O czym chcesz poczytać na blogach?

Sprawozdanie ze stażu

www.figamaga.blog.pl

POMOCY!!!

2006-05-11 19:58:24
skomentuj (0)

Nowości z życia
1. Nic mi się nie chce.
2. Tęsknię za Ktosiem.
3. Muszę pisać magisterkę.
4. Do tego dochodzi napisanie sprawozdania ze stażu, dołączenie różnych załączników potwierdzających moje kwalifikacje zawodowe. BLE!!!
5. Jest ciepło, na szczęście.
6. Nie mam co na siebie włożyć.
7. Muszę nałożyć nowy kolor na moje włosy.
8. Jestem dziś.

Blog aniapawel


że do szczęścia nie potrzeba mi nic więcej.
A więc mój Skarbie dla Ciebie niebo,
dla Ciebie słońce,
a oprócz tego gwiazd dwa tysiące.
Wszystko bym dała tylko dla Ciebie,
abys mógł czuc się ze mną jak w niebie...

Pawełku 
                             ***
Moja. Cześć Kochanie, jak fajnie, że dzisiaj jesteś wcześniej w domu, bo będziesz miał więcej czasu żeby sobie odpocząć i porobic wszystko. Ja też już trochę odpoczęłam i zaraz będę pisać moe sprawozdanie ze stażu. Kocham Cię Twoja Ania

Komentarzy: 0

let-it-be

Na konkurs języka angielskiego poniewaz byłam czlonkiem komisji. I co? Moje dzici znów zaprezentowały się super. I miejsce - moja uczennica i wszystkie wyróznienia równiez moi uczniowie. Jestem z nich dumna. Znów mam co dopisac do sprawozdania do stażu, które ma już 24 strony a ja jeszcze połowy nie napisłam. Chyba deuga praca mgr mi z tego wyjdzie.

skomentuj (1)i gdzie to lato... 2005-06-10 21:03:24


to juz chyba przesada, czerwiec a ja w domu.Może da się poskromić. W ostatniej ciąży tego nie miałam...

skomentuj (0)Papierkowej roboty... 2005-06-21 07:32:04


... prawie koniec! Świadectwa wypisane, dyplomy zrobione, arkusze uzupełnione, sprawozdanie ze stazu też prawie skończone (zostały tylko załączniki), wszystko na papierkowej drodze zbliża sie do końca.

skomentuj (0)A dziś... 2005-06-21 07:33:59


wyprawa do kolejnego lekarza. Zobaczymy co powie,.

Moje życie. Dzień po dniu... - Onet.pl Blog

Kompy ale gdy się dowiedzieli, że wpisuję im karę jaką jest odjęcie kieszonkowego w zeszycie od razu zeszli z kompa. Były też inne trudności z jedną wychowanką ale powiedziałam by poszła do magazynku i tam będę z nią odrabiać i pisać sprawozdanie. Po jakimś czasie przyszło do magazynku więcej osób. Zapytałam się wychowanki, która pisała wypracowanie jakie "ó" pisze się w słowie "wróciliśmy"? Ona mówi, że zamknięte. Pytam się innych i zdania były podzielone. Ja.Razem z Agatą ćwiczyłyśmy, potem przyszedł Adam i był koleś, który za każdym razem mi się przygląda a dziś nawet się do mnie odezwał. Muszę powiedzieć, że w stroju siłowym nie jest taki ładny jak w bluzie i kurtce. No na tej siłowni mi zeszło ponad dwie godziny. Wracając zrobiłam zakupy. A w domu pomyślałam, że odkurzę,umyję buty, upiorę papucie, zamiotę przed drzwiami i będę mieć mniej roboty jutro przed pracą. Potem oglądnęłam moje seriale „W11” i.Po znaczek trzeba wybrać numerek i czekać na swoją kolej po znaczek. Nie ma co się dziwić w końcu XXI wiek!!!! Moja kolej weszłam podbić książeczkę pani za biurkiem się mnie pyta kiedy mam termin do urzędu ja mówię, że po zakończeniu stażu. A ta mówi, że jeżeli jestem na stażu to nie muszę brać numerku, ponieważ naprzeciw tego pokoju jest pokój gdzie także się podbija książeczki. No jak mi się gorąco zrobiło kur…nie mogła tego powiedzieć kiedy byłam się.