O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sprawdzian z historii

Elfy zabarwiaja mój świat kolorami letnich kwiatów

0 poniedziałek, 18 czerwiec 2007, 16:38 Czy jestem szczesliwa? Tak, ale tylko z jednego powodu. Mam juz dosyc, mam swoje zycie i chce z niego korzystać, tylko jak......Z regóły jestem usmiechnietą dziewczyną i nie bede tego zmieniać przez moją pieprznieta rodzine dla której jestem tylko popychadłem,.Troszku w dom. Ale dzisiaj było zaczepiście zimno, lubię jak mrozik szczypie mi nosek, ale nie za długo, lubię zime, ale szczerze mówiąc nie mogę juz doczekać sie wiosny. Miałam sie dzisiaj troszkę pouczyć z matmy na ten sprawdzian z całego roku i nic, siedziałam na czacie, jakby nigdy nic. Bawiłam sie jak małe dziecko, przy głośnej muzyce. Serce mi mocniej bije, czegoś tu nie rozumiem, widze ciemność i małe serduszko które cieszy sie ze ma kogoś.Sans MS" color="#cc99ff" size="4">I tak upłynął dzień 3. Pierwszy był W-F i grałyśmy sobie w tenisa stołowego, potem historia i polski, matma. Na geografii pani pytała z mapy i dostałam 4. A z biologii wychodzi mi na półrocze 3 z historii zresztą tez. Po lekcjach poszłyśmy z dziewczynami do Domu Kulktuy wybrać c piosenki i ułożyć kawałek układu, i tak sie stało. Mama mnie odebrała, w domu byłam gdzieś tak o 17 no i teraz mi sie nudzi, trzeba jeszcze napisać z.

luty - wrzesień 2006 // archiwum notek z fable.mylog.pl

Przeczytałam przed chwilą gdzieś w sieci i mimowolnie uśmiechnęłam się, bo ja też bardzo lubię przybierać różne pozy, tupać nóżką i upierać się, że 'to jest be'.

- A ty? Ty lubisz chodzić na randki, mademoiselle? - zapytał od dawna tu nieobecny doktor On.
- Nie wiem. Bo ja nigdy nie byłam na randce.

I przypomniało mi się, że o bosz, za dwa miesiące i dni cztery kończę siedemnaście lat.

Zacznie się sezon polowań na.Do siebie, śmieję się do siebie na ulicy, śmieję się gwałtownie i histerycznie, obok ludzi zmęczonych śmiertelną powagą świata. Poważnieję wśród hałaśliwej młodzieży, której głównym problemem jest nielubiana koleżanka X albo sprawdzian, do zaliczenia którego zabrakło jednego punkta, albo ubiór na sobotnią imprezę.
Siadam na ławce i wyciągam książkę. I przykro mi to stwierdzić, ale od tego momentu nie istniejesz dla mnie. Nie istnieje cały.Zawyrokowała, że "pojadą albo wszyscy, albo nikt", w związku z tym pojedzie też wasza ulubiona oportunistka Mi (:-///), bo nie chce sprawiać kłopotu. Waszą ulubioną oportunistkę, która otrzymała ostatnio najlepsze w klasie oceny z historii i geografii, przestały już doprawdy bawić komentarze kolegów i koleżanek z klasy. Ma na ten temat swoje zdanie, ale jest przecież oportunistką i... no, nieważne. Zresztą, przecież nie kupię kałasznikowa i ich wszystkich nie.

`Z kości wysysać szpik. - Onet.pl Blog

Wczoraj? - Nic nadzwyczajnego
102. Co robiłaś dzisiaj? - Byłam na występie
103. Co robisz w tym tygodniu?  - Mam pewien plan, strasznie ważny ;]
104. Co robiłaś w zeszłym tygodniu? - Byłam na próbach I jest pochmurno. Wygląda tak, jakby zaraz miało podać. I chyba będzie... Rano to jeszcze w miarę ta pogoda była, ale teraz? fe, okropność. Jutro znów do szkoły, bo już mam po rekolekcjach. Mam powtórzenie (na ocenę) z polskiego i sprawdzian z historii. Nauczyłam się tylko z polskiego, ale nie całości. Liczyłam na to, że dzisiaj się dalej poduczę, ale jak wygląda - nie chce mi się wcale. A jak sobie pomyślę o historii to już wgl masakra jednym słowem. Jutro w szkole miał.

Z życia licealistki - Onet.pl Blog

Jestem bardzo zajętą, wręcz rozchwytywaną osobą. Każdy przedmiot chciałby się ze mną umówić. Ale nie ma tak łatwo, poświęcam się jedynie dla tych najpiękniejszych. :D

  Złota Rada Cioci Licealistki: nie grajcie w statki na historii. Albo grajcie, ale nie w zeszycie od historii. Skutki: uroczy bacik oraz zeszyt do przepisania. Tak więc historia wygrała zaproszenie na romantyczną randkę we dwoje. Szczęściara! 
  Dzisiaj rozebrałam choinkę,.
  Powodem dla którego jeszcze nie wylądowałam w szpitalu psychiatrycznym jest moja nadzieja na zbliżające się ferie. Przy okazji te ferie kandydować będą pewnie do plebiscytu najlepszych ferii w moim życiu, ponieważ wybieram się z dziewczynami w góry! Bukowino Tatrzańska- nadchodzę! :D Plany są zacne i jak na razie tylko one powstrzymują mnie od załamania psychicznego. Cóż, pobiłam chyba rekord ocen, które są pomiędzy 3/4 lub 4/5 i rekord dopytywania i pisania dodatkowych sprawdzianów i popraw! No ale opłaciło się- z geografii czwóreczka, elegancko, reszta okaże się jutro. 
  Tak więc plan na najbliższy tydzień:
1. Nie zwariować
2. Kupić buty w góry i czapkę
3. Być.

Sprawdzian z historii 1 gimnazjum

"Tą chwilą żyj, za chwilę chwili nie ma" - Onet.pl Blog

Mama bardzo lubi książkę "Ania z Zielonego Wzgórza"...xD. Faajnie...

26 lutego skończyłam 14 latek:).
Chodzę do klasy IId w Gdańskim gimnazjum.

Bla bla bla...

Kooocham zwierzaki, mam ich w domu...yyy...raz, dwa, trzy, cztery. Pies, szynszyla, żółw (drugi pojechał.
 

Poznaj historię bestialsko zamordowanego psa...
chciał żyć, chciał kochać...
zaufał.
Było takie miłe, dziękuje Wam:*

No, to na razie tyle, weszłam tylko na chwilę, żeby napisać notkę i upamiętnić ten dzień;). Jutro mamy sprawdzian z geografii, a jeszcze się nie uczyłam O_O.

No to paa:*
ona ^_^ (15:50)
  Tamagochi
 • ekologiczna gra
 • laboratorium
 • prowadzisz własny biznes (super!)
 • zdenerwuj faceta 1
 • zdenerwuj faceta 2
 • zdenerwuj faceta 3
 • zdenerwuj faceta 4
 • robisz hamburgery
 • robisz hamburgery2
 • robisz hamburgery3
 • Taniec z Gwiazdami

ania14 blog

Wybrala sie na wagary .. bo praktycznie rzecz biorąc prawie wszystkie klasy z mojego gimnazjum opuściły teren szkoły :)
A dzisiejszy dzionek zaczął sie niezbyt ładnie : Brzydka i pochmurna pogoda a do tego ziimmnoo ( 6 stopni w + ). Tak jak większość mojej klasy, poszłam tylko na 1 lekcje czyli geografię :).
A następnie odwiedziałam panią Szymkowiak grzecznie mówiąc : dzień dobry i dowidzenia hihihih :).
Po.Dzień wiosny :)
No akurat dzisiejszy dzionek nie przypominał wiosny : padał śnieg :(
Ogólnie dzionek był spoko. poza tą 2+ z matmy i sprawdzianem z chemii :(((.
Przy okazji na historii zauważyłam że jestem dzis jakaś b. rozdrażniona .. dokładniej przekonał się o tym kolega " skóra" który ładnie zarobił ode mnie z.