O czym chcesz poczytać na blogach?

Springfield

When you look me in the eyes... - Czyli Jonasowe love story. - Onet.pl Blog


__________

Wyjazd do Nowego Jorku zbliżał się wielkimi krokami i po paru dniach dziewczyny nie tylko nie potrafiły mówić, ale i myśleć o niczym innym. Do ciotki zawiózł je ojciec Rhondy, na dzień przed koncertem. Były na miejscu po 18:00. Z pomocą pana Riverwooda wtaszczyły bagaże na górę, potem odświeżyły się po podróży i postanowiły wybrać się na krótką wycieczkę po mieście.

  - Wróćcie przed 22:00, nie róbcie żadnych głópstw i... nie wydajcie za dużo pieniędzy - poinstruowała je ciotka. - Pamiętajcie, że lody w Springfield smakują tak samo, a są trzy razy tańsze...
Dziewczyny posłały jej pytające spojrzenie.
  - Kiedy tu pierwszy raz przyjechałam poprosiłam o wszystkie moje ulubione smaki, żeby się przekonać i zapłaciłam za tę przyjemność więcej niż za wszystkie lody jakie zjadłam w Springfield w ciągu całego mojego życia - wyjaśniła. - No nic, dziewczęta. Bawcie się dobrze.
Rhonda parsknęła zduszonym śmiechem.
  - Będziemy na czas, ciociu Winnie - zapewniła po chwili. - No, Mandy... idziemy.

Przetransportowały się metrem do centrum miasta i przeszły siódmą aleją aż do Times Square. Na placu panował popłoch. Ludzie tamowali ruch uliczny przebiegając przez jezdnię i.

Co gryzie Marioosza J ???

Się wokół. Ekstremalne sytuacje zbliżają, a nierzadko okupione trudem i cierpieniem potrafią wyzwalać jeszcze silniejsze przekonanie, że Miłość jest czymś wielkim, nie do ogarnięcia przez umysł. I nawet skasowana kaseta wideo ze ślubu nie może skasować tego, co gnieździ się w sercu.

A wracając ściśle do fabuły - myślę Bartku, że powiedzenie zacytowane w tytule, wpisze się na stałe do naszego wspólnego słownika wyrażeń i zwrotów przeciętnie-nie-zrozumianych, z cyklu "potemowych" (choć i tak zauważam wyraźną poprawę stopnia wtajemniczenia w owe powiedzenia, przynajmniej wśród osób z naszego wspólnego otoczenia - btw: ale rymy mi wyszły ... może zacznę hip-hop śpiewać ?). Ale do rzeczy - odpowiadając na Twoje pytanie - nie pamiętam, żebym wysiedział na napisach końcowych do samego końca. Zwykle bowiem obsługa kina włącza światła i ludzie intuicyjnie podnoszą się z miejsc (co za nieasertywne zachowania).

Pozwól, że na zakończenie zadam Ci również pytanie: Jak myślisz - co dzieję się z popcornem z podłogi? No i co się stało ze świnką?

Pozdrawiam

Marioosz

 

PS.1. Ja wiedziałem, że tak będzie, Spider-Chrum, Spider-Chrum

PS.2. Postanowilem dać się sportretować jednemu z fotografów w Springfield i oto, co wyszło:

 

Blog olusia354

Chicago. W wolnych chwilach działa na rzecz swojej społeczności, jest bardzo zaangażowana w różne akcje na rzecz biednych dzieci, prowadzi również pokazy miejscowych cheerleaderek

fotki:)                   

Komentarzy: 0 Hey 2008-01-24

Lucas Grabeel
Lucas Stephen Grabeel (ur. 23 listopada 1984 roku Springfield w Missouri). Jego rodzice to Stephen i Jean Grabeel. W wieku szkolnym razem ze swoją siostrą zaczął wykonywać piosenki, gry, i reklamy, które pokazywali rodzinie i przyjaciołom. Uczęszczał do Logan - Rogersville elementarnej i małej szkoły. W szóstej klasie zagrał Colina z "Tajemniczego ogrodu" na szkolnym kółku teatralnym. Jego pierwszy poważny ról był Dodger z "Olivera Twista", którego grał w Springfield Little Theatre. Lucas kontynuował grę w teatrze regularniej uczestniczył w jeszcze 8 spektaklach przed ukończeniem liceum. Był działaczem młodej trupy teatralnej Y.E.S. przez 5 lat. W tym czasie, również uczęszczał na zajęcia z uczenia teatralnego tańca, gry i.

On the road

R. władze federalne skreśliły legendarną trasę z katalogu autostrad międzystanowych.

Oczywiście skreślenie drogi z listy nie spowodowało jej natychmiastowej rozbiórki czy upadku. Wciąż przejezdne jest aż 85% ex-autostrady. Ponadto w 2005 r. na mocy decyzji stanowych władz w Illinois, Nowym Meksyku i Arizonie utworzono narodową drogę krajobrazową pod nazwą Historic Route 66, na którą składają się odcinki wchodzące niegdyś w skład słynnej autostrady. Obecnie możliwe jest przebycie nawet całej trasy, choć nie przypomina ona już w niczym Głównej Ulicy Ameryki z lat 50. czy 60. ubiegłego stulecia.

Gdzie warto zajrzeć podróżując Route 66?

Pod adresem 2935 So. Sixth Street w Springfield (Illinois) wciąż stoi restauracja “Cozy Dog Drive In”, która może poszczycić się mianem pierwszego fast foodu na legendarnej drodze. Założycielem baru jest Ed Waldmire – to właśnie on w 1946 r. wymyślił i zaczął sprzedawać cozy dogi, czyli parówki w cieście kukurydzianym nabite na patyk.


Wśród podróżujących po Route 66 krążyło wiele legend o duchach nawiedzających wymarłe miasteczka. Na miano przeklętego zapracował sobie m.in. teatr “KiMo Theatre” w Albuquerque (Nowy Meksyk). W budynku miał rzekomo straszyć duch sześcioletniego chłopca Bobby’ego Darnalla, który zginął podczas eksplozji w 1951 r. Aby zjawa nie przeszkadzała w trakcie.

xell blog

Jakiegoś czasu regularnie odwiedza mnie użytkownik iPlusa - gprspla.plusgsm.pl – i jak działa to cudo, bo sam się zastanawiam nad nabyciem, warto ?
Energii dostarcza gość z Częstochowy – enion.pl - pozdrawiamy, pozdrawiamy.
Korpus dyplomatyczny reprezentuje abnamro.nl – dag
A świat ducha goście z kul.lublin.pl (tylko dlaczego o tak późnej porze)

Zastanawia mnie jeszcze tylko ta rozanka.wroc.pl... ale i do tego doję.

Pozdrowienia dla wszystkich stałych, wiernych a nie wymienionych bądź zdemaskowanych tutaj czytelników. Wszystkim nieśmiało przypominam o tym, że można wpisywać się do księgi gości

2007-01-16 12:03:47
skomentuj (13)


Springfield
Jakoś nigdy nie miałem szczęścia do tego sklepu.
Może dlatego, że nigdy nic nie mogłem tam dla siebie znaleźć. I nie chodzi o rozmiary czy kolory a bardziej o fasony i ogólnie o stylistykę.
No i oczywiście o ceny, które moim zdaniem mieli zupełnie w oderwaniu od oferowanego towaru.
Mimo tego ostatnimi czasy SPF cieszył się wręcz wspaniałą sławą wśród znajomych gejów.
Wszyscy wychwalali, że ach i och.

Jest taki ktoś kto ma na mnie ogromny wpływ i z Jego zdaniem zawsze się liczę.
Ostatnio siedząc przy naleśnikach powiedział:
- Eeee, no nie mów, że nic Ci się tam nie spodobało. Idź sam i na spokojnie pooglądaj. Daj.

~~High school musical3 : Senior Year~~ - Onet.pl Blog

Także głos animowanej postaci w "Dawno temu w trawie". Podkłada głos Fretce (Candace) w jednym z Disney'owskich serialów animowanych Fineasz i Ferb.

W High school musical gra jako: Sharpay Evans
Lucas Grabeel
Lucas Stephen Grabeel (ur. 23 listopada 1984 roku Springfield w Missouri) - amerykański aktor i wokalista.
Jego rodzice to Stephen i Jean Grabeel. W wieku szkolnym razem ze swoją siostrą zaczął wykonywać piosenki, gry, i reklamy, które pokazywali rodzinie i przyjaciołom. Uczęszczał do Logan - Rogersville elementarnej i małej szkoły. W szóstej klasie zagrał Colina z „Tajemniczego ogrodu” na szkolnym kółku teatralnym. Jego pierwszy poważny ról był Dodger z „Olivera Twista”, którego grał w Springfield Little Theatre. Lucas kontynuował grę w teatrze regularniej uczestniczył w jeszcze 8 spektaklach przed ukończeniem liceum. Był działaczem młodej trupy teatralnej Y.E.S. przez 5 lat. W tym czasie, również uczęszczał na zajęcia z uczenia teatralnego tańca,.

Moda,Gwiazdy,Kuchnia, inne... - Onet.pl Blog


2. Dżinsowa sukienka
Springfield 199 PLN

Kobiety wyglądają bardzo dziewczęco  w dżinsowych sukienkach i masywnych butach. Do tuniki z suwakami i napami ( Springfield 199zł ) świetnie też balerinki lub sandały.