieci elektrycznej, dosłownie: cztery ściany, podłoga do poprawy, sufit i wypaczone ale.

     Sprawę przegrałem. Jakiś czas (ok. pół roku) za sprawą (byłej) teściowej widywałem się niemal co tydzień z Olą Ania w mieszkaniu (byłych) teściów. Pisałem do Oli ale bez odpowiedzi. Później teściowie wyjechali pod ukraińską granicę, państwo W. sprzedali mieszkanie we Wrocławiu, zastrzegli nowy nr telefonu. Osiedlili się w okolicy Wrocławia.

     Nie miałem kontaktu z córką. Z braku adresu nie było listów. W wysyłanych do Wrocławia listach był [mój] adres. Ola Ania odnalazła mnie. Napisała w.