O czym chcesz poczytać na blogach?

Sports champions

Sprintem - bloguje Soku

AFP


AP


AFP
22:10, soku3 , Fotogalerie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 lipca 2006
Piękna Maria w stroju kąpielowym

Na stronie Sports Illustrated znaleźć można sesję zdjęciową z Marią Szarapową reklamującą bikini..

AFP
15:29, soku3 , Fotogalerie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 15 lipca 2006
Laski w akcji

Onet.pl zamiescił na swojej stronie kolejny bardzo ciekawy fotoreportaż. Tym razem są to zdjęcia z 14. edycji turnieju hokeja na trawie kobiet Rabo Champions Trophy rozgrywanego w holenderskim Amstelveen.

Piłkarskie newsy - Onet.pl Blog

Wasielewski. Czwórka bez sternika stoczyła pasjonujący wyścig w walce o mistrzostwo olimpijskie. Na Igrzyska jechali po złoto. Za to Tomasz Majewski był zupełnie anonimowy w świecie sportowców. Zaskoczył nas wszystkich, podobnie jak swego czasu Małysz, gdy nagle zaczął wygrywać.
A Małysz? Jego w konkursie już nie ma.Hhegemonia Adama już się skończyła. Teraz.
czyżby wszyscy mieli ręce w gipsie??

19 grudnia 2008
UEFA Cup vs. Champions League
Sieć internetowa:

www.onet.pl
www.pilkanozna.pl
www.90minut.pl
www.fifa.com
www.uefa.com
www.pzpn.pl
www.reprezentacja.net
www.sports.pl
www.zprp.pl
www.interia.pl
www.legialive.pl
www.wislakrakow.com

Zdjęcia:

www.planetworldcup.com
www.fifa.com

Z usmiechem w sporcie i muzyce :) - Onet.pl Blog

Artykuły z dziedziny kultury i sportu. Najwięcej jej tekstów obecnie pojawia się w portalu Wiadomości24.pl, chociaż można ją znaleźć również w innych miejscach. Zaczynała, co ciekawe, jako dziennikarz sportowy GKS Bełchatów, następnie pisała do Felietonów, Futbol-Maniak, Sports.net, Openmusic czy Łowimy-talenty. Od dawna interesuje się piłką nożną i to tej dyscyplinie poświęcone są jej sportowe felietony. Jest m.in. komentatorką Ligi Mistrzów, a ostatnio najwidoczniej doceniono również jej walory głosowe, bowiem dostała propozycję pracy w radiu w.czeka nas finałowe spotkanie w najbardziej prestiżowych rozgrywkach świata - Lidze Mistrzów. Na Wembley w Londynie zagrają najlepsze drużyny, hiszpańska FC Barcelona i angielski Manchester Utd.

Ostatnio te dwa zespoły w europejskich pucharach Champions League grały ze sobą dwa lata temu. Wówczas wygrała Barcelona 2:0. Eksperci typują, że i tym razem może wygrać ten sam zespół. Podopieczni Pepa Guardioli w grupie nie przegrali żadnego meczu, a w fazie pucharowej wyeliminowali Arsenal Londyn (w pierwszym meczu Arsenal wygrał.

w piłkę kopane

Brak Rengifo nie powinien zaważyć na skuteczności Lecha. Peruwiańczyk w meczach wyjazdowych zdobył ledwie 1 bramkę. Najskuteczniejsi poza własnym stadionem są: Stilić (7 goli), Lewandowski (5 goli), Murawski (2 gole). Wszyscy oni wystąpią w niedzielę.

A będzie tak - sports.pl swoje, ja swoje, a boisko swoje. Najlepiej byłoby, gdyby po prostu zwyciężył dobry futbol.

01:30, grubsik1 , Ekstarklasa
Link Dodaj komentarz » .

 

      Z lektury weekendowego numeru "Przeglądu Sportowego" (artykuł Macieja Kaliszuka "Slavia zamiast Barcelony"), wreszcie jasno dowiedziałem się, jak będzie wyglądała droga polskiego mistrza do upragnionej Champions League. Według zmian zaproponowanych przez Michela Platiniego, tuż przed bramą do piłkarskiego raju nie stanie nam już Barcelona, Real czy Manchester United. O grupę będziemy walczyć co najwyżej z zespołami pokroju Olimpiakosu czy Anderlechtu. Nic tylko się cieszyć. Ale zaraz.