O czym chcesz poczytać na blogach?

Sport klub

Moje życie - Onet.pl Blog

ein komentarz

04 grudnia 2009
Kluby
Miałam kluby ale nie mam już większości z nich bo miałam klub: Agility, Leniuchowa, Książki "Martynki", klub 1 klasy, klub sportu, klub muzyczny i takie no ale nie wszystkie jeszcze nie istnieją może zapomniałam o którymś mam nawet zeszyt z nazwami klubów i co się tam robi i takie rzeczy no bo chciałam o tym pamiętać :)
Jo (18:11)
some.

eosfoto

środa, 01 października 2008
Centrum Olimpijskie

Centrum Olimpijskie, które usytuowano na nadwiślańskich terenach Żoliborza, jest moim zdaniem jednym z ciekawszych budynków w tej dzielnicy. Mieszczą się w nim sale konferencyjne, muzeum sportu, klub fittness oraz restauracja z tarasem widokowym. Oprócz budynku znajduje się tam jeszcze kawałek placu na którym postawiono kilka rzeźb oraz ławeczki, a przy samym budynku stworzono swego rodzaju fosę.

Całość jest bardzo efektownie oświetlona, każda rzeźba ma swój reflektorek, a przy ścieżkach stoję niskie słupki delikatnie oświetlające drogę. Natomiast.

Szpadą pisane - Onet.pl Blog

Nie walczyłem we Włoszech, wynikało z tego, że byłem chory – tłumaczy czołowy polski szpadzista. Dodaje także, że problemy, owszem, są, bo w związku wciąż brakuje sponsorów, a od bieżącego roku znacznie zmniejszona została pula pieniędzy przeznaczonych na przygotowania olimpijskie. – Dla mnie to oznacza, że będę musiał powoli odsunąć się od sportu i iść do pracy, żeby się utrzymać – opowiada Motyka. Zawodnicy też coraz częściej skarżą się na centralny system szkolenia, częste wyjazdy na zgrupowania, czy konsultacje. Uważają, że dla nich dużo lepszy byłby trening w klubie, z trenerem, który na co dzień widzi, jak pracują, jakie postępy robią i jakie popełniają błędy. – Wciąż nie ma dobrej współpracy miedzy trenerem kadry, a trenerami klubowymi, a to bardzo ważne. Brakuje jakiegoś długofalowego planu, taktyki, nasza dyspozycja nie jest oceniana w jakiś wymierny sposób. Uważam, że trener kadry nie powinien być.

marekszczepkowski37 - blog - Onet.pl Blog

Ujeżdżalni ( tylko mury ) właśnie halę dla koszykówki, z trybunami; mistrzostwo Polski zdobywali w niej także ciężarowcy. Ćwiczyło w całym klubie około 1100 zawodników. Klub opiekował się około 20 klasami sportowymi. W letniej akcji obozowej uczestniczyło około 800 zawodników. Rocznie 10 zawodników instruktorów, uczyło pływać około 750 dzieci od 3 do 5 klasy. Sport jest ponad ustrojowy. Współzawodnictwo sportowe to 776 lat przed n. e. Komu to przeszkadzało? Żeby dojść do pieniędzy sponsorów i żeby oni mogli kupić ( w rozdrobnieniu na kluby jedno sekcyjne ) Taki Klub, to trzeba mieć złodziejskie pieniądze Chodorkowskich, a przecież, całe szczęście Prof. Balcerowicz do tego nie dopuścił. Trzeba pokoleń, może dwóch, może trzech, aż kapitalizm będzie mógł finansować i zarabiać na sporcie zawodowym, który 100 lat buduje swoje zasady sportu zawodowego. Decydenci byli bez wyobraźni, a polskie.

CHELSEA- SPORT - widziany okiem kibica - JACK 76


Link Dodaj komentarz »
Juz przesadzone zegnamy sie z Salomonem Kalou !!!!


Dzisiaj oficjalnie Andre Villas-Boas potwierdzil ze w czerwcu zegnamy sie z Kalou. Zarzad klubu zdecydowal o nie przedluzeniu kontraktu z Salomonem Kalou wiec od nowego sezony juz nie zobaczymy Salomona na Stamford Bridge. AVB dodal ze nie byla to jego decyzja tylko zarzadu. Dziwne przeciez to trener decyduje kogo chce w zespole kogo nie !!!! Ale nie wnikam. Salomon bedzie mogl sobie wybrac klub jaki bedzie chcial,dla wiekszosci klubów to dobra wiadomosc poniewaz bede.
Ostatnie wpisy
  • Kalou jeszcze wiekszy ...
  • P.Cech !!! Rozczarowany ...
  • Na stojaco sie meczu nie ...
  • David Luiz kocha G.Nevilla !!!
  • Czy wygramy z Barcelona ???
  • Szczescie dopisuje !!!
  • ... CIĘŻKI OKRES DLA CHELSEA ...
  • ... będzie ciężka walka dla ...
  • Fart !!! Tak slabo i wygrac ...
  • Jest pol-final ale jakos ...
Zakładki:
Ulubione
ChelseaCFC - o Chelsea Londyn i ...
..wielki sport okiem kibica....

galagtyczni

Drużyna  radziła sobie całkiem nieźle , ale na początku lat dwudziestych popadła w kłopoty finansowe . Wyjściem z tej sytuacji było połączenie się z innym klubem z Berlina : Berliner  Sport – Club . Od tego czasu klub występował pod nazwą Hertha Berliner Sport – Club .

Klub odrodził swoją działalność sportową po II wojnie światowej . Klub działał wtedy pod nazwą SC Gesundbrunnen , ponieważ działalność różnych organizacji  również sportowych była zakazana .          

W  1949 roku klub przybrał nazwę Hertha BSC Berlin . Był jednym z założycieli Bundesligi w 1963 roku ale grając w najwyższej lidze piłkarskiej w.