O czym chcesz poczytać na blogach?

Sprężarki

klimatyzacja *klimatyzacja w domu - blog4u.pl

klimatyzacja w domu

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


klimatyzacja

klimatyzacja rooftop

 Urządzenia typu Rooftop są kompaktowymi urządzeniami klimatyzacyjnymi  w pełni wyposażonymi w sprężarki, parownik, skraplacz, wentylatory i układ sterowania. Zaprojektowane do stosowania na zewnątrz, pracują w funkcji chłodzenia lub pompy ciepła.
    Przy zastosowaniu bardzo dużej rozpiętości mocy chłodniczych od 11 do 400 kW urządzenia te mogą

...
czytaj więcej lub Głosuj (0)
Arkaszka 23:08:34 5/07/2011 [komentarzy 0] Komentuj

NET PC - testy API

Silnikiem odrzutowym. Pierwszy silnik turboodrzutowy zbudowany został w latach 30. XX wieku przez angielskiego konstruktora Franka Whittle'a, natomiast silnik Heinkel HeS 3 zbudowany przez Hansa von Ohaina napędzał pierwszy samolot odrzutowy w historii, Heinkel He 178, który odbył pierwszy lot w sierpniu 1939 r. Silnik turboodrzutowy jest najprostszym z silników turbinowych, jednak przy prędkościach poddźwiękowych wykazuje mniejszą wydajność i większe zużycie paliwa niż silnik turbowentylatorowy (nazywany też silnikiem turboodrzutowym dwuprzepływowym). Z kolei przy wysokich prędkościach naddźwiękowych duże ciśnienie powietrza i spowodowana tym wysoka temperatura strumienia powietrza może doprowadzić do przegrzania silnika i uszkodzenia sprężarki i turbiny.
13:10, netpici
Link Dodaj komentarz »
Silnik turboodrzutowy
Silnik turboodrzutowy
13:01, netpici
Link Dodaj komentarz »
Jeszcze jeden post
lead lead lead lead
.

bikininalato

Wyciskaniu. Wiele jest sposobów na elegancki i efektowny makijaż. Wyroby rehabilitacyjne firmy Aga wykonane są ze czystej żywej wełny. Lato coraz bliżej, nic więc dziwnego, że firmy produkujące bielizne intensywnie pracują nad katalogami swoich stroi kąpielowych. jaskrawego żu czy modnego turkusu czy fioletu pozwoli zabłysnąć na słoneczne arenie. Czy ktos wogóle z komentujących przechodził ostatnio koło tej hali. A potem wykorzystaj ich rady oraz informacje zawarte w tym podręczniku i dołącz do elitarnego grona fotografików.Witam tym konkretnym rozmiarze niestety z bikini już nie. Bezustannie rozwijająca się myśl techniczna powoduje też szybki rozwój przemysłu, dzięki nowym skutecznym rozwiązaniom technologicznym takim jak sprężarki śrubowe, filtry powietrza, zbiorniki ciśnieniowe. Mam do zaoferowania nieużywane różowe szpileczki rozmiar zakupione w Anglii. Panterka nie jest tylko atrakcyjna w roli sukienki, ale kalesony także w przypadku dodatków. Jeżeli ktoś nie ma zdolności do przedmiotów ścisłych, to wiadomo, że wybiera klasy kiedyś tzw ogólne, czyli jakis profil humanistyczny. Zwłaszcza jeśli to torebka wysadzana kryształkami prosto z planu w wielkim Słuchają muzyki i tańczą, co im akurat w duszy gra uśmiecha się. Royce jest stworzony dla głów mówi motoryzacyjny spec. no woode Bikinis jedraare, wi Usjravungen op zeeje. U nas natrafisz na świece zapachowe w szkle oraz świece w ceramice idealnie nadające się zarówno do domu jak i ogrodu..

CHRUPEK i IGOREK - Pamiętnik - bloog.pl

- Hubert... przeklinam w tym momencie przedszkole . Dwie noce pod rząd myśleliśmy, że Huberta wykończy kaszel Niekończący się kaszel. Zasypialiśmy po 1 w nocy, Chrupek kaszlał po 3 godziny. Nic nie pomagało, ile w końcu mogę w niego "wlewać" tych wszystkich specyfików. Gorączkuje od piątku, Magda zamierzała zmienić antybiotyk (mamy Klacid), ale Hubert wczoraj go po prostu wypluł . Zobaczymy, czy dziś znów będzie miał podwyższoną temperaturę. Mamy chyba pół apteki w kuchni . Dziś nawet "odpaliłam" nebulizator, Piotr wykupił Pulmicort i sól. Przekonać Huberta do inhalacji będzie trudno, ale muszę coś zrobić, bo mi się dziecko wykończy Najbardziej nie lubi tego buczenia sprężarki... więc wymyśliłam, że urządzenie jest w pokoju a my zamykamy się w łazience. Co prawda nie dał sobie założyć maski ani włożyć ustnika, ale JAK NA Huberta było i tak dobrze. Z pewnej odległości powdychał samą sól, bo nie rozrabiałam kolejnej dawki leku, wiedząc, że i tak nie weźmie ustnika do buzi. Mam nadzieję, że w końcu go przekonam do tych nebulizacji. Wczorajszej nocy (zapewne przez czary Magdy ) Hubert pokasływał przez około godzinę po położeniu, ale nie było już godzinnych napadów kaszlu. Był wyraźnie spokojniejszy, może też dlatego, że był bardzo zmęczony poprzednimi nocami. W ciagu dnia praktycznie dziś nie kaszlał  Aaa, najważniejsze ucho się goi. Hubert daje.