O czym chcesz poczytać na blogach?

Sprawozdanie z wycieczki

romualdo.blog


choć nie używałem żadnych imion, nie pokazywałem twarzy na zdjęciach, oni wiedzieli o co chodzi
raczej (choć ostatnio odszedłem od tego i od razu zostałem zcenzurowany) nie pisałem na blogu o złych emocjach, zwłaszcza tych dotyczących pracy
bo tu ciekawostka - jeden z ludków z "fabryki".Dlatego, że tak naprawdę dojrzałem do tego, żeby... pisać pamiętnik
a w pamiętniku, jak to w pamiętniku, pisze się o wszystkim - nie tylko "sprawozdania z wycieczek" - o dobrych i złych chwilach; o tym, że wczoraj wkurzył mnie X, a dzisiaj posprzeczałem się z żoną

dlatego też to już ostatni.

runo leśne

Jestem wesołą dziewcznką.Siedzę w ławce z Kingą. To moja przyjaciółka, ale nie udało się nam trafić do tej samej grupy. Lubię uczyć się o zwierzętach i przyrodzie. Jeżeli w tym roku będzie tak fajnie jak w ubiegłym, gdy prezentowaliśmy nasze projekty, to już się nie mogę doczekać prezentacji.

W projekcie. To tyle, następnym razem napiszę więcej. Cześć!

Obecnie cały czas czekając , a z pani wróci ze szpitala opracowujemy w grupie sprawozdanie z wycieczki do lasu oraz sprawozdanie z wycieczki do Warszawy, gdzie uczestniczyliśmy w lekcji w Insektarium. Dopracowujemy  harmonogram działań. Mieliśmy.

carolca.blog

skomentuj (20)

^ o oto.. ^ 2004-06-04 23:17:22

standartowo sprawozdanie z wycieczki ;P

3 dni. wisła - czarne. pierwszy najważniejszy cel: świetna zabawa, próba zgrania klasy na sam koniec i sprawienie aby ta wycieczka była nie zapomniana, jednym słowem etat wycieczkowego pajaca sama sobie dałam..

***
pierwszy dzień. podróż. wyjście w góry. BURZA!!! no tak,.

Szkolny Survival

Później przyroda na której miała być kartkówka ale poszliśmy na prezentację o bezpieczeństwie w czasie burzy masakryczna była ale spoko później matma. Zadania robiłem z wyprzedzeniem (jak zwykle) a pan ochrzaniał prawie każdego przy tablicy(klasyka). Teraz czeka mnie basen... Tak tak basen mama mnie przekonała.Dzisiaj było sporo lekcji dzionek mi się dłużył ale nie było źle na W-Fie mieliśmy przygotowania do biegu na 60m a na polskim pisaliśmy sprawozdanie z wycieczki do Bełchatowa. A na matmie były ułamki na religi było to co zawsze czytanie kawałka tekstu z książki i robienie na jego podstawie trzech ćwiczeń.

tuuusia blog

Przez duże "O" ;)
żeby nie było przez cały czas NIEfajnie, dla odmiany jest super :]
pod nieobecność brata pozwoliłam skorzystać sobie z jego aparatu. głupek. wyjął baterie i myślał, że mnie pozbawi zabawki. ha! ;) to się grubo pomylił, bo mam wrodzony talent detektywa i znajdę wszystko,.Bić, bić! ;) jak ja to lubię:]

skomentuj (6)


2005-05-19 19:28:42
silver mountain '05
porządnego sprawozdania z wycieczki jako takiego nie było. skupiłam się tylko na minusach... niepotrzebnie. aż tak źle nie było! :P pomyślałam, że nadrobie zdjęciami (bo pomysłu.

m a m ą    b y ćmgosia 2005-06-13 17:04:42
skomentuj (5)


Tadaaaammmmm!

No i już koniec roku. Jak to szybko zleciało. Ale jakoś te ostatnie dni minęły beztrosko. Ja miałam pełen lux, bo nie jestem wychowawcą, więc mnie te wszystkie papierkowe pierdoły ominęły..Do wakacji to będzie cud. To właśnie uroki pracy w dwóch szkołach. Cała masa ocen do wystawienia, ostatnie kartkówki, poprawy, a do tego jeszcze cała masa sprawozdań, ankiet, ewaluacji itp. Na dodatek jeszcze ta cholerna kronika i bieganie za ludźmi żeby mi przygotowali kilka zdań sprawozdania z wycieczek, rajdów, konkursów, zawodów itp. Ciągle proszę się o jakieś zdjęcia czy dyplomy. Najlepiej, to jakbym sama w tym wszystkim uczestniczyła, to.

widząc niewidzialny świat - bloog.pl


3. Wciąż o chochlikach:

 • dodano: 07 grudnia 2008 20:57

  zgadzam się z tym, że istnieją chochliki. Ale jak je zdobyć? A czy mogłabyś wrzucić na swój blog ich foty?????????

  autor: Natal-c

  Już napisałam powyżej, jak można spróbować.  To tyle na dzisiaj! W następnej notce umieszczę najprawdopodobniej sprawozdanie z wycieczki na gorę Ossona. Pozdrawiam.

  Podziel się:
  Trackback:.