O czym chcesz poczytać na blogach?

Spolszczenie windows 7

Życie jest chwilą, a śmierć wiecznością...


2004-08-28 12:01:30 >> Aktualizacja

No, no. Strona na 5. Miejscu. Ładnie. Za co pewnie bedzie należeć się nagroda dla was. Wstawiam nową partie plików. Powiny się spodobać. I coś się znajdzie dla użytkowników ICQ. Spolszczenie togo programu znajdziecie na tej stronie(blogu).

- Vin

skomentuj (0)

Względu na częste wypowiedzi w księdze na temat dodatków do gg beę systematycznie zamieszczał strony z plikami lub same pliki. Mam nadzieje, że większość to ucieszy.

- Vin

skomentuj (0)
2004-08-18 12:13:57 >> Uwaga i klapa

Dla ludzi którzy już dawno nie odwiedzali strony produsęta gg zamieszczam cytat z tej strony. I mam nadzieje, że większości ludzi to pomorze. "Uwaga! W związku z problemami z działaniem Gadu-Gadu pod systemem Windows 2000 i XP informujemy że do poprawnej pracy należy zainstalować wszystkie uaktualnienia systemu- używając polecenia "Windows Update".
Więc jest w tym zytacie jeden problem. A wszegulności dla ludzi co mają słabe łącza. Ponieważ.

Blog miceko

Ktoś zna wymagania to niech napisze : )
fifa 07 piątek, 13 październik 2006, 14:10
ostatnio weszła nowa fifa 07 jeśli ktoś ma to pisać :/
gry i sport czwartek, 12 październik 2006, 20:08
Jest spolszczenie do nba06???

Blaast

Zrzut z Właściwości systemu

Aktualizacja 19 wrz 2009 2009 14:48:

Wygląda na to, że paczki zostały usunięte z Depositfiles.com ze względu na prawa autorskie. Znalazłem jednak linki bezpośrednie do paczek językowych ze strony Microsoftu.

Paczka dla systemów 32 bitowych:

Osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Kategorie:System Tagi: language pack, mui, professional, spolszczenie, windows 7
Komentarze (20)

Kawiarka ZaFraapowana

Gra jest w oryginalnej wersji językowej, co Fraa akurat liczy na plus. Są napisy, więc na spokojnie można wszystko przeczytać, a przynajmniej oszczędzono graczom masy irytujących błędów i niedoróbek, które dość często pojawiają się przy spolszczeniach.


Elementem natomiast, który irytował kawiarkę podczas rozgrywki, była wywalalność KotOR-a II. Po każdej rozmowie, po każdym przejściu do innej lokacji, że już Fraa nie wspomni o walkach, trzeba było zapisywać, bo.

Na nowo. Zdarzało się to, niestety bardzo często. Odpalanie w trybach zgodności pomagało, ale tylko trochę. Niby nic, bo częste zapisywanie w tego typu grze i tak jest wskazane, ale na bogów – bez przesady! Niestety, użytkowników Visty lub Windowsa 7 czeka sporo nerwów podczas gry.


Poza tym irytującym mankamentem, gra jest warta polecenia – szczególnie jeśli kogoś bawi space opera i machanie mieczem świetlnym, z tym charakterystycznym bzzt! bzzt!