O czym chcesz poczytać na blogach?

Sport live

Life is waiting for you - Vida é esperar por você - Onet.pl Blog


19 marca 2007
Negra domingo (Czarna niedziela)
Pechowa niedziela dla naszych sportowców, nie wiem czy każdy oglądał skoki Adama Małysza, Formułe 1 z Robertem albo chociaż sport lub wiadomości. Trzeba przyznać, że nad polakami wisiało nieszczeście. Na początku gdy do końca wyścigu F1 zostało 20 okrążeń, bolidowi.


O meu amigo Miguel é português, mora em Lisboa na Avenida da Liberdade. O Miguel tem 27 anos, é enfermiero e trabalha num hospital. Trabalha muito. Normalmente trabalha da segunda até a sexta-feira e ás vezes de noite. Tem pouco tempo livre e por isto não pratica nenhum desporo. Os sábados, vê os filmes americanos, bebe cerveja com os seus amigos ou visita a sua família. Os domingos, estuda inglês e espanhol. Às vezes dá um passeio com a sua enamorada Cristina. A.
Our Lady Peace
 • 4am
 • Angels Losing Sleep
 • Where are you
 • Innocent
 • Somewhere Out There
 • Life
 • Thief
 • Clumsy
 • Automatic Flowers
 • One man army
 • Whatever(live)
 • Superman's Dead
 • Is anybody home
 • Naveed

Sasuke i Sakura na Studiach - Onet.pl Blog

Poszli spac zmeczeni, zreszta jutro kolejne zajecia na Konoha University ^^

Z samego rana nasza 10-tka spotkala sie na uczelni i poszla na swoje zajecia, dzis studenci 2-roku maja egzamin praktyczny ze swoich dziedzin - pisemny, godzinny

Hiraki po  skonczonym egzaminie byla strasznie zaskoczona poniewaz zostala zapisana na praktyki gimnastyczne w Konoha Center Sport na 2 tygodnie w Pazdzierniku ^^

Hiraki szla wlasnie z egzaminu gdy spotkala Kib-e i Shikamaru idacych do restauracji studenckiej na obiad tak jak reszta ich przyjaciol ^^

Hiraki - Kiba!
Kiba - Hiraki!(podszedl do zony i czule ja pocalowal)
Hiraki - Kiba, w Pazdzierniku mam praktyki w Konoha Center Sport przez 2 tygodnie(usmiech)
Kiba - Ja i Shikamaru.Hiraki - Kiba...
Sakura, Hinata, Ino - Hiraki!!! - Hinata jako ze jest niesmiala to nie krzyczala tak mocno^^
Naruto - Hiraki!!!
Sasuke, Shikamaru - ...
Naruto - Hinata, kochanie zaspiewaj z Hiraki(dla Hinacie calus w polik)

Hiraki oraz Hinata podeszly do dwoch mikrofonow, piosenke wybrala Hiraki o tytule-,,Gold''.

Hiraki  wraz z Hinata- ...You're Gold, live it up to your Dreams
                  Live it up to your Love, giving up all your things unstarted
                  Gold, live it up to your Soul

o sporcie, muzyce, tancu.... - Onet.pl Blog

Pisze na podanym blogu, nic wiecej nie napisze, bo wiem, co tu sie lada moment bedzie działo.  Ta notka pragne zakoczyc wszystkie dyskusje , ktore powstały pod moja relacja z Zakopanego!!!!!!! Kazałyscie mi wyluzowac, wy tez to zrobcie i zacznijcie szanowac ludzi, ktorzy osiagnęli to ,, cos'' .  Tak wiec zapraszam  jeszcze raz na: www.magadan1986.spaces.live.com  i podkreslam, ze gdybym miała taka mozliwosc podpisałabym sie po ta notką rekami i nogami!!!!!!!

(12:16)
6 Oby tak dalej!!!!
Nie tak dawno wydawało sie  tak nieraealne, stało sie rzeczywistością . Pierwsze dni mojego pobytu  wskazywały na to, żę wróce do domu praktycznie bez wspomnień. Przełom nastapił w środę, kiedy od rana najwierniejsze fanki skoków narciarskich wbijały pod C.O.S, aby przywitac najlepszych skoczków swiata. Z godziny na godzine pod zakopianskim osrodkiem sportu ich przybywało. Wraz z kolejnymi przyjazdami ekip narastała atmosfera podniecenia, bo chyba tym słowem moge usprawiedliwic zachowanie w wiekszosci tam obecnych. To, co wyprawiały  przyprawiło o zwątpienie w istnienie stuprocentowych fanek.  Byłam wrecz wkur.... na nie i było mi za nie poprostu wstyd. Nie dośc, ze niektore pomyliły C.O.S z burdelem to.

Tokio Hotel i inne ciekawostki ! ! !

Sie tortem...tylko zdjęcia Toma...z Ann-Katrin...Boże ale ci ludzie w gazetach zmyślają!!!!!!!
Podczas gdy inne gwiazdy oraz ich ochroniarze przebywali w „szczelnie” zamkniętych lokalach, chłopaki z Tokio Hotel poszukiwali bliskiego kontaktu ze swoimi fanami, właśnie tak jak gitarzysta Tom (16), podczas After-Show-Party, organizowanego przez radiostację Eins Live w Oberhausen, gdzie zespół został nagrodzony nagrodą „Krone” w kategorii „Najlepszy debiut roku”. Podczas gdy Tom nie mógł spełnić marzenia, jednej ślicznej* blondynki, która poprosiła go o autograf („nie mam żadnego markera przy sobie”), zrobiło się spontanicznie i nastąpił gorący flirt jako upominek od gwiazdy.


Co rzuca się w oczy: kolczyk w języku i na brwi, tatuaż z logiem zespołu na karku.
Czy wybaczasz?: NIE!!!
Charakter: Na pierwszy rzut oka Bill wydaje się być punkrockowcem, jednak jest zupełnie inaczej:
-jest bardzo otwartym i przyjaznym facetem,
-ma najlepsze pomysły z całego zespołu,
-nie lubi sportu, jednak uważa, że koszykówka jest super!
Muzyka: Kiedy Tom i Bill zapoznali się z Gustavem i Georgem postanowili założyć zespół, który na początku nazywał się "Devillish".
Imię i nazwisko: Tom Kaulitz
Data urodzenia: 01.09.1989r.
Miejsce urodzenia: Liepzig
Wzrost:.