O czym chcesz poczytać na blogach?

Sprawozdanie

Laboratorium Urządzeń Techniki Komputerowej - strona Artura

Blog Radka
Blog Roberta
Blog Toma
Ciekawe linki
Grafika
Kurs HTML
Sprawdzanie swojego IP
Strona szkoły
Szablony
Szybkość łącza
Różne ciekawe linki
Sprawdź ile ci zostało ;)
Sprawozdania klasowe
Moja Stronka
Stronka Roberta
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
Kategorie: Wszystkie | Internet | Nuka | Sprawozdania z HTML | Sprawozdania z programowania w C++ | Sprzęt komputerowy
RSS
wtorek, 14 lutego 2006
Sprawozdanie III z C++
Link do pliku ze sprawozdaniem:

http://arturgo2.blox.pl/resource/Sprawozdanie_3_z_programowania_w_C2.doc.

Robert Świątkiewicz - Ząbki - Onet.pl Blog

Ministra Finansów .

Z uwagi na zasadę jawności finansowania wyborów Państwowa Komisja Wyborcza podaje sprawozdania do wiadomości publicznej w Biuletynie Informacji Publicznej, a komisarz - udostępnia na wniosek zainteresowanych (wcześniej musi wydać komunikat - w dzienniku o zasięgu co najmniej wojewódzkim - o miejscu, czasie i sposobie możliwości wglądu).

Pełnomocnik finansowy komitetu musi przechowywać dokumenty związane z finansowaniem kampanii przez co najmniej 12 miesięcy od dnia wyborów.

PKW albo komisarz wyborczy rozpatrują sprawozdania w ciągu pół roku. Na podstawie ich analizy mogą:

  • przyjąć sprawozdanie bez zastrzeżeń;
  • przyjąć sprawozdanie, wskazując na jego uchybienia;
  • odrzucić sprawozdanie w przypadku stwierdzenia pozyskania lub wydatkowania środków komitetu wyborczego z naruszeniem przepisów Ordynacji, przekroczenia limitu wydatków, naruszenia zakazów przewidzianych ustawą (np. zakazu zbiórek publicznych), naruszenia innych przepisów dotyczących finansowania kampanii (np. przekroczenia limitu wpłat osób fizycznych).


W przypadku wątpliwości co do prawidłowości sprawozdania, organ, któremu je przedłożono, wzywa komitet do usunięcia wad lub udzielenia wyjaśnień. Ponadto może zlecić biegłemu rewidentowi sporządzenie ekspertyz lub opinii i raportów.

Od decyzji o odrzuceniu sprawozdania.

Nowy Wiśnicz - Onet.pl Blog

Stare zaległości (których zgodnie z przedstawianymi sprawozdaniami nie było) oraz koszty bieżącej działalności  a 1,5 mln wydano na odsetki i prowizje  od kredytów (przez owe 2 lata).

W ten sposób "kula śniegowa" urosła do niebotycznych rozmiarów, niemożliwych do ogarnięcia. Wydatków było coraz więcej natomiast pieniędzy nie przybywało. W pewnym momencie zabrakło pieniędzy na opłacanie w wymaganym czasie skłądek na ZUS nauczycieli czy też wypłaty dla pozostałych pracowników oświaty. Gmina ma obowiązek składać kwartalne sprawozdania w których musi wykazywać jaki na dany dzień jest poziom tzw zobowiązań wymagalnych czyli faktur po terminie, nie zapłaconych wterminie składek do ZUS, wynagrodzeń itp. Takie sprawozdanie za pierwsze półrocze było podstawą wydania pozywtywnej opinii RIO dotyczącej zaciągnięcia kolejnego kredytu w roku 2011, na której podstawie bank udzielił kredytu. I tak na koniec czerwca 2011 roku nasza Gmina miała wg. sprawozdania przedstawionego przez jej urzędników, do zapłacenia zero zł czyli nikomu nie zalegała z żadną zapłatą.  Zbiorcze sprawozdanie zostało przygotowane na podstawie sprawozdań dyrektorów szkół, przedszkoli oraz pozostałych jednostek organizacyjnych. Prawie wszycy oni również wykazali zero zł zobowiązań wymagalnych na koniec czerwca.

To właśnie ma sprawdzać m. in. prokuratura...

Kiedy zrobiło się "gorąco" Urząd Gminy dostarczył w dniu 07.10.2011 roku.

Wilczy świat...Wilcze wspomnienia... - bloog.pl

Żadnego z nich. Według mnie to byli szpiedzy. Nie wiem co się święci, ale to nie wróży nic dobrego. A więc ogłaszam warty:

-Jared i Sandi -od północnego wschodu na południowy wschód

-Anna i ja-od północnego zachodu na południowy zachód.

Chi-mey, jako że jest szpiegiem, wyruszy na przeszpiegi. Uzuranami jest nowa więc zostanie i popilnuje obozu. Z wyprawy sprawozdanie napisze mi Chi-mey. Z pilnowania obozu- Uzuranami. A teraz kwestia wart: Z każdej dwójki napisze jeden wilk: np. Jared napisze i Anna(daje tylko przykład). Kto się zgadza, lub chce coś zmienić , niech pisze w komentarzach! Akcja zacznie się  14lipca po zachodzie słońca(lub wcześniej). Czekam na odpowiedzi.

 

Uwaga! Akcja zacznie się dziś o 22:30. Proszę pamiętać o napisaniu sprawozdań(!):

-Jared

-Anna

-Chi-mey

 Uzuranami nie napisała czy napisze sprawozdanie z pilnowania obozu, więc zobaczymy czy napisze.

Kociewski Rok Kongresowy 2010 - Onet.pl Blog

Wielkość Kociewia oraz liczność placówek, do których kierowałam owe dokumenty,zwróciłam się o bezpośrednią pomoc w rozpowszechnianiu ich na terenach poszczególnych kociewskich powiatów, do samych Starostw Powiatowych, oraz Urzędów Miast i Gmin.

  

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Terespolu Pomorskim

Sprawozdania

Zgodnie z wyznaczonym terminem,zaczęły spływać na moje ręce sprawozdania z rożnych placówek z terenu całego Kociewia. Łącznie na mój list odpowiedziały 64 placówki kulturalne i oświatowe.Zdecydowana większość sprawozdań, aż 58% , nadeszła z terenu powiatu świeckiego,pozostałe 36% z powiatu tczewskiego i 6% z powiatu starogardzkiego.

Z tego, co udało mi się dowiedzieć, instytucje, zwłaszcza szkoły z tego terenu swoje sprawozdania przekazały do Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. W toku prac miały one do mnie spłynąć, lecz niestety nigdy ich nie otrzymałam.

Pośród wszystkich 64 placówek,które nadesłały mi swoje sprawozdania, 38% zadeklarowało.

futbol-expert

Jest mniejszy problem, bo zawsze można jakąś dać z trzeciej czy ósmej minuty meczu. Spływają do poszczególnych redakcji sukcesywnie.

Ale los chciał inaczej - Andres Iniesta jedyną bramkę meczu zdobył dopiero pod koniec dogrywki, w 116 minucie (przynajmniej wg oficjalnej wersji FIFA - a nie w 117, jak chce Gazeta Wyborcza). Zobaczmy jak z tą sytuacją poradziły sobie wybrane redakcje.

Wspomniana "GW" niemal bez zarzutu. Pomylenie (i to tylko w nocie meczu - w treści sprawozdania jest prawidłowa wersja - 116) minuty strzelenia gola to drobiazg. Jest sprawozdanie, są foty - generalnie ok. Z kolei "Przegląd Sportowy" też niby sobie poradził. Jest okładka (choć akurat zdjęcie z pierwszej połowy - a nie jak w "GW" z momentu strzelenia gola), jest sprawozdanie. Ale na drugiej stronie - wpadka! Mówiąc językiem Jana Tomaszewskiego - wielbłąd! Otóż w komentarzu Macieja Szmigielskiego czytamy: "...I nie potrzeba do tego nawet bramek, żeby na długi czas zapamiętać finał w Johannesburgu. Pozostał tylko pewien niesmak, że mistrza świata poznaliśmy dzięki rzutom karnym, ale konkurs jedenastek zawsze też zwiększa moc dramatu."

 


Humor z życia Gminy Nowa Ruda

Miał ten plac zabaw rozbierać. Przecież to nie on bierze pensję za robienie takich rzeczy. Miał pójść tam i na własnych plecach stare huśtawki wynosić? Albo z własnej kieszeni opłacić ekipę, która by to zrobiła? Czy może miał dać zielone światło lokalnym „złomiarzom” na rozbiórkę mienia Gminy? Zastanawia również, dlaczego ktoś wysyła ekipę, która ma coś budować, nie sprawdziwszy najpierw, czy jest gdzie budować. Przecież ci ludzie nie pracują społecznie (w przeciwieństwie do Sołtysa) i trzeba im było za tę wycieczkę zapłacić.

Zapraszam do następnej części opowieści o okropnej wsi :)

Tagi: plac zabaw Przygórze Sławomir Karwowski sprawozdanie Wójt Gminy Nowa Ruda
12:19, obserwatorkagminy
Link Komentarze (2) »
wtorek, 09 listopada 2010
Odszkodowanie dla Radkowa

W artykule odnośnie Bożkowa i Koszyna (s. 1) Wójt Karwowski pisze o problemach przy budowie kanalizacji w Bożkowie. Oddajmy mu głos:

"(...) kanalizację kładziono niezgodnie z projektem i bez zgody burmistrza Radkowa (odcinek ten prawie w całości przechodzi przez gminę Radków). Na domiar złego z tego tytułu naliczono naszej gminie kilka milionów kary. Komu.

Sprawozdanie ze stażu

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Zamiast stanąć w mojej obronie, po prostu milczał, czyli jak zwykle zgadzał się z mamusią – ubolewa Patrycja. Od tej pory teściowa stała się w ich małżeństwie numerem jeden. – Wiedziała o nas wszystko, bo Michał codziennie zdawał jej sprawozdania. Był pod jej wpływem. Przykład? Podjęliśmy jakąś decyzję, a potem mąż jechał do mamy i po powrocie zmieniał zdanie. Miałam wrażenie, że wzięłam ślub z teściową! – oburza się. Walczyła, by to zmienić? – Oczywiście,.Czeka na mnie w domu, to leniuch bez ambicji i celu w życiu. Wracałam do pracy i widziałam Marcina – cudowne przeciwieństwo mojego męża. Po prostu zakochałam się w nim – przyznaje. Co było dalej? Wyjechała z Marcinem w delegację, spędzili ze sobą noc, potem kolejne. – Po powrocie do domu spakowałam walizki, wyprowadziłam się. Doszłam do wniosku, że moja decyzja o ślubie z Piotrem była zbyt pochopna. Nie kochałam go. Uświadomiłam to sobie, gdy poznałam Marcina – opowiada..

Rozstaniu podejmują mieszkańcy miast – prawie 58 tys. par. Spośród mieszkańców wsi na osobne życie zdecydowało się tylko niecałe 14 tys.

13 tys. z nich to związki trwające krócej niż 4 lata. Więcej rozwodów jest tylko w grupie par o stażu 5–9 lat. Najczęściej rozstają się młodzi, między 20. a 24. rokiem życia. Większość małżeństw rozwiązywanych jest bez orzekania o winie, a najczęściej podawana to niedochowanie wierności lub nadużywanie alkoholu przez męża..

Powrót do... - Onet.pl Blog

Przed kartką, jak tu się skupić, gdy wokół wszystko wiruje w zastraszającym tempie - widzę tylko takie króciutkie migawki: nauka-egzami-Robert-dom-Robert-operacja mojej siostry-Robert-egzamin-Szczecin-obiecane i wiecznie przekładane spotkania ze znajomymi-Robert. Heh, naprawdę chciałabym już wysiąść z tej karuzeli, krzyczę o pomoc, ale muzyka w megafonach jest głośniejsza, sama mocuję się z ogromnymi trybami i na oślep szukam maleńkiej dźwigni zatrzymującej mechanizm. Może uda.

Niezależnie od nastroju i dnia tygodnia, tu i teraz, albo tam i potem ^^

A poza tym? Hmm... jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim diabelskim planem ;) to być może, że już w sobotę się znowu spotkamy. A wtedy... ^^

Ok, a teraz małe sprawozdanie - uczę się do egzaminu, ciężko mi idzie (bo jaku tu myśleć o literaturze staropolskiej, kiedy w głowie zupełnie co innego wiruje...), ale stwierdzam, że gdybym na zerówce miała taka wiedzę jak teraz, na pewno bym nie poległa..

Piątek, trzynastego ^^
Heh, dziś właśnie mijają całe dwa miesiące odkąd oficjalnie jesteśmy razem. Wiem, strasznie to naiwne, żeby być dumnym z dwumiesięcznego stażu. Ale po pierwsze, jeszcze nigdy nie udało mi się z nikim TAK DŁUGO wytrzymać, a poza tym lata też składają się z miesięcy :P Heh, tak to się szczęśliwie, albo nieszczęśliwie składa, że oficjalnie zaczęliśmy trzynastego czerwca i.

ulaochocka.blog

Jej powab. Wkrótce DeeJay puścił jakąś wolną przeróbkę przeboju Roxette Listen to Your heart. Dziewczyna mocno do mnie przylgneła, namiętnie wdychając mój zapach i wszystko by mi się podobalo gdyby nie tepa twarz mięśniaka ze stolika. Piana płyneła mu z ust jak woda z Niagary, z radością po tańcu odprowadziłemswoją zdobycz do stolika, Dziewczyna podbiegła do mnie wkładając mi w kieszeń numer swojej komóry i całując mnie w policzek ze słowami dziękuję.

1,5 - 2 latach - to i tak będzie fajnie. W końcu tutaj już na etapie nauki mi płacą. To po pierwsze, a po drugie na wynagrodzenie rzędu 2 tyś w swoim realnym etatowym świecie potrzebowałam 5 lat pracy 8 godzin dziennie. Zaczynałam jak każdy - od stażu. W 2003 roku wynosił 440 zł:D
Więc warto być upartym i działać dalej. Nawet gdy rodzina i znajomi pukają się w czoło;) słuchając moich planów odnośnie mercedesa:D Ale co tam. Udowodnię im że można. Nawet jeśłi jeszcze wiele zarwanych nocy przede mną.
A wracając do efektów w czercu. Punktów było 4205 a ludków w grupie 151. Więc ciągły i systematyczny wzrost:D
I tego się trzymam :D
Cieplutko i optymistycznie działamy razem i do przodu:D

Tagi: sprawozdanie, fm group

skomentuj (2)
.
1,5 - 2 latach - to i tak będzie fajnie. W końcu tutaj już na etapie nauki mi płacą. To po pierwsze, a po drugie na wynagrodzenie rzędu 2 tyś w swoim realnym etatowym świecie potrzebowałam 5 lat pracy 8 godzin dziennie. Zaczynałam jak każdy - od stażu. W 2003 roku wynosił 440 zł:D
Więc warto być upartym i działać dalej. Nawet gdy rodzina i znajomi pukają się w czoło;) słuchając moich planów odnośnie mercedesa:D Ale co tam. Udowodnię im że można. Nawet jeśłi jeszcze wiele.

aniki.blog

Rok, daje ocenę dopuszczającą, argumentując, że K. przez wakacje będzie chodził na kurs niemieckiego, więc może mieć z WOSu  dwa... Można by tu długo wyliczać. Można też zapytać co na to rodzice? Ano byli tacy, co interweniowali - w zeszłym roku nawet wydawało się, że skutecznie, aż do czerwca tego roku, kiedy to ich młodsze pociechy zaczęły ostro dostawać w dupę od owej pani.
A dyrekcja? -  nie pytajcie. Po 6 latach pracy ciągle nie zrozumiałam lokalnych.

Ten sposób o śmierci syna, brata, kuzyna...Niby żyjemy w erze internetu, ale jakiś taki niesmak czuję.

skomentuj (1)

Muszę... 2010-06-10 23:59:20

napisać sprawozdanie z realizacji stażu. Strasznie się przy tym męczę, bo nie cierpię wystawiać sobie laurek, zwlaszcza na 20 - 30 stron, a do tego właściwie rzecz się sprowadza.Najgłupsze jest to, że wychwalać się muszę za udział w szkoleniach, kursach, osiągnięcia.

Sprawozdanie z praktyk

Życie to próba spektaklu, który nigdy się nie odbędzie... - Onet.pl Blog

Z mieszkania. Postanowiła trochę pospacerować po okolicy.

***

Madryt

Narada skończyła się. Trener mówił im o przeciwnikach, meczach, taktyce. Jutro mają być na 14 w Wiedniu. Tam spotkają się ze swoim rzecznikiem i organizatorami. Dowiedzieli się także, że UEFA załatwiło im pomocników, lekarza oraz rehabilitanta. Wszyscy udali się do swoich pokoi. Fernando Poszeł po Ikera i razem zamierzali iść do Davida. Zauważyli, ze ich.

Zachęcam cię do podjęcia tej pracy.

Vivien wahała się. Z jednej strony była zła, że dowiedziała się o tych planach dopiero teraz. Wiedziała, że

jest to sprawa ekspresowa.

-Jeśli się zgodzisz, możemy uznać to za twoje praktyki. Czyli zwolni cię to z egzaminu. Ale

odpowiedź należy do ciebie.

Po takich praktykach, zawsze będzie łatwiej znaleźć prace. Obezna się w świecie piłki nożnej. Może pozna kogoś, kto zaoferuje jej pracę na przyszłość?

Tam musisz się zgłosić najpóźniej do czwartku. Tam dowiesz się wszystkiego.

-Dobrze. Dziękuje.

-To od jutra przekaże nauczycielom , że jesteś na praktykach. Ale pamiętaj, to od tych praktyk zależy jak zdasz rok. Na koniec dostanę sprawozdanie od trenera. Postaraj się. Aha, jutro już nie musisz przychodzić na uczelnię. Najlepiej idź załatw wszystko w związku z pracą.

-Do widzenia!

-Do widzenia.

Vivien poszła do domu. Jednak miała rację, ten dzień.

tak-i-nie blog


Klik...
Jestem już zmęczona.
Tak bardzo potrzeba mi wypoczynku, że aż mnie skręca.
Do kitu te wakacje.
Świadomość września i konieczność przyjeżdżania do Warszawy na te cholerne praktyki mnie dobija.
Szczególnie w taki upał.
Mam już dość dojeżdżania.
Tak bardzo chciałabym już znaleźć się na stałe tam gdzie jest moje miejsce.

Poza tym chcę wyjechać.
Nad morze najlepiej.
.
Co zostało zrobione do tej pory, a że najważniejsze rzeczy już zostały wykonane, jest w posiadaniu większości dokumentacji :); pozostałą część dokumentacji tak-i-nie uzyskała robiąc jej zdjęcie :)
Ciekawe z czego dziewczęta zrobią sprawozdanie, skoro mam większość dokumentów :)

Sprawa numer 2.
Podbudowałam się. Przekonałam się o tym, że do jakiejkolwiek pracy bym nie poszła dam sobie radę.
Pewność siebie mi wraca. Ta, którą uwielbiam.
[Natentychmiast pomogło :)]

Sprawa numer 3.
Się zdystansować muszę i przestać myśleć o pracownicach Marsjanina.
Jak będę taką zrzędą to jeszcze faktycznie dostrzeże jakąś uśmiechniętą.
Zresztą im też dyskretnie pokażę, gdzie jest czyje miejsce. I teren swój zaznaczę.

Co tu dużo komentować... - Onet.pl Blog

Zdziwiłem się jak Platini ogłosił, że faktycznie dostaliśmy te mistrzostwa. 

No i OK, fajnie, mamy mieć Euro za 3 lata jakoś o tym czasie. 

Prace trwają pełną parą mimo ogólnoświatowego kryzysu, znikają czerwone kropki w sprawozdaniach przeróżnych komisji sprawdzających stan przygotowań naszych władz i organów odpowiedzialnych za przygotowania.

Jak każdy kibic cieszę się, że robimy taką imprezę. Faktycznie nie jest to łatwe zadanie tak na ugorze zrobić.

Więc jakiś tam stan gotowości był.

Pod koniec września, na krótko przed końcem szkolenia, odbyły się egzaminy. Trochę tego było do wkuwania bo dla mnie humanisty jakieś przekładnie, wirniki, układy hamulcowe i inne tego typu sprawy związane z działaniem i naprawą śmigłowców były co najmniej czarną magią. Ale wszyscy zdaliśmy i otrzymaliśmy coś na kształt świadectwa, na wyjazd zaś dało kolejną belkę, podwyżkę żołdu i skierowanie do kolejnej jednostki w celu odbycia praktyk.

Tym razem WKU zastosowało taktykę odwrotną i poprzerzucało nas jak najbliżej domostw tak by jak najwięcej oszczędziły poszczególne jednostki.

Trafiłem do Pruszcza Gdańskiego do 49 Pułku Śmigłowców Bojowych ok.100km od.

Sprawozdanie finansowe

EASY RIDER

Ze stanowiska. Wychodzi więc na to, że raport specbrygady został niegodziwie wykorzystany przez kuratorium, które (sic!) nie miało zielongo pojecia o sukcesach wychowaczych tej szkoły. Dzisiaj przeczytałem w gazecie, że jednak  dyrektorka pracy nie straci, bo ktoś chyba w kuratorium doznał olśnienia. Nie musi też wprowadzać programu naprawczego, tylko pisać sprawozdania z tego, co od dawna z powodzeniem realizuje. Jednak zbukowy smród rozszedł się po Polsce - Za twoje staranie i dobro, kijem Giertycha w Ziobro. Stąd wnisek, że elperowsko-weszpolskie jaja są trujące.

   Pewnie w trosce o zaopatrzenie nauczycieli w jaja, kuratorium wrocławskie na wniosek jakiegoś becwała z MEN, wypichciło.

Koniu jeździ, ale żeby aż taka niewiara. Swoją drogą cwany ten pisorowaty kandydat na prezia miejskiej spółki, który z braku wiary chce sobie zabezpieczyć tyły. Nie jest to nic dziwnego, gdyż takie praktyki sa normą w naszym mieście.

   Rozśmieszyła mnie radiowa rozmowa szefa nauczycielskiej "S", który niewiele ugrał finansowo u prezydenta  (raczej niczego nie dostał), ale i tak był dumny, że ugrał coś, co nie wiąże się z finansami. Ale co ugrał, to nie powiedział. Podpisali jedynie protokoł rozbieżności i poszli do domu, a brać dyrektorska może sobie pogwizdać na większe dodatki. Ja to akurat rozumiem, gdyż zgodnie z zapowiedzią prezydenta ich rządy mają.

Świat według Hegemona

Się poczuć jak w centrum kosmicznym, które próbuje nawiązać kontakt z obcą cywilizacją. Na szczęście prawie zawsze znajdzie się inny, asertywny pasażer, który mniej lub bardziej grzecznie poprosi delikwenta o wyłączenie dźwięku.

Kobiety lubią głośno rozmawiać, nawet wtedy, gdy relacjonują koleżance intymne wydarzenia z ostatniego weekendu. Sprawozdanie jest doskonale słyszalne w czterech sąsiednich przedziałach.

-         Kaśka, wiesz, o mało co, a wyszłabym za mąż!

-         No co ty, nie zalewam, taki jeden się do mnie wczoraj na imprezie przyczepił, prawie się oświadczył.

-         Nie młody był, w pewnym momencie powiedziałam mu, że jakbym.

Ów młodzian chciał z nią zrobić. Miny mimowolnych słuchaczy-pasażerów bezcenne!

Głośne rozmowy telefoniczne uwielbiają też kobiety typu bizneswomen. Przekształcają one przedział w biuro. Wsiadają, wyjmują papiery i kolejno załatwiają rozmowy służbowe.  Często są to sprawy, które nie powinny być słyszane przez osoby postronne – kwestie finansowe, personalne czy prawne. Raz trafiła się rekordzistka, która jeszcze nie weszła do przedziału, a już rozmawiała. Przerwała tę czynność tylko na moment, gdy pociąg wjechał do tunelu i straciła zasięg. Pełen mój podziw wzbudziła, gdy okazało się, że potrafi założyć płaszcz, czapkę i rękawiczki oraz pozbierać wszystkie swoje szpargały z.

...I SIĘ DZIWIĘ-Gdy kobieta zostaje sama znajomi sie od niej oddalają , gdy mężczyzna zostaje sam mówią, że biedny sam sobie nie poradzi i już biegną z pomocą

-Gdy kobieta zostawia rodzinę dla innego jest wredna, gdy to samo robi mężczyzna-mówią, widocznie nie dbała o niego żona

-Gdy kobieta potrafi zadbać o swoje finanse mówią, że cwana,mężczyzna jest zaradny finansowo

-Gdy kobieta zostaje sama z dzieckiem -widać zasłużyła, gdy mężczyzna zostaje z dzieckiem-jakiż to wspaniały , kochający ojciec

Na dodatek mężczyzna sie ładniej starzeje.

Na starość jest bardziej przystojny , nie chowa urazy, nie jest pamiętliwy,. ZAŁÓŻ BLOGA...JAK? 2012-01-23


I już na początku miałam problem z założeniem blooga

Dlaczego bloog a nie pamiętnik, relacja, sprawozdanie, opinie?

Dlaczego założono, że każdy zna angielski, uczył sie informatyki i rozumie wszystkie wyrazy i polecenia/tagi, trackback, Trop url, interfejsy/Ja nie rozumiem, uczyłam się niemieckiego i rosyjskiego, informatyki nie miałam i jestem niemłoda.Czyli co to nie dla mnie??Zewsząd emanuje język angielski, wystawy, tytuły pism,.

Sprawozdanie z wycieczki

Jedno serce, jedno bicie, WISŁA KRAKÓW ponad życie....

Stwarzali boczni 
pomocnicy. Zarówno Gołoś jak i 
Błaszczykowski osamotnieni w 
ataku sami nic nie zdziałali. Ich desperackie wycieczki pod pole karne 
Lechitów na niewiele się zdały. Trzeba 
jednak zauważyć, że to nie był najlepszy mecz w wykonaniu tych.Po brakach w 
przygotowaniu. Także Głowacki sumiennie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Ta para
 stoperów tworzy ciężką zaporę dla rywali. Gdybyśmy jeszcze mieli taką doskanałą parę a
 ataku to było by światnie. 
Nie jest tajemnicą że Wisłę dopadł.Tabeli!!! 2007-04-01 Siemka. Dzisiejszą notkę zacznę od sprawozdania z meczu Polska& Armenia. Armenia 
okazała się dużo bardziej wymagającym rywalem niż Azerbejdżan. Jednak i tym razem 
.

jakoś mi tak... pomarańczowo

Zmartwiłam się troszkę, bo pisanie sprawozdań nie należy do moich ulubionych zajęć. okazało się niestety, że muszę. Idziaczek tymczasem dostał, ni stą ni z ową ataku histerycznego śmiechu.
-a pani, za karę że się pani śmieje z koleżanki, napisze mi kartkówkę, o!
-ale ja dzisiaj nic nie umiem. -.Tak więc już drugi dzień siedzę sobie tutaj, jak ktoś włazi z zamiarem wyciągnięcia mnie stąd, to udaję, że mam do zrobienia jakieś potwornie długie sprawozdanie; troszkę grzebię w sieci, troszkę się bawię empetrójkami, troszkę tłukę w prehistorika... najlepsza rzecz, jakiej nauczyłam się na studiach, to: "tysiąc i jeden sposobów jak obijać się koncertowo, podczas gdy wszyscy myślą, że ciężko pracujesz". jutro i tak się pewnie nie wykręcę od wycieczki ze święconką, to co roku moje bojowe zadanie, ale co tam. pogoda ładna, wyprowadzę jajka na spacerek do parku, wrócę po godzince i po krzyku..

bo jest w życiu parę dobrych chwil, bo jest paru ludzi, bo jest po co żyć . . . [ emo girls

Kolezankami, kolegami... no i ON. muszę wreszcie go poznać. jak mi radzicie, wykreować dobrą sytuację... tylko się boję że w tej sytuacji za bardzo mi nogi zmiękną o.O
zobaczę czy się za mną stęsknił przez te dwa tygodnie^^... ech.
opowiem Wam co i jak, przynajmniej tak myslę ;D
Się do mnie (chyba) uśmiecha :D. i co? powiecie mi, co ja w tej sytuacji mam zrobić??
ach, wreszcie się wygadałam. 
wiec moge przejść do sprawozdania z życia codziennego. wczorajszy dzień nalezał do zjebanych(przepraszam za słownictwo). to znaczy: ogólne przygnębienie, było mi smutno. na.I owca Marycha :))

Z piątkowego ubierania choinki przed szkołą nici. Przynajmniej dla mnie bo musiałam załatwić ortodontę (dosłownie ^^), potem wycieczka krajoznawcza z moim cieniem (drugą właścicielką bloga) na ćwiczenia zabijające skoliozę i nie udane próby samobójcze na basenie...