O czym chcesz poczytać na blogach?

Sport club

LIGA PIŁKARSKA | Ten projekt tworzą Ludzie!

Gramy dalej…

Fusball Club Preussen, Sport Club Germania oraz Sport Club Diana to kluby budujące podwaliny piłkarstwa w Katowicach. Gra puszką po konserwie lub szmacianką, w miejscu gdzie dzisiaj znajduje się plac Sejmu Śląskiego. Bramki budowane z drewnianych żerdzi służących miejscowemu ogrodnikowi. Takie były początki. Za pierwsze boisko służył targ konny na placu Andrzeja, a później kolejne obiekty powstawały w okolicach Parku.

WroGeo@WroNBA

Kategorii statystycznej (6 pkt, 3 zbiórki, 2 asysty, 2 przechwyty, 2 bloki).

Fragmenty spotkania będzie można obejrzeć na antenie TVP INFO w programie Wrocław Kocha Koszykówkę! Emisja w poniedziałek 30.05 o godz. 18:00.

FOTO: Gracze Powerman Sport po 13 sezonach wracają do 3. ligi Wronba.

WroGeo - Powerman Sport 57:47 (35:21)

WroGeo: Osada 17, Jakubowski 10, Gruba 8, Rutski 7(1), Paprocki 6, Mach 5, Kosowski 4
Powerman Sport: Milejski 14(1), Staniów 12(1), Skiba 10, Sankowski 4,.

Okazało, gracze tej drużyny muszą nieco ochłodzić swoje głowy. Obie ekipy przystąpiły do meczu w niepełnych składach. Budotex musiał radzić sobie bez zawieszonego na 1 mecz, podstawowego rozgrywającego - Rafała Mikity. Nasz zespół jest wyraźnie osłabiony pod koszem. Nie możemy obecnie korzystać ze wsparcia Jarka Osady (ostatnio 19 zbiórek w meczu z Golden Play Club) oraz Mikołaja Macha z uwagi na nich kontuzje. Dodatkowo we wczorajszym spotkaniu nie wystąpił kolejny z podstawowych graczy - Wojciech Szcześniak. Nie przeszkodziło to jednak w nawiązaniu walki z Budotexem, co więcej - to my zaczęliśmy dyktować warunki gry. Festiwal rozpoczął Tomasz Gruba celnym rzutem z półdystansu. Już na rozgrzewce dał sygnał, że jest w.

Extreme Park – park linowy i sporty ekstremalne

 
 

Extreme Park – ruszamy

Ruszamy ze stronką poświęconą przenośnemu parkowi linowemu “Extreme Park”. Jest to projekt trekking clubu, mający na celu wypełnienie luki na polskim rynku usług dla firm, w ramach obsługi.

Blogroll

  • Fotografia ślubna Katowice

trekking club

  • Gry miejskie
  • Imprezy integracyjne Katowice
  • Paintball Śląsk
  • Wielka Racza

Znajdź nas na Facebooku!

tagi

małpi gaj paintball park linowy piknik olimpijski przenośny park linowy quady wielka racza
 

Polo - Onet.pl Blog

Sekund i zakończyła sie wynikiem 7 - 6 dla Arpart team. Zasłużone brawa dla Maćka Olbrycha który równo z 7 minuta IV czakera wykonał niesamowitą akcję która zakończyła sie bramką. Radości niebyło końca. Impreze zakończył Koncert zespołu Pop Kultura, więcej na zdjęciach:

 

 

Rosłon (POL)
2. Karolina Czartoryska (POL)
3. Silke Kavka (AUS) / Alexandra Plenk (GER)
4. Silvia Füri (HUN)

Okazało sie ze w druzynie Warsaw polo club zagrają 4 argentynki ponieważ dzień przed turniejem podczas treningu Paulina Woyciechowska-Tokarczyk złamała rękę niestety niemogła wziąść udziału w turnieju.

Jak wiadomo argentyna to najlepszy kraj.

ap blog

Po połódniu wybyłam do Wrocka. Najpierw zwaliłam się do domu Epi, gdzie nie mogłam się nagadać generalnie z córeczkami fuksówkowymi. Zaczeła po mnie dzwonić Guzik, by wpaść do Charczuka> No w końcu się wybrałam. tyle, że nie zdążyłam się zobaczyć z Ernestem, bo wyszedł przed moim przyjściem. Tam jednak trwała impreza, po której przenieślismy się do clubu wraz z mieszkaniową ekipą Piotrka. Przez całą drogę Piotrek tworzył pieśń bluesową o tym, że "Przedpełska jest wśród nas... Przedpełska z nami jest... Przedpełska przyjechała...", i która poruszała problematykę śpąicych wśrodku nocy Wrocławian w obliczu mego przyjazdu. Wrzeszczał na caly głos, czasem ludziom w twarz, a ja się śmiałam w.Ok 3:40, a o 7ej zarządziłam sobie pobódkę, by być pewną, że zdążę na zajęcia z kursu na Psim POlu. Bez problemu! Mogłam wogóle godzinę później wyjść jak się okazało, ale nie wiedziałam, że ten fitness club jest zaraz przy przystanku prawie i że ok 30 minut przy niedzieli wystarczy na dojazd. Było fajnie. Dowiedziałam się wielu rzeczy z teorii i historii tego sportu. Praktyka o dziwo okazała się nudna, bo polegała na ćwiczeniu kroków przez ponad 3 godziny...:/ Ale dowiedziałam się, jakie błędy robię i gdzie mam braki. Mamy też układ do przygotowania na ten weekend i właśnie wczoraj ćwiczyłam go w Teatrze na kameralnej. Daniel z pracowni plastycznej na własne życzenia stał się pierwszym widzem, ale stwierdził, że to.

Blog Roska74

Ta zabawa się nazywała...acha wiem ! Myszka,kotka,za ogonka.Bo kupiłam Dori taką małą myszkę i łapie myszka jej ogonek,a Dori łapie myszce.Zostały 2 dni i jadę do więzienia..to znaczy do ciotki Anity.Nie wiem kompletnie jak tam będzie.Ciekawe co będziemy jeść,pewnie robaki.Dobra już lepiej nie będę narzekać.Informuję was ,że robię własny club.Jest to club mojego bloga.A oto co w nim będzie:
-żeby do niego należeć musisz mnie poinformować w komciu.
-co miesiąc wszyscy blogerzy ,będą dostawać po 6 komci.
-club polega na tym,że odwiedzamy na wzajem swoje blogi.
O czym będzie mój club?:
-mój club będzie o różnych blogach,które troszczą się na.
2007.04.09 16:19 Witam Was na moim pierwszym blogu!!
Może na początek coś o mnie...
Mam na imię Rosa dla znajomych Roxa...
Mieszkam w Polsce w Warszawie..Pojehchałam do Rosji..
Mam 12 lat a 13 będę mieć w 2008r.22Czerwca......
Uwielbiam sport..Moja pasja to piłka nożna..Chodzę do szkoły tańca gdzie nazywamy się ,,Tańczące Gwiazdki"..Chodzę też do miejsca gdzie mamy club piłki nożnej!
Mój ulubiony kolor to niebieski..Tylko tyle..Prosze o piękne komentarze...