O czym chcesz poczytać na blogach?

Sprawdzian z historii 2 gimnazjum

girl-with-brown-eyes.blog.pl

Ale jakoś nie mam siły, by się do tego zmusić, wydaje mi się, że to umiem, co z pewnością jutro okaże się mrzonkami ;> Mmm jestem śpiąca, zmęczona i pochłaniam zatrważające ilości słodyczy i tak już od kilku dni. Chyba jednak muszę wrócić do swojego wewnętrznego zakazu... Kiedy.

skomentuj (1)

może wiosna ? 2003-01-10 21:53:21

I znowu weekend.... mmm jak dobrze, można się bezkarnie lenić, leżeć w łóżku do południa, albo.

Zakręcony, że kiedy poszłam do niego poprosić, by jednak przywrócił swoją poprzednią decyzję, to powiedział, że... „Przecież zwolnieni sprawdzianu nie piszą” – nie wiem jak ja przeżyję z nim 3 lata w tej szkole !
·Znalazłam „Dzieci z Bullerbyn”.Zbędne kg i cm, ale przecież nic nie dzieje się samo. Miałam już kilka celów, nową szkołę miałam przywitać smukłą sylwetką, na zakończeniu gimnazjum miałam być lżejsza o kilka kg, teraz mam wesele M. ale coś czuję, że jak zwykle nici z mojej oszałamiającej figury, ja chyba po prostu.N’roll’u z lat 60tych i 70tych ;)

Poza tymi epokowymi odkryciami nic nowego – w szkole wystawianie ocen, [sprawdzianu z historii nie pisałam, a profesor S. wpisał pozwalnianym po dwa stopnie, jego roztargnienie doprowadzi mnie prędzej czy później do szału –.

fiction factory

Tydzień i mimo, że bawię się naprawdę fantastycznie to wracam tak zmachana że czuję się jakbym w ogole wolnego nie miała... w wakacje mogę sobie zaszaleć, bo są długie ;) chciałabym już lato ;D

z przeszłości
można nawiązać kontakt z ludźmi w minutę [albo i.(6)


2005-02-11 16:33:43
149
grejt. w tym tygodniu byłam na 8 lekcjach, z czego 2 to sprawdzian z historii. i to był absolutnie straszny sprawdzian... coraz poważniej zastanawiam się, dlaczego wybrałam rozszerzoną historię.
Oczywiście i gorsze momenty ale nic nie jest idealne ;) a jako że dziś jeszcze siedzę w domu to uczę się to jutrzejszego obrzydliwego sprawdzianu z historii. w gimnazjum były po prostu boskie sprawdziany z historii: mnóstwo pojęć i w ogóle ogromny materiał do opanowania ale były podane wszystkie pojęcia,.

Maturę też przełożymy kiedyś!!!!!!! - bloog.pl

moi drodzy moje drogi dobre kobiety kochani

miłego średniodługiego czterodniowego weekendu:D

 po długim łikendzie nie ma żadnego sprawdzianu - a jak!:P są za to dwie geografie i wok:D:D:D hahaaa wiec nie wiem co gorsze - sprawdzian czy dwie godziny w BWA z panią szkodnik?:P

- ja czuje to samo:P) na tematy klasycyzmu sentymentalizmu i rokoko.

 

pozdrowienia dla Piotra, któremu podczas liczenia średniej z historii wyszło 6,9. taaak, chyba jest typowym humanistą;)Podziel się:

'no ale jak na przykład w takim gimnazjum numer 3 w kiblu sikaliśmy do pisuarów to wszyscy zawsze zaglądali do mojego żeby wyleczyć kompleksy. no weźcie'

 

Piotr

 

ogarniam syf w moim życiu . - nie przeszkadzać .

Jutro kartkowka z pp i pyta z hist, we wtorek kartkowka z chemi, no i jak by tego bylo malo zawalilam spr z biol i geo. Ryczec mi sie chce. Ja chce do gimnazjum.... Chce sie stad wyprowadzic gdzies daleko, poznac nowych ludzi ktorzy mnie zrozumieja.
Czy to.13:30 Hej właśnie mi sie ładuje film "w ciemności" wiec ja tylko na chwilke. Czeka mnie tydzien sprawdzianow. Zawaliłam sprawdzian z geo;// Czeka mnie wypracowanie z polaka na rozszerzeniu;// No i trzeba sie uczyc na bio, ang,niem, polak,hist i.Nie chce sie wychodzic na dwór;// Ehh czytam potop, nie jest taki zły jak myślałam. Nadrabiam zaległości w filmach. Jutro mam zamiar zrobić z historii i jeszcze w tym tygodniu nauczyc sie na geografie. A w drugim tygodniu ferii biologia, matma i polski. Jestem ciekawa czy mi sie to uda. Mam.0 ;)) poniedziałek, 12 marzec 2012, 21:22 Hej dzisiejszy dzien zaliczony do udanych. Byłam dzisiaj w mojej starej szkole, prawie nic sie nie zmienilo. No i byłam u dermatologa, musze zrobic badania na tarczyce.